Dobre ciśnieniomierze

Nerwica - czy na pewno? - Str. 16

.. ...Górniczej chciałaby spytać o dobrego lekarza w moich okolicach. Muszę coś z sobą zrobić bo odechciewa mi się już żyć a do pracy chodzę z przymusu. Witaj Aniu.Gdybyś tak spróbowała pomyśleć o czymś innym lub zająć swoje myśli czymś przyjemnym.Kiedyś byłam u kardiologa,gdy powiedziałam mu..

Szukam dobrego ciśnieniomierza

.. szukam dobrego ciśnieniomierza, chodzi o to żeby przy częstoskurczu nie wariował. Możecie coś polecić. NAJLEPSZE SA CISNIENIOMIERZE rteciowe, ale jak kupisz sobie cisnieniomierz pol automat lub automat,to bardzo wazne jest to aby mankiet znajdowal sie na przed ramieniu a nie na nadgarstku, poniewaz..

Ciśnieniowmierz nadgarstkowy

.. ...cisnieniomierz nadgarstkowy to dobre rozwiązanie dla osób z nadcisnieniem? Mam 27 lat i od 16 lat wiem ze takowe nadcisnienie u mnie występuje. Męczą mnie codzienne pomiary na zwykłym aparacie , o wiele wygodniejszy byłby ciśnieniomierz nadgarstkowy, ale słyszałam rózne opinie na jego..

Jaki ciśnieniomierz kupić? - Str. 2

.. ...tak wszystkie marki są dobre więc to raczej niema znaczenia która firma tylko który i cena. Przestrzegam tylko przed ciśnieniomierzami z hipermarketów - miałem takiego za 50 przez dobę potem się zje... i zaczęły się problemy z serwisem więc raczej radze pomyśleć coś przed kupnem w..

Jaki ciśnieniomierz kupić? - Str. 3

.. ...innych firm produkujących dobre ciśnieniomierze ( tak samo jak i inne urządzenia ), jednak jakoś trzeba wybrać: ) Wiele modeli ciśnieniomierzy znajdą państwo w naszym sklepie pod adresem www.medansklep.pl, jak również w innych sklepach medycznych i aptekach: ) w żadnym przypadku nie..

Ciśnieniomierz z silną arytmią serca

.. Szukam dobrego i taniego ciśnieniomierza automatycznego dla 50 - cio letniej osoby z silną arytmią serca ( żeby były dokładne wyniki przy silnej arytmii ). Proszę o kontakt najlepiej mailem: lesiu2@poczta.onet.eu. Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc Witam polecam rewelacyjne firmy Panasonic na ww.hwg.pl..

Cisnieniomierze Panasonic

.. ...za odpowiedź. Są to dobrej jakości urządzenia, ale większość modeli nie ma np. zapisu wyników wraz z datą/godziną pomiaru ( zapisywany jest sam wynik ), podawania średniej z kilku pomiarów ani wskazywania arytmii. Większość z ciśnieniomierzy naramiennych tej firmy * pika * przy tym..

Ciśnieniomierz nadgarstkowy źle wskazuje?

.. ...leki, jestem pod opieką dobrego kardiologa. Mam pewien problem iż gdy mierzę ciśnienie ciśnieniomierzem nadgarstkowym nie jestem pewien co do jego wyników. Wydaję mi się że po prostu pierwsza wartość czyli ciśnienie skurczowe jest zawyżone. Ostatnio byłem u lekarza na wizycie kontrolnej..

Wiarygodność pomariów ciśnieniomierzy

.. ...kupic omron 3m bo zbiera dobre noty. Jednak potrzebuje tez w miare wiarygodnego cisnieniomierza nadgarstkowego z powodu czestych podrozy http://pl.hartmann.info/PL/Strona_blank_g_la__oa_wna/Produkty/Diagnostyka/article_63579.html dorzucam jeszcze stronke producenta mojego cisnieniomierza..

Niskie ciśnienie w wieku 16 lat

.. ...Nie chodzi o to że nie dobre czy jakoś tak ale już tyle płynów pije że urwanie głowy : ) Pierwsze pytanie - czy to był pierwszy w Twoim życiu pomiar ciśnienia tętniczego czy już wcześniej mierzyłeś i przy każdym wyniku skurczowe było poniżej 100 mmHg. Drugie pytanie - czy pomiar był..

Nadciśnienie

.. ...ciągu dnia używając dobrego! ciśnieniomierza. Napisałeś o trzech wynikach, z których 2 były wykonane w gabinecie zabiegowym ( tak zrozumiałam ). Czyli przed lub po jakimś zabiegu a więc są powody do zdenerwowania. Są ludzie, którzy mają podwyższone ciśnienie podczas wizyta u lekarza -..

Wysokie ciśnienie = popsuty ciśnieniomierz

.. ...NIEBEZPIECZNE. Proponuję kupno dobrego ciśnieniomierza, z mankietem na ramię ( te nadgarstkowe sobie daruj ) - to czy automat, czy pólautomat jest mniej ważne. Mierz ciśnienie tętnicze kilka razy w ciągu dnia i zapisuj wyniki ( jeżeli się da to mierz rano, 1 - 2 razy w ciągu dnia i..