Dieta po bajpasach

Po bajpasach

.. ...spacery,odpowiednia dieta.Obecnie nie odczuwam żadnych dolegliwości i gorąco tych wszystkich zachęcam którzy mają obawy o wynik operacji.Gorzej przecierz nie będzie,a może być bardzo dobrze. witam Panie Arturze. czy moge prosić o jakiś kontakt do Pana? mój tata bedzie niebawem..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 3

.. .....no i ew leki oraz dieta ... to połowa sukcesu - tak było wcześniej ( po wywrotce z uszkodzeniem silnika mogłem motocykl przepchnąć 1,5 km po piachu w lesie będąc w pełnym rynsztunku ochraniaczy - pełna próba wysiłkowa...ale miałem pietra ) ... a teraz po przerwie 2 miesięcy, jak..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...choroby.Wielu twierdzi że dieta z prawie( a może samych ) warzyw i owoców jest najzdrowsza. Moja Mamusia zmarła po 4 dobach po operacji bay - passów.Minął miesiąc od jej śmierci a ja wciąż mam wyrzuty sumienia że ją namawiałam.Do końca życia będę każdemu odradzać taką operacje. witam.mój..

Samopoczucie po bajpasach

.. ...bajpasów. Niepokoi mnie to, że czasami ma kłopoty z pamięcią i wtedy się denerwuje. Ma też cukrzycę, proszę mi powiedzieć jak ma się odżywiać. pozdraw najzdrowsza była jest i będzie dieta śródziemnomorska..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...można temu zapobiec, czy dieta ma wpływ. Dodatkowo czy ktoś coś może powiedzieć o Szpitalu PSK w Białymstoku, bo tam właśnie operację przechodzić będzie w najbliższych dniach mój tata. Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje. po bajpasach - dieta antycholesterolowa,nie przytyć ,by nie..