Dławienie w klatce piersiowej

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom wegetatywnym towarzyszy..

Dodatkowe skurcze - Str. 35

.. ...bardzo mocno odczuwam jak dławienie chwilowe w gardle i tak jakby ktoś moją klatkę piersiową na bardzo krótki moment podłączył do prądu. Na pewno przy tym skacze mi ciśnienie od razu bo mam czasami wrażenie że na chwile tracę siły. Cudem dzisiaj czuję sie lepiej bo nie odczuwam wcale ale..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...czas, do tego doszło dławienie w klatce piersiowej i duszności. Doszło do tego że mam lęki przed wyjściem z domu, bo właściwie cały czas czuję się źle. Najgorsze są te potknięcia i mocne uderzenia serca, po których mam dreszcze i poty. Obecnie biorę concor cor 0.25 mg i afobam 0.25 mg. 3..

Dodatkowe skurcze - Str. 70

.. ...Towarzyszy temu uczucie dławienia w klatce piersiowej. Najlepiej zrobisz jak zgłosisz się ze swoimi dolegliwościami do kardiologa. Pozdrawiam. Jowita. Jak dlugo one u Ciebie trwaja?Slyszalem, ze pojedyncze nie sa grozne i kazdy je miewa, z tym, ze niektorzy nie wiedza o tym. Robilem rok..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...zlokalizować.Występuje lekkie dławienie w gardle, wydaje mi sie ze lekkie podwyższenie tętna, ogólnie ból występuje w różnych miejscach klatki piersiowej. Nie jest związany z wysiłkiem fizycznym ( nie moge znaleść żadnej prawidłowości co do momentu występowania ).W 99 % zaczyna się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 53

.. ...paniki, duśzności, jakby dławienia w klatce piersiowej. I kupe innych objawów, które zostały tu już opisane, na zmianę. RAz lepiej raz gorzej. Wzywałam setki razy pogotowie, miałam robione chyba z milion razy EKG, USG serca, holter itp. Biorę leki na serce: atenolol 0,25 mg dwa razy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...bagatelizować ( duszenie, dławienie, ścisk żołądka, kłucia w klatce piersiowej, oczywiście kołatania, strzelanie w uszach, itd. ). Niestety moją zmorą są nocne * palpitacje * jak je nazywam. Bywają lub nie. Budzę się z kołataniem, lub obudzę się i dopiero wtedy się zaczyna. Zwykle puls..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 56

.. ...mam wrażenie duszenia, dławienia, jakiś ból w klatce piersiowej...jakoś daje radę, ale nie mogę do końca pozbyć się tych objawów i chyba zawiedszę kuracje na katar..wolę męczyć się z katarem niż z nerwicą...z tego co czytałam były jakieś nieporozumienia ale chyba wszystko już ok?? ja do..