Dolegliwości trzustki

Ból trzustki

.. ...przyczyną niezwykle silnych dolegliwości bólowych. Choroba często przebiega z podrażnieniem otrzewnej i porażeniem perystaltyki jelit. Ostry ból jest szczególnie silnie odczuwalny w lewym nadbrzuszu, może jednak lokalizować się również w śródbrzuszu oraz promieniować do lewej połowy..

Bóle w lewym boku

.. ...mój tato ma podobne dolegliwości jak opisał wyżej ~Marcin. Tato u lekarza był mówią że to zapalenie trzustki, ale dają tylko tabletki przeciwbólowe, które niepomagają a ból sie nasila. Co robić?? prosze o jakieś porady. A gdzie można dostać te srebro koloidalne?? i co to właściwie jest??..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 252

.. ...kłucie w sercu, i inne dolegliwości zdrowotne, takie jak bule wontroby, trzustki itp ogolnie czułem jak bym mial raka, wszystko mnie bolało i na dodatek te okropne duszności, łapałem powietrze jak ryba w panice nie mogąc go zlapać!!! myślalem ze umiere,pewnej nocy!!! nie stety,większoŚć..

Mam problem z ciśnieniem

.. ...postawię , jednak wiem ,że dolegliwości trzustki i innych organów wewnętrznych ( nie tylko serca )mogą powodować takie objawy o jakich piszesz! Może więc warto dokładniej przebadać się pod kątem właśnie trzustki ! Ja kiedy miałam pierwsze ataki woreczka żółciowego myślałam ,że to zawał !..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...cierpię i żyję z tymi dolegliwościami ,choć jest mi bardzo ciężko bo moją kolejną chorobą jest przewlekłe zapalenie trzustki nie wiem czy te dolegliwości mają coś wspólnego z tą zagęszczoną krwią LEKARZ powinien przepisac Ifapidin. Lek rozrzedza krew poprzez dzialanie na lepkosc plytek...

Echo serca wyniki pomoc

.. ...osierdziu Jeśli chodzi o te dolegliwości moja rodzicielka mówi mi przez ramie że wszystkie wymienione przez ~joanna. - e posiada odbija się bez powodu wzdęcia itp. no to zabieraj mame na badania morfologii w kierunku enzymow trzustkowych,mie jestem prorokiem ale trzeba dzialac szybko w..

Trzustka, czy jelito, a może jeszcze coś innego?

.. ...byc przyczyną moich dolegliwości Czy może to byc zapalenie trzustki, objawy nowotowru któregoś z narządów, albo kolka, nerwica??? strasznie się martwię Zapisałam się na usg brzucha Jakie jeszcze badania powinnam wykonac? W zeszłym tygodniu miałam morfologię i badanie tarczycy Wyniki są..

Helicobacter pyroli -- moze mi ktos pomoze

.. ...by wyeliminować inne dolegliwości.Może Ci wątroba lub trzustka zaszwankowała po tej kuracji antybiotykowej i dlatego masz obolały ten brzuch. Grzybek tybetański jest dobry nawet jakby się coś działo innego niż żołądek . Witam Usg robilem wszystko w porządku .Morfologie i mocz robili jak..