Dopuszczalna norma OB

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...alkohol? Czy jest to wogole dopuszczalne? Bardzo prosze o dopowiedź! Pozdrawiam! Witam milutko!!! Kochani miałam koronografie 21.10 tak samo sie panicznie bałam,okazalo nic strasznego....czuje sie super, nawet juz byłam dwa razy na grzybach,co do nogi wcale nie boli.Jedynie w ten sam..

Krew i mocz - co oznaczają te wartości?

.. ...do 4 w polu widzenia dopuszczalna norma: )pozdrawiam A wiecie co oznaczają OB - i Rh + Faceta bolały bimbały. Kumpel poradził mu żeby poszedł do lekarza. Lekarz nakazał przeprowadzić różne badania. Facet wrócił z wynikami, lekarz je przejrzał i stwierdził, że wszystko jest ok, gość jest..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...w jego organizmie,jest w dopuszczalnych normach.jezeli mozesz,to zrob dla wlasnego spokoju kontrolne badania u kardiologa( najlepiej usg i ekg ),aby wykluczyc jakas chorobe i byc spokojnym.pozdrawiam...

Skoki ciśnienia

.. .....eh Jakie jest zatem dopuszczalne ciśnienie tętna? Jak łatwo obliczyć ( z danych poniżej ) dopuszczalna różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym i rozkurczowym u zdrowego człowieka to wartość ciśnienia tętna w granicach 40 - 60 mmHG. Normalne ciśnienie rozkurczowe (..

Interpretacja badania krwi

.. ...dop. 0 - 15.0 ) anizocytoza erytrocytów ( 10,6 a dop. 11.5 - 16.0 ) czy jest ktos w stanie wyjasnic mi to?? pozdrawiam; ) mam zanizone MPV 7,6 norma 9 do 15 lekarz podejrzewa paciorkowca czy to mozliwe??..

Nerwica w ciąży - Str. 138

.. ...wyłapać, kiedy przekracza dopuszczalne granice. bo w ciąży krew się rozrzedza, więc to, co normalnie jest anemią, pod koniec ciąży jest normą. idz spokojnie z wynikami do lekarza i łykaj żelazo ,jeżeli ci przepisze, przejdzie na pewno. jeżeli miałaś dusznosci, to moglo być spowodowane..

Nadciśnienie 170/100 długotrwałe

.. ...skutkach?Wiem,że niejest to dopuszczalna norma,ale może niektóre osoby poprostu tak funkcjonują?dodam ,że ciśnienie to utrzymuje się w tych normach przy braniu leków inhibace 2,5mg i Lokier 20 mg.ostatnimi dniami osoba ta przeszła grypę dostała od lekarza antybiotyk i zakończyła leczenie..

Interpretacja wyników Biochemia

.. ...całkowity przekracza normy dopuszczalne z tabeli. W moim przypadku wyglada to nastepujaco : HDL DO LDL = 41,73% HDL DO CHOL. CALK. = 27,74% Teoretycznie wszystko w normach Pozdrawiam, Robert Dzięki Robert za te informacje,nie wiedziałam ,że stosunek HLD do cholesterolu całkowitego ma..