Dobre leki na nerwy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 141

.. ...http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=157&postdays=0&postorder=asc&highlight=xanax&start=0 Wszystkim zycze dobrej nocy: - ) ) ) ) witam wczoraj sie pokłóciłam z chłopakim cały dzien płakałam a dzisiaj zacezły sie moje nerwy pokazywac cała noc podskakiwałam jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 245

.. ...uwierzyc lekarzom. Masz dobre wyniki i tego trzeba sie trzymac. Pytasz skad te objawy... Twoja psychika jest nierozlacznie powiazana z twoim cialem i bedzie na nie wplywac dajac najrozniejsze objawy! Stres, nerwy, emocje, leki - to niestety odbija sie na ciele dajac najrozniejsze,..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...zeby trafic dzisiaj na dobrego i z powolaniem to chyba trzeba isc do wrozki zeby powiedziala gdzie tacy sa. mam nerwy bo wlasnie przez takie niepotrzebne branie lekow ( jak sie pozniej okazywalo ) dzisiaj musze zazywac tableki ale oslonowe bo mam tak zmasakrowany zoladek ze zanim..

Ból po lewej stronie, od serca, nad piersią

.. ...stwierdzono ze jest dobre,lekarz rodzinny powiedział mi ze jest to nerwoból i zalecił leki przeciwbólowe lecz niestety ból sie nasila dzis już nie moge wprost wytrzymać,czy ktos miał takie dolegliwości ,czy to napewno nerwoból,odpiszcie prosze ... Pewnie nerwy,łyknij sobie coś na..