Doksepina

Klomipramina (Hydiphen, Anafranil)

.. ...zawierające klomipraminę dostępne w Polsce ( za indeksem leków MP 2007 ): Hydiphen, Anafranil. Inne leki z grupy trójpierścieniowych antydepresantów: amitryptylina, dezypramina, imipramina, doksepina...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 298

.. ...was je brał to niech mi napisze ardzo prosze . PERNAZINUM 025 SULPIRYT 100 SIMRATIO 20 DOKSEPIN 25 mg. POZDRAWIAM WAS SŁONECZKA WY MOJE Napewno jeszcze napisze Pozdrowienia i uściski przekazuje ewcia...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...głównym lekiem jest DOKSEPIN noi leki na uspokojenie ale nie za bardzo widzę różnice no ale pani psycholog mówiła że w tej chorobie trzeba sobie samemu tłómaczyć i najważniejsza jest psychika człowieka jak sobie zakodujemy że jest zle to tak będzie a pozytywne myślenie to żecz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 896

.. ...lek. Zmienił jej na Doksepin. Mam nadzieję, że bidulka się dziś wyśpi i nabierze sił. Tak mi jej szkoda, bo to najukochańszy człowiek na świecie, a ja daleko i pocieszyć jej nie mogę. Nienawidzę tego uczucia bezradności! Chociaż muszę Wam powiedzieć , że i tak dobrze to zniosłam. Wypiłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 898

.. ...wczoraj na noc nowy lek Doksepin i znowu miała jazdę. Ona ciągle mówi, że po leku , ale następnym? Nie możliwe. Ona tak jak swego czasu Kika nie toleruje leków i reaguje na nie nadmiernym strachem. Stwierdziła, że trochę musi odpocząć od chemii, wzięła coś tylko na palpitacje serca i po..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...naraz. Nie pasuje mi tu Doksepina i ten Neurol chyba jak dla mnie w zbyt dużej dawce. Jedyny plus jest taki, że w końcu się wysypiam, ale rano i do południa chodzę jak naćpany. Spróbowałem bez Doksepiny i jest lepiej - zasypiam równie szybko, nie budzę się w nocy a rano jestem w stanie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 392

.. ...ja do tej pory biore Doksepin to dodry lek antydepresyjny działa równierz przeciwlękowo tylko wiesz początek leczenia zawsze nasika skutki uboczne ala gdyby nie ustąpiły po jakimś tygodniu lub połtora to ić do lekarza niech zmieni leki mnie psychiatea leki dopasowywał dość dłogo trzeba..

SIADH (zespół nieadekwatnego wydzielania wazopresyny) po SSRI/SARI

.. ...nazywają to pacjenci i z doksepiną ( w prep. Doxepin ) - działanie mocno ataktyczne, psychiatra przepisał mi lek z grupy SSRI - sertralinę ( w prep. Luxeta ). zacząłem od mniejszej dawki,stopniowo ją zwiększając ( zgodnie z zaleceniami lekarza ). brałem sertralinę przez ok. 2 m - ce,..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...lek przeciwdepresyjny Doksepin, oraz Pramolan i Buvasodil. Sprawdziłem co to za leki i mają one głównie działanie Sedatywne i uspokajające. Po zaprzestaniu brania Paroksetyny i wdrożeniu tych leków była poprawa jeśli chodzi o objawy somatyczne. Byłem bardziej opanowany, nie pociłem się..