Dormicum

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 29

.. ...p.doktor to przepisała mi dormicum na spanie tłumacząc, że napewno mi pomoże, że się wyśpię i mi przejdzie, kazała mi wziąć kilka dni wolnego z pracy( nawet dała zwolnienie ).Pomogło, tyle,że jak się dormicum skończyło to znowu nie mogłam spać, znowu byłam zmęczona. Później doszło mi..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...Na sen Estazolam lub Dormicum, aby zasnać. I kicha. Bo zespół Raynauda to nie tylko nerwica układu naczyniowego, ale jako zespół dotyczy szerszego kręgu powodów bólu. To również bóle kręgów, bóle międzyżebrowe, itd. Myslę, że u każdego chorego, bo to jest choroba i to parszywa ten zestaw..

Nerwica w ciąży - Str. 215

.. ...daja w szpitalu na lęk Dormicum , Daja ja przed cc tyle , ze nie wszedzie . ! Pogadaj z lekarzem a mysle , ze nie bedzie problemu . Ja byla fajnie obojetna po tym aczkolwiek wszystko normalnie rozumujesz! Polecam i trzymam kciuki! Dzisiaj od rana o dziwo czuję się zdecydowanie lepiej i..

Nerwica w ciąży - Str. 231

.. ...dostaje sie tabletke dormicum i jest super - bezlękowo . Wiec dziewczyny glowa do gory !!!!! Mimo tego , ze wydaje sie wam teraz , ze jest masakra ,ze nie dacie rady DACIE!To wam GWARANTUJE! POZDRAWIAM No tak jak cc to dadzą na uspokojenie uspią i tyle ale jak jest przy porodzie..

Lexapro - Str. 9

.. ...przespanych. Ratowałem się dormicum ale po pewnym czasie i po nim budziłem się po 3 - 4 godzinach. Do tego doszły stany lękowe bez przyczyny i totalna przy tym blokada w myśleniu i działaniu. Zdecydowałem się na psychoterapię. Ciekawe doświadczenie ale niestety dłygo falowe. Nie chciałem..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 104

.. ...Stosowalam lek o nazwie Dormicum na pol godz np. przed wizyta u stomatologa ( wyrywanie osemek ) i to dziala jak glupi jas, niewiele pamietalam a potem zasnelam na kilka godz., ale bez tego nie dalabym rady,Mimo to nie wyobrazam sobie uzaleznic sie od jakis psychotropow po to zeby wyjsc..