Dilzem

Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży

Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży

.. ...inhibitorów konwertazy angiotensyny i antagonistów receptora AT1 jest przeciwwskazane zwłaszcza w II i III trymestrze ciąży. Podobnie jest z antagonistami wapnia ( dilzem i pochodne dihydropirydyny )...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 51

.. ...Zażywam Tritace 0,05 i Dilzem 90 x 2 rano i wieczorem. Ciśnienie po lekach w normie. Echo - w normie tylko mała niedomykalność zastwki dwudzielnej i trójdzielnej. RTG w normie wieku - mam 37 lat. Ataki mam zawsze wieczorem podczas snu. Najgorzej jak ktoś mnie nagle obudzi. Co to może..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 36

.. ...miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi Dilzem na Satohexal. Nie wiem teraz co robić..

Lek Dilzem

.. ...trakcie dolegliwosci lek dilzem( pol tabletki 60mmg ).czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tego leku.czy ktos go stosowal i jakie dawal efekty.z gory dziekuje. witam ja też go biorę od czterech dni nie wiem ale dziwnie się czuję jak tak dalej będzie to w poniedzialek ide do lekarza...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 132

.. ...Zazywam tritace rano i dilzem dwa razy dziennie ... miałem wcześniej wysokie cisnienie ... teraz cisnienie mam Ok ale mam kłopoty z sercem i z tym chyba szybkim biciem. Witam wszystkich coś ostatnio sie zaniedbujecie na tym forum...; )chyba przez ten długi wekend...; )jak samopoczucie..

Betablokery a powolne tętno

.. ...miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi Dilzem na Satohexal. Nie wiem teraz co robić..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 2

.. ...o leki to przyjmuje Dilzem retard.Myślę że najgorsze w tej chorobie jest to ,że z jej powodu umierają kompletnie nieświadomi jej ludzie, tak jak w przypadku mojej przedmówczyni:/ U mnie wykryto ją kiedy lekarz mnie osłuchiwał( zwykła wiztyta )...Mam pytanie, czy wraz z upływem lat objawy..

Bisocard (bisoprolol) i Dilzem (diltiazem)

.. ...Bisocard 5mg - 2Xdziennie Dilzem 0,06 - bodajże połowa tabletki dziennie. O ile dobrze mi wiadomo - beta - blokerów i antagonistów kanałów wapniowych nie powinno się łączyć ( przecież obydwa te leki przez różne mechanizmy osłabiają serce ).Bardzo proszę o odpowiedź kompetentną osobę. Czy..

Częstoskurcz nadkomorowy a sport wyczynowy

.. ...Brałam już Isoptin, Dilzem, Biosotal a teraz dostałam w szpitalu Polfenon. Dziś byłam u kardiologa i powiedziała mi, że to śmieszne, że taki słaby lek jak Polfenon mi pomaga...także mnie zdziwiła jej wypowiedź bo byłam przekonana i tak też poinformowana, że Polfenon jest już dość silnym..

Zespół tachy-brady

.. ...kadiolog pzepisłą mi tylko Dilzem co na mnie podziałało strasznie... Mam już od dosc dawna duże niedociśnienie RRmax 100/70 nie badzo wiem jak to lecza... Na echo wykryli wypadanie płątka zastawki mitralnej...Holter - epizody bigeminii i oczywiście tachykadie na zmiane z bradykadia...

Choroba Prinzmetala

.. ...Pozdrowienia HH Tez mam ta chorobe potwierdzona.Stosuje dilzem,polocard,( i cos na nerwice , w moim przypadku ).Pozdrawiam chetnie porozmawiam z osoba walczaca z printzem, mój kontakt skype: donalt1981..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...zmiany ustąpiły.Biorę Dilzem ret.,Mono Mack, Simvacard,Polocard.Rozpoznano chorobę naczynioskurczową.Czy ja miałem NSTEMI??.Osoby z tego typu chorobą proszę o podzielenie się swoimi informacjami, doświadczeniem. Witam ponownie. Popełniłem kilka błędów w moim poprzednim opisie:CK -..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 7

.. ...testowany, a do tego clexane, dilzem, furosemid, kalipoz. Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i pogody ducha. Ja tak sobie myślę, że moje pozytywne, nastawinie też mi dużo pomaga. A to ciekawy link: http://www.pl.european - lung -..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 14

.. ...pomiar byłam już na dilzemie i zastrzykach rozrzedzających krew od kilku tygodni i zdecydowanie lepiej się czułam wtedy wyszło mi 44mmHg w pniu płucnym ( norma chyba jest do 20mmHg, ale dokładnie nie pamiętam ) Dali mi Revatio 3x20mg, wciąż ten dilzem 2x60mg i standardowo Warfarin sodium..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 18

.. ...ale dostalam leki tzn dilzem,tialorid i wziewy p/dusznosciom i jakos trzymalo sie wszystko w normie.Mialam tez powiekszone prawe serce i niedomykalnosc zastawki trojdzielnej - ale tym wtedy nie kazali sie przejmowac.Jak doszlo do 100 to mialam juz powazne problemy z chodzeniem,pare..

Ucisk po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...taka sytuacje. po leku Dilzem miałem przyśpieszone bicie serca i ucisk z prawej strony a po chwili nie czuałem nawet że serce bije ( albo bije bardzo wolno ) tylko czułem ściskający ból aż do wieczora...

Wyczuwalne niemiarowe bicia serca

.. ...miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi Dilzem na Satohexal. Nie wiem teraz co robić..

Dilzem czy Satohexal?

.. ...bezpiczenie zamienić Dilzem na Satohexal??? Te leki należą do dwóch różnych grup leków( blokera kanału wapniowego oraz tzw. betabloker ) i napewno nie są równoważne chociaż efekt działania tych leków jest dość podobny ale nie można uważać, że są to leki równoważne i nie należy ich..

Hipotonia ortostatyczna i dziwne objawy

.. ...na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? zmniejsz dawke lekow i poobserwuj czy jest..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? witaj grzesiek : ) też mam nadciśnienie i..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...Następnie przepisano Dilzem ( po Isoptin puchła ) + Milocardin w razie rewolucji z sercem. Dilzem chyba działa najlepiej. Ale tydzień temu miała kolejny atak. Zaczęło się od uczucia ciężkości serca, zmęczenia - wstawało rano i była ogromnie zmęczona. W środę rano miała atak - kołatanie..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...naczyniowy.Zastosowano dilzem,betaloc zoc,polocard,magnez.doraznie aerosonit.W badaniu Holterowskim:SVE - 5,VE37,2 pary pobudzen komorowych,epizod bigeminii( max 2 cykle ),w EKG zespol rSr w v1 i v2.st uniesienie w v1 do v4 1 mm.W badaniu UKG: IVS - 9/10( mm ) ,LV - 52/32( mm ), RV -..

Wysokie ciśnienie i niski puls

.. ...leku,pozdrawiam może Captopril, Vivace ( Polpril ). dilzem znajdz sobie chlopa a nie szukaj lekuw mysza jaki dzieciak takich ludzi jak Ty nie pyjają o zdanie lekuw pisze sie przez * ó * leków analfabeto..

Wyrwać ząb

.. ...- Polokard, Tritace, Dilzem, Torvacard, Efftox, Molsidomina. mietek odstaw polokard z dwa dni i po krzyku, ja zarzywam acenokumarol i dentysta wyrwal mi zeba bez odstawienia leku, troche dluzej krwawilam ale mialam tez zalozony specjalny opatrunek co hamowalo krwawienie. Dzięki zet..

Nie mam rąk - jak mierzyć ciśnienie sensownie i miarodajnie ?

.. ...Betaloc - u przypisano mi Dilzem 60mg - 2 x 1 tabl no i zmieniono dawkowanie Tritace na 1 x 1 tabl rano ). Ta kuracja była efektem tego, że wylądowałem wówczas w szpitalu, byłem mocno przemęczony pracą, podkurowali mnie, ogólne badania były przyzwoite łącznie z Koronorografią - na którą..