Dr różański

Tetralogia fallota

.. ...ale dwie operacje, bo dr Różański z Anina nie podjął się przeprowadzenia jednej, bo byłaby zbyt skomplikowana. Cieszyłam się wtedy bardzo, choć po ostatniej operacji czułam się strasznie. Ale i wtedy nie stałam się w pełni zdrowa. W dodatku w łacie, ktora zamknęła otwór w przegrodzie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 44

.. ...Usłyszałam tyko, ze dr Różański zdecydował się mnie operować, bo nikt inny nie chciał. Janku: najlepsze ośrodki to IK w Aninie, szpital im. Jana Pawła II w Krakowie i Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu...A kardiochirurgów też jest kilku. Mnie też czeka kiedyś wymiana aorty, więc..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 46

.. ...Szukam pacjentów prof Różańskiego i dr Kuśmierczyka. Czy ktoś wie czy przyjmuja prywatnie i gdzie? Chciałabym skonsultować z nimi wyniki badań przed operacja zastawki aortalnej. Proszę o pomoc... MR , a czym ta niedomykalność jest spowodowana? Zastawka uległą uszkodzeniu, czy jest jakiś..

Niedomykalność zastawki aortalnej i zwężenie mitralnej

.. ...życia. Operował mnie doc. Różański - zarówno dwa lata temu jaki i 15 lat temu gdy byłam dzieckiem. Myślę, ze operacji w IK w Aninie nie należy się bać. Tam naprawdę są świetni kardiochirurdzy. Jestem pod stałą opieką IK. Tak naprawdę każdy z nas inaczej przechodził bądź będzie..

Operacja w Anienie

.. ...w 1988 roku operował dr. Różański!! Najwspanialszy ze wspaniałych, miałam bardzo duży ubytek w sercu po nieudanej operacji, tzn po wszczepieniu mi do krwi gronkowca, który zeżarł mięsień sercowy i trzeba było operować. Trafiłam na doktora Różańskiego. i teraz mam się dobrze, bardzo..

Operacja w Anienie - Str. 2

.. ...wie, gdzie profesor Różański przyjmuje prywatnie? Łapanie gdzieś na korytarza na chwilę nie ma dla mnie sensu, gdyz chciałabym pokazać mu wyniki i skonsultować się w tej sprawie. A jednak w wielu przypadkach ma sens. Zawsze też możesz poprosić wtedy o dogodniejszy termin dłuższej..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...dobry kardiochirurg Dr Różański,przeprowadza bardzo ciezkie operacje w tym operuje zastawek i Zespół Falotta( przełożenie wielkich pni tętniczych ) 2 razy operował moja córkę której nikt nie dawał rokowań na dalsze życie .Dzieki Dr Różańskiemu dzis jest juz kobieta i matką.Na dzien..

Szukam dobrego profesora

.. ...i zaczepienie nie ma sensu dla mnie, bo nie jestem z W - w. Jazda 2,5 godz do W - w i z powrtotem 2,5 godz...a prawdopodobieństwo konsultacji znikome. Ma ktoś może namiar na powyższych kardiochirurgów?..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...prof. dr hab.med. Jacka Różańskiego którego zastępcą jest dr n. med. Mariusz Kuźmierczyk. Muszę powiedzieć że są fachowcami w swej dziedzinie. Mnie operował doktor Grzegorz Religa . Tak syn tego Religi . Jeżeli nie ma komplikacji to 5 dni po operacji wypis do domu. Ze mną leżał starszy..