Dreszcze przyczyny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...ból żołądka, dusznośc, dreszcze... Ostatnio byłam nawet na pogotowiu.. dostałam wtedy leki na uspokojenie, zobojętnienie...przepisał mi lek * Hydroxyzinum * . Oprucz tego wszystkiego muszę przyznac, iż jestem hipohondryczką. Cały czas wymyślam coraz to nowe choroby. Stres na uczelni i w..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...wewnątrz całego ciała, dreszcze? DO Alicji ja mam potas 3,19 i biorę kalipoz 1 x dziennie. niemam zielonego pojęcia czym mogę sobie wypłukiwac potas będę wdzięczna Alu jak mi podpowiesz pozdrawiam Gosiu, ja nie mam pojęcia, dlaczego ten potas tak sie wypłukuje. Ciagle tez zapominam o to..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...gryzienie mebli, wymioty dreszcze i po kilku godzinach częściowa ulga zero reakcji na leki ) ... To, że przeżyłem do 40 i nawet skończyłem studia, to cud. A teraz najlepsze - przyczyna - przypadkowo odkryty migdałek podnadniebny wielkości piłki tenisowej. Czyli coś co zanika jak się ma..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...zimno i przeszywaja mnie dreszcze,lecz niewiem czy to tez ma jakis zwiazek z szumami i nadwrazliwoscia..jutro ide sie zarejstrowac do kardiologa,mam nadzieje ze celnie ustali przyczyny do tego czasu pewnie bede siedzial w oczekiwaniu i strachu..mam w koncu dopiero 21 lat..zycze wszystkim..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 124

.. ...walilo ,umieralam ,no ite dreszcze ,taki atak wznawia lek przed lekiem ,ale nie daj sie kochana ,to jest tylko w naszej glowie.DZIEWCZYNY ,szukacie przyczyn zawrotow ,jesteście fizycznie zdrowe,ale nam wciaż się wydaje ,że jestesmy ciezko chore ,to też nie pozwala na spokojne zycie..

Obniżona temperatura u dziecka

.. ...bardziej ). Często ma dreszcze i spływa po niej zimny pot. Proszę o pomoc, nie wiem zbytnio co robic. może mała sie odchudza,a ty o tym nie wiesz.Może ma pasożyta w przewodzie pokarmowym.Czy miała badania krwi w kier. Tarczycy? TSH,T4,T3 ?Różne mogą byc przyczyny... Dziękuje za..

Przewlekły stan podgorączkowy.

.. ...wieczorem mam lekkie dreszcze, ale ogólnie nic poza tym. Nie wiem czym to może być spowodowane. Zastanawiam się nad kilkoma przyczynami np. 5 dni temu rzuciłam palenie ( paliłam 4 lata )ale to chyba nie powoduje wzrostu temperatury, w zeszłym tygodniu miałam założony implant..