Dławienie w gardle

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

.. ...serca. ból, uczucie dławienia, ucisku odczuwalny za mostkiem; ból często prowokowany jest często wysiłkiem fizycznym lub stresem; ból wieńcowy z reguły promieniuje do lewego ramienia, czasem całej kończyny górnej, do żuchwy, gardła, szyi; często ból wieńcowy mylony jest z bólem w wyniku..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...przy wyjściu z domu, dławienie w gardle z każdą chwilą spędzoną dłużej poza domem, lęk przed zostaniem samej nawet na pare minut, panika przed snem, że się nie obudzę, ciągłe uczucie zmęczenia, mdłości, uczucie wiotkich mięśni, brak apetytu to już było nie do wytrzymania. Odliczałam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...Czasem czuję tak jakby dławienie w gardle, które jakby wynikało ze strony serca, czasem mnie kłuje i mam szarpnięcia. Wszystkie inne objawy minęły. Zostały tylko te ze strony serca i obawiam się, że jeśli te objawy nie minęły, to może faktycznie jest coś nie tak z moim serdusiem. Czy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 649

.. ...nowe.u mie zaczęło się od dławienia w gardle , niemożności zaczerpnięcia powietrza, kołataniem serca i strasznym bólem w klatce do tego lęk przed śmiercią, zwariowaniem.Potem * ataki * poprzedzały tępy silny ból centralnie od czubka głowy i mdlości cały czas miałam wrażenie że zwymiotuje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 747

.. ...bóle i zawroty głowy, dławienie w gardle, wysychanie śluzówki, drżenie mięśni, febra jakbym siedziała w zimnej wodzie,zaczerwienienie twarzy i dekoltu. Ataki powtarzają się ciągle w mniejszym lub większym nasileniu, najczęściej w nocy i trwają do kilku godzin. w dzień rzadziej. Czasami..

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...potliwośc i potworne dławienie w gardle włacznie z jadłowstrentem.Co dwa mieiące robiłam tsh było okej .W listopadzie wynik byl 1,8.Dzisiaj odebralam wyniki i 0,989.Zaczełam brac spowrotem lek ponamowie lekarza ale po wzieciu go mam spowrotem potworny scisk jakby krtani potliwośc drzenie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 226

.. ...temperatury nic oprócz tego dławienia. Leże w łożku i się męczę, łapie tez zły nastroj. Moze to krtań moze thawica a moze nerwica.Tak juz będzie zawsze? pozdrawiam Anzel - to moze byc na tle nerwowym, i wtedy bedzie sie pogarszac tak dlugo jak dlugo bedziesz sie tym martwic. Ja nietstey..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...lekkość podczas chodzenia Dławienie w gardle Czasem światłowstrent jak przy migrenie Agresywność Nerwowość Podejrzewałem już wiele chorób od choroby wieńcowej po tętniaki oraz guzy bo na hipochondrię też chyba cierpię. Lekarz rodzinny oznajmił mi że to nerwica lękowa Ciśnienie..

Dodatkowe skurcze - Str. 35

.. ...bardzo mocno odczuwam jak dławienie chwilowe w gardle i tak jakby ktoś moją klatkę piersiową na bardzo krótki moment podłączył do prądu. Na pewno przy tym skacze mi ciśnienie od razu bo mam czasami wrażenie że na chwile tracę siły. Cudem dzisiaj czuję sie lepiej bo nie odczuwam wcale ale..

Dodatkowe skurcze - Str. 54

.. ...głowy, kamień w klatce dławienie w gardle, niepokój BRR. Dosć tego miauczenia, trzymajcie się, damy radę. dobranoc Witam ! widzę Sylwka ,że nadal nie bardzo się czujesz ...idż na zwolnienie i odpocznij plisss! witajcie wszyscy,do~panna~: co do wiadomosci o dodatkowych itp mnostwo jest..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...zlokalizować.Występuje lekkie dławienie w gardle, wydaje mi sie ze lekkie podwyższenie tętna, ogólnie ból występuje w różnych miejscach klatki piersiowej. Nie jest związany z wysiłkiem fizycznym ( nie moge znaleść żadnej prawidłowości co do momentu występowania ).W 99 % zaczyna się..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...ulice.Duszności , uczucie dławienia w gardle itp itp itp. Nabawiłem się jej w związku z kobietą z którą kiedyś byłem . przeszłem 2 rozstania, ciężko to przeżyłem , podziałało to na mój organizm jak szok.Powiem tak że przy silnej nerwicy - żadne tabletki nie pomagają. Dopiero kiedy po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...czasami wieczorem ( dławienie w gardle , bóle serca różnego rodzju, duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 271

.. ...na kołatanie serca, dławienie w gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa dolegliwości ( !!!! ). Po postawieniu diagnozy bóle leczymy środkami uspokajającymi i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...na kołatanie serca, dławienie w gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. * Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. * Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa dolegliwości. * Po postawieniu diagnozy bóle leczymy środkami uspokajającymi i..

Duszenie się - Str. 43

.. ...laryngologa jeśli chodzi o dławienie w gardle ( problemem może być żąłądek, który w pracy ze stresem powoduje te objawy ), USG tarczycy ( ale że w zeszłym roku robiłam badania i wyszły ok, lekarz wyklucza tę przyczynę ). Więc generalnie po wstępnej ocenie wyszła jak nic: nerwica. Miałam..

Duszenie się - Str. 47

.. ...dolegliwości, jak duszności, dławienie, drętwienia, mrowienia, kołatania serca, ucisk w gardle, tzw.skubanie nerwów na całym ciele, itd... też zmagam się z tymi i wieloma innymi problemami od wielu lat, mam 40 lat a cierpię na takie dolegliwości nerwicowe od 11 roku życia, przy czym wraz..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...„ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5 )Ogólne rozdrażnienie i nerwowość – większe niż kiedykolwiek. 6 )Lęk występujący gdy..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie

.. ...Dzisiaj znowu to samo dławienie w gardle zauwarzyłam jednak ze jesli jestem w ruchu cos robie jestem na powietrzu nic mi sie nie dzieje natomiast jesli tylko usiąde znowu sie zaczyna gardło puchnie,zaraz z nerwów podwyższa mi sie ciśnienie i jest jeszcze gorzej...:( Ewa jestem na ten..