Dieta na INR

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...można,tym bardziej iż dieta nakazuje jeść mało warzyw, co skolei morze się odbić brakiem witamin w organiźmie. Nie wiem jak Panie,ale u mnie wskaźnik bardzo powiązany jest z cyklem miesiączkowym. Niestety mam skoki wskaźnika INR od 1,5 tuż przed okresem i zaraz po okresie często wskakuje..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...siebie no i wiadomo dieta mała musi być lub wybiegamy się na kłucie.Panią Danę prosiłabym o wypowiedż w sprawie tego środka z USA.Ponoć bardzo dobry.Ile kosztuje? Jak się stosuje? no i ogólnie co myśli o nim.Pozdrawiam. Witam. Ja obecnie mam 19 lat, mam za soba 2 operacje. Pierwsza..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 4

.. ...odpoczynek. Mniej stresu, dieta, INR 2,5 - 3,00 - to ważne. Witam.Proszę o odpowiedź, czy u dziecka które ma niedomykalność I stopnia, można jakoś sprawić aby niedomykalność się nie pogłębiała, czy ona( zastawka )może zacząć się domykać? Witam .Prosze o odpowiedz.Mam niedomykalnosc..

Diety w przypadku przeszczepu zastawki

.. Jaka dieta byłaby najlepsza aby utrzymać INR w normie ( 2,5 - 3 )może są jakieś poradniki ,może macie już wypróbowane sposoby,jeżeli tak to proszę o podanie informacji. jak najmniej jesc rzeczy ktore zawieraja witamine K np .warzywa kapustne.Ja naprzyklad zauwazylam ze w tedy mam mniejszy wynik jezeli..

Sintrom - dieta

.. ...dobrze !! Moim zdaniem dieta ma znikomy wplyw na poziom INR. Tak sie zastanawiam kto panstwu polecil taka diete. Przez kilkanascie lat nie zauwazylem zeby mi jakis pokarm znaczaco zmienil INR. Co innego leki tu trzeba uwazać. Moze to wina watroby. Trzeba zwiekszyc dawke i zobaczyc. A co..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...wplyw na ten wskaznik ma DIETA. radze abys zapoznal sie co mozesz jesc. Pozdrawiam Mam podobny problem , jestem juz 14 lat po wszczepieniu sztucznej zastawki mitrealnej i od zawsze mialam problemy z INR . Cztery lata temu wszczepiono mi ICD czyli kardiowerter - defibrylator serca i..

Nadkrzepliwośc krwi

.. ...produkty zawierające jej najwięcej. Hej czy mierzylas tzw. INR bo to wlasnie dot. krzepliwosci.Moze dieta jest nie potrzebna. A jak nie to szybko nawet do prywatnego labolatorium i pomiar INR zrobic. pozdr..