Dr sadowski

Rajd dla zdrowia pacjentów po przeszczepie serca

.. ...kardiochirurdzy i prof. Jerzy Sadowski - kierownik Kliniki Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chodzi nam o udowodnienie, że pacjent po przeszczepie to nie jest pacjent, który jest ciężko chory i nie może..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...Krakowa. Czy profesor Sadowski jest najlepszy w kwestii zastawek? Czy przeprowadza osobiście operacje? Jak czuje się się twoja mama? Pozdrawiam i życzę twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia. witaj annajaga moją mame operował doktor suder z krakowa i uważam ze zrobi kawał dobrej..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...dr.Piotrowskiego ( Amicor ) i dr. Sadowskiego ( szpital JP II ). Chciałbym się skupić na próbie podsumawania moich obserwacji i wniosków wyciągniętych z przeczytania wielu powyższych postów. 1/ Niestety główną przyczyną naszych dolegliwości są trzy rzeczy: nasza głowa ( strach ), jak..

Zastawka aortalna dwupłatkowa z falą zwrotną ++

.. ...hab. n .med. Jerzego Sadowskiego w Krakowie wstawił zastawkę z końskiego worka osierdziowego ale jest ona przeznaczona dla ludzi strszych poniewaz dział do 15 lat dla ludzi młodzszych zalecane sa zastawki mechaniczne - wiecej na ten temat możesz poczytać na www.kardiochirurgia.net.pl..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...czuje sie swietnie.pozdrawiam Witam, cztery by * passy w wieku 52 lat ( 1997 r ) zrobione w Krakowie pod kierunkiem prof. Sadowskiego. W 2003 r balonikowanie bez stendów. Na razie jest dobrze. Pozdrawiam...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 34

.. ...kardiochirurgiem, on i prof. Sadowski uratowali mi życie. Uwierz że będzie dobrze, a resztę zostaw lekarzom. Jeżeli chodzi o opiekę pooperacyjną, to szpital zrobił na mnie niesamowite wrażenie, wspaniały sprzęt, wykwalifikowana kadra, i bardzo sterylne warunki hospitalizacji. bardzo..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 38

.. ...wszczepianych już przez prof. Sadowskiego pięć lat temu ówczesnych zastawek. Krakowscy kardiochirurdzy ze szpitala im. Jana Pawła, jako jedyni i pierwsi na świecie, wszczepiają supernowoczesne bezszwowe zastawki serca. Wszystkie zabiegi przebiegły pomyślnie, a zoperowani czterej pacjenci..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 44

.. ...pacjentów profesora Sadowskiego z Krakowa u których dokonał operacji zastawki aortalnej Witam, mój mąż przeszedł 29 kwietnia operację wszczepienia sztucznej zastawki serca, wszystko niby ok, ale wczoraj byliśmy u kardiologa u nas w rejonie ( tylko dlatego ,że lekarz rodzinny nie wiedział..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 45

.. ...Jestem pacjentką Prof.Sadowskiego. W lutym przeszłam operację wszczepienia zastawki, ale nie aortalnej, tylko mitralnej. Jeżeli mogę mimo to służyć Ci radą, to pytaj. jak długo czeka się w kolejce, czy idąc na wizyte do unikardii z kompletem badań zgdodnie z instrukcją na umieszczona na..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...zastawki ( Davida ). Prof. Sadowski z Krakowa wspominał, że w listopadzie będą warsztaty kardiochirurgiczne i jest szansa, abym na tych warsztatach był operowany metodą Davida. Chcą zaprosić ( Yacouba, Davida, Schefersa i Urbańskiego ). Czy ktoś się orientuje, czy warto się pchać na..

Rozbieżności w opiniach lekarzy co do operacji aorty wstępującej

.. ...do jana pawla i np. dr sadowskiego. Widze ze na forum najlepsza opinie ma warszawa ( anin ). Czy straszyli was ze moze peknac aorta? mnie kardiolog stanowczo odradzal ciaze... Duzy problem. Ewo, ja tez jestem juz pogubiona w tych opiniach. Przeczytalam co sie da w internecie i sama nie..

Tętniak aorty wstępujacej - Str. 2

.. ...i konsultacje o prof Sadowskiego w Krakowie. Wspominałaś, że miałaś tam operacje. Ja cały czas mam mętlik, czy Kraków, czy Zabrze, a może Anin. Czy możesz mi coś powiedzieć o Twoim doświadczeniu z Krakowem. Dziękuję. Pozdrawiam. Witam ponownie. Operację na tętniaka aorty wstępującej będą..

Tętniak aorty wstępujacej - Str. 3

.. ...2008 w Krakowie u prof. Sadowskiego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK i tak jak Pan zaplanuję sobie fajne wakacje. Jeszcze tylko małe sprostowanie mario77 to skrót od Mariusza z 77r, ale może być i Pani Maria. Serdecznie pozdrawiam i życzę udanych wycieczek i dużo zdrowia. Witam..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...Krakowie JPII? Prof. Sadowski z Krakowa kazał jeszcze czekać i obserwować. Dziękuję za Waszą opinię. Pozdrawiam. Ja osobiście polecam Anin i profesora Biedermana; ) Operację miałam 16 listopada czyli 2 miesiące temu. Wszystko poszło gładko. Miałam wymienianą kawałek aorty wstępującej,..

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...pod kierunkiem prof. Sadowskiego. Do dzisiaj niemam żadnych problemów z tego powodu. Przyjmuję leki za ok. 200 zł/m - c. Mój ojciec ma mieć wszczepioną zastawkę, nie ma jeszcze wyznaczonego terminu. Ma często duże kłopoty z oddychaniem. Nie wiem czy powinien być operowany w Krakowie w..

Nowotwór żyły głównej dolnej

.. ...Krakowie Tylko prof Sadowski powiedział ze sie nie podejmie tego i tato nie ma już tej nerki... udało się : ) tato jest po operacji, czuje się dobrze : ) Lekarze z Urologii ze Specjalistycznego Szpitala Międzyleskiego oraz Lekarze z Instytutu Kardiologii z Anina - DZIęKUJę WAM. Za..

Kto zna dobrą Klinikę Kardiochirurgiczną?

.. ...odpowiedzialnoscia! to oni wszczepili pierwsza w swoecie zastawke bezszwowa z wielkim sukcesem swiatowym. No, a w Aninie wszczepili przezskórnie zastawkę płucną jako pierwsi : - ) Oba ośrodki są znakomite: - )..

Blagam o pomoc!!!! - Str. 2

.. ...to prawda ,że prof. Sadowski operuje wszystko i to bez względu na wiek pacjenta , to spróbuję się do niego dostać, tylko pewnie długa kolejka, a ja mam już mało czasu ( 63 lata ).Mój problem to guzior - ( jak określiła lekarka w Krakowie ) przyrośnięty do komory serca.Guz rośnie ,..

Ablacja - częstoskurcz

.. ...z powolania . Pan profesor Sadowski stworzyl najlepsza z klinik... http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/350812,krakowscy - lekarze - wszczepili - inteligentna - zastawke - serca,id,t.html?kategoria=783..

Weryfikacja badania echokardiograficznego -Pomocy chca mnie kroić !

.. ...bydgoszczy do profesora dr sadowskiego i nie zamienilbym go na nikogo w zyciu. wiesz ze on operuje nawet 85 latkow? PRZEGOŚĆ! NAJLEPSZY KARDIOCHIRURG PO ŚP. RELIDZE TO KRAKOWSKI SADOWSKI. ALE MI SIE ZARTY TRZYMAJA NAWET. TAKI JESTEM SZCZESLIWY. CZLOWIEKOWI CHCE SIE ZYC JAK WRESZCIE MOZE..

Szukam dobrego profesora

.. ...bardzo glosno o prof. sadowskim - polecam z nim osobisty kontakt, jesli sie da to on na pewno pomoze. Jestem stala pacjentka tej kliniki odkad zostal jej kierownikiem po prof. Dziatkowiaku . Czuje sie swietnie, a sam profesor jest bardzo cieplym i zyczliwym czlowiekiem. naprawde stara..

Szukam pacjentów, których operował/ma operować profesor Sadowski

.. ...na wizytę u profesora Sadowskiego. Jakie macie opinię. Kto jest najlepszym kardiochirurgiem od zastawek? Poszukuje osób, które przeszły operację wymiany zastawki aortalnej przez koniuszek serca ( małoinwazyjna operacja ) przeprowadzonej w Krakowie w Szpitalu Jana Pawła II. sama ich..

Kardiochirurg z kliniki w Zabrzu

.. ...aortalnej. A profesor Sadowski też ma dobra opinię w kwestii operacji zastawki aortalnej??? Operację miałam w Zabrzu, niestety nie znam lekarzy z Krakowa Nie rozumiem dlaczego szukasz kontaktu poza szpitalem?Mysle ze powinienes zadzwonic do przychodni przyszpitalnej( baraki ) i..