Dreszcze ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 667

.. ...szybkie tętno, zimne dreszcze i drgawki ciała. A i jeszcze jedna ciekawa sprawa, terapeutka podsunęła mi pomysł aby mój lęk, złość, strach, spróbować jakby uosobić, skojarzyć z zatrutym powietrzem gazem, które zalega w płucach i go wydychać : ), po prostu wydychać lęk z siebie, ponoć ta..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 231

.. ...tego doszło drżenie , dreszcze ciała. Nie powiem trochę tez spanikowałam. Poleciałam do lekarza, zrobiono mi ekg i okazuje się, że mam serce jak dzwon. niemniej lekarz powiedział, ze mogą być różne tego powody od tych najmniej groźnych - nerwicy do tych które są groźne do życia. I aby w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...dostalabym tych strasznych dreszczy.Fajnie ze mogłaś sie wyluzowac na miescie i zapomnialas o chorobie,to bardzo pomaga bo nie mozna sie zamykac calkowicie trzeba jakos zyc,chociaz czasem to nas wiele wysiłku kosztuje pokonac te nasze lęki.Mam nadzieje że będzie coraz lepiej,powiedz mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 13

.. ...Hej czy ktos z was ma dreszcze zimna???? Czy to znowu nowa choroba. NIECH MI KTOS ODPISZE!!!! Agusiu dziekuje ze odpisałas. piszesz ze czesc objawow juz mija u ciebie. Jak długo sie juz leczysz? U mnie jest jeszcze jeden problem do tej pory leczylam sie u lekarzy ogólnych i doszło do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...obudziły mnie silne dreszcze było mi bardzo zimno,nie mogłam sobie zmierzyć cisnienie.Gorączkęmierzyłam[ muśiałam uważać żeby termometr mi ni wypadł zręki tak śię trzęsłam] miałam 35 st.Byłam blada. Wiecie co kochani, możecie się ze mnie śmiać ale ja to drżenie wewnątrz ciala też..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...takie uczucie przeszycia dreszczem, oraz wzdryganie się nogi, ręki, objawy te pojawiały się tylko wtedy gdy zamykałam oczy i próbowałam. zasnąć. na dolegliwośći gastryczne dostałam controloc i wszystko ustąpiło.za kilka dni znów pojawiła się zgada i ból w brzuchu oraz reszta objawów...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 510

.. ...rece mi sie trzesą i dreszcze przechodza po plecach.Chciałabym tak mocno tego nie przezywac ale to jest silniejsze odemnie i nie potrafie nad tym zapanowac.Zreszta takie reakcje u mnie wystepują kiedy moj maly powaznie sie poparzył mając 1,5 roczku przesłam wtedy trałme psychczną i poł..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...zawroty, temp. 35,8, raz dreszcze a raz gorąco, w kościele raz zemdlałam a ostatnio o mało co tego nie zrobiłam, do tego dochodzą bóle w klatce piersiowej pod lewym łukiem żebrowym ( takie bóle miałam 7 lat temu i lekarz wiązał to ze stresem ). Wiem, że mój sposób odżywiania nie jest..

Zapalenie wsierdzia

.. ...zdiagnozować. Objawy to dreszcze, trzęsawki, wysoka gorączka, spadek masy ciała, słabnięcie, trudności w oddychaniu, bezsilność. W lipcu zeszłego roku przeszła operację plastyki zastawki i dwóch bypassów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej pisz anderr@wp.pl. pozdrawiam Właściwie to wiele..