Dr Rath

Migotanie przedsionków

.. ...cholesterolu - raka/tak pisze dr Rath /. Poza tym te chemiczne leki dają jeszcze inne straszliwe dzialania uboczne, które objawią się za jakiś czas następną chorobą. Poczytajcie sobie chociaż ulotkę. ( notabene ulotka dla lekarzy jest inna, a dla pacjentów też inna ).Odpowiedzcie sobie..

Chelatacja - Str. 17

.. ...przyjmowały suplementy dra Ratha, chciałbym zasięgnąć ich rady i zapytać o wyniki leczenia. * Janta, 2009 - 03 - 07 13:43:33 Janta Chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami na temat chelatacji. Natrafiłem na reklamę niezwykle obiecującą, zatelefonowałem poprosiłem o więcej..

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium

.. ...jeszcze: http://www4.dr - rath - foundation.org/pdf - files/interview/interview_polish.pdf http://www4.dr - rath - foundation.org/pdf - files/complaint/polish - complaint.pdf a dla kogoś znającego angielski: http://www.health - fx.net/eBook.pdf Pisanie takich ostrzeżeń to rzecz bezcenna...

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium - Str. 2

.. ...leków * ) : http://www4.dr - rath - foundation.org/pdf - files/complaint/polish - complaint.pdf Życzę zdrówka Rodacy! Witam serdecznie. Również od roku biorę prestrium. Dużo na temat tego leku czytałm. oczywiscie biore ze względu na wysokie cisnienie spowodowane chorobą nerek. Muszę..

Długość życia po bajpasach

.. ...z Medycyną Komórkową dr Ratha. Moja ciocia miała podobne objawy. Znalazła w internecie Medycynę komórkową dr Ratha. Zaczęła to ją stosować. Dzisiaj nie ta sama osoba. To było ttp://praca - med.biz.pl/bolewsercu.html Pozdrawiam Mój tata miał zakładane by - passy w Olsztynie , zmarł 5..

Duszenie się - jak z tym walczyć?

.. ...:P Tak jak u żony - podobne objawy. Znalazła w internecie Medycynę komórkową dr Ratha.Do dzisiaj stosuje te suplementy. I pomogło znakomicie. To jest http://praca - med.biz.pl/bolewsercu.html Pozdrawiam..

Będę miała ablację Warszawa Płowiecka

.. ...zastosowano preparaty dr Ratha i operacja nie była konieczna. Jeśli interesuje Cię ten temat to wejdź na stronkę i kolejne: http://praca - med.biz.pl/bolewsercu.html Pozdrawiam Do Martusi_82 sorry ten adres to http://praca - med.biz.pl/bolesercowe.html Tak wiele do zabiegu to mi nie..

Dr Rath Medycyna Komórkowa a choroby układu krążenia

.. ...słyszeliście Państwo o Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia i osiągnięciach Medycyny Komórkowej na płaszczyźnie chorób układu krążenia? Zajmuję się popularyzacją tej cennej wiedzy. Można uratować wielu ludzi. Zapraszam do współpracy, chętnie odpowiem na pytania. Mój e - mail:..

Częstoskurcz u dziecka

.. ...Instytutu Naukowego dr Ratha w Kalifornii udzieliła wywiadu na temat Medycyny Komórkowej dr Ratha. Według mnie ciekawe informacje ( także o problemach sercowych ), warto nadstawiać z uwagą ucha i rozpowszechniać. Strona:..

Medycyna komórkowa a arytmia serca

.. ...przeprowadzone w stanach przez Dr Ratha i jego fundację, poza tym Pan Henryk pewnie woli zasilać kasę koncernów farmaceutycznych i stosować leki na objawy a nie na przyczyny, pracuje już na tyle długi czas że widzę jak się to odbywa. Mam nadzieje dla Pana dobra że nie będzie musiał Pan..

Miażdżyca żył kończyn dolnych - Str. 2

.. ...choroby serca. Pacjenci dr Ratha piszą do niego, że gdyby wcześniej wiedzieli o jego metodzie to unikaliby operacji by - passów! Pozdrawiam. a kto ci takich bzdur naopowiadal ze zwierzeta nie dostaja zawalu? moj pies zdechl wlasnie na zawal serca,a na dodatek weterynarz na nasza prosbe (..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...osob poleca witaminy dr Ratha. Albo alveo. O alveo czytalem troche na necie i jednym pomaga a drugim nie. Natomiast o witaminach dr Ratha dowiedzialem sie u samego zrodla - u pani dr Niedzwiecki. Pozdr! Może masz zaburzenia rytmu serca - zrób sobie usg serca koniecznie i holter 24..

Przeczytaj warto o tym co zrobiłem po ciężkim zawale w 2002r

.. ...medycynę komórkową i dr RATHA to dzięki niej pozbyłem się wszelkich problemów zdrowotnych i pomogłem jako konsultant wielu,wielu ludziom z wszelkimi chorobami na które ta medycyna komórkowa ma odpowiedż. Mam obecnie 60 l i każdemu życzę takiego zdrowia ! Chcesz to napisz może Ci coś..

Czy zwierzęta mają zawał

.. ...prawda Dr med. Matthiasa Ratha pt. * Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca ... tylko my ludzie * Ale żeby sie o tym dowiedzieć chce wiedzieć czy ktoś jest na 100% pewny czy psy koty lub inne zwierzęta mają miażdzyce.Czy ktoś to badał? Dlatego podbijam temat i czekam chociaż na..

Ataki podwyzszonego tentna

.. ...trafiłem na fundacje Dr Rath i zacząłem brac wg jego wskazań suplementy i mogę z pewnością powiedzieć, że nie mam tych napadów. Moje serce bije rytmicznie, Przestałem się przeziębiać i chorować. Jak chcesz więcej infrormacji - napisz zobacz na stronę: www.bioaktywatory.nets.pl mój adres:..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...polecam - suplementy Dr Rath - niemieckiego lekarza - naukowca, który prowadzi od lat 90 badania na zastosowaniem witamin w leczeniu oraz wpływu braku witamin w naszej diecie na choroby, które nas trawią. Stworzył on medycyną komórkową. Proszę zobaczyć na stronę www.dr - rath -..

Ablacja - częstoskurcz

.. ...pomogło - są to suplementy Dr Rath - niemieckiego lekarza - naukowca, który prowadzi od lat 90 badania na zastosowaniem witamin w leczeniu oraz wpływu braku witamin w naszej diecie na chroby, które nas trawią. Który stworzył medycyną komórkową. Proszę zobaczyć na stronę www.dr - rath -..