Dreszcze zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 106

.. ...lokomocji( omdlenia, dreszcze, zawroty głowy ) i to zaczęło coraz bardziej postepować. Potem miałem to już wszędzie: kościół, szkoła, hipermarket. Oczywiście miałem różne badania na kardiologii, neurologii i pozostała mi laryngologia. Stwierdzili zepół lęków napadowych. Z tym się nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...uczucie goraca a nagle dreszcze i uczucie zimna, zawroty głowy, nudności( dosc mocne ), ucisk żoładka( ucisk na pecherz moczowy ) uczucie parcia..Im wiecej o tym myslalam tym te objawy sie nasilaly..Nie wiedzialam co robic..Wygladalo to śmiesznie ale czulam ze potrzebuje przylozyc do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 710

.. ...Zapomnialem dodać. Objawy: dreszcze, lekki ból głowy z zawrotami, zimne kończyny i całe ciało ( często mi jest zimno ), kolatanie serca, niechec do najprostszych rzeczy ( nie chce wyjsc nawet z domu ). Do tego nie mam zrozumienia w rodzinie, najbliższej. Proszę o kontakt z osoba która..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...stanie nie wspone juz o dreszczach i napadach ciepla czasami wstydze ze juz chodzic do lekarza bo mi sie juz karta prawie konczy ile to mozna lata do lekarza i wkolko mowic mi to samo wczoraj tez mialem atak bolu w klatce ekg serca nic nie wykazalo co dostalem od lekarza to validol i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem,..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...to niepokój napięcię dreszcze jak mam gdzieś jechać lub wyjdę z domu ,takie wewnętrzne leki ale takie w mniejszym stopniu( chyba po tych lekach ) bo tak to z domu nie mam za bardzo ochoty wychodzic jeździć gdzieś załatwiać jakieś sprawy, sprawunki nie usiedzę na miejscu tak dłużej bez..

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...mam bolesne wzdęcia, dreszcze, typowo nerwicowe, do tego te okropne zawroty głowy i ciągłe mdłości. do tego jak nigdy dotąd w ciąży wciąż jestem głodna, jem za dużo, bo inaczej męczą mnie mdłości, tyję i mam ciągły niesmak w buzi i wzdęcia. a to dopiero trzeci miesiąc. do tego jestem..

Walka z nerwicą

.. ...uczucie goraca a nagle dreszcze i uczucie zimna, zawroty głowy, nudności( dosc mocne ), ucisk żoładka( ucisk na pecherz moczowy ) uczucie parcia..Im wiecej o tym myslalam tym te objawy sie nasilaly..Nie wiedzialam co robic..Wygladalo to śmiesznie ale czulam ze potrzebuje przylozyc do..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...słabo,no i te niepokojące dreszcze. 16.lipca miałam założony Holter na 24h, i właśnie tego dnia znowu miałam ten atak.Boję się strasznie co wykażą wyniki,bo jeszcze ich nie mam.17lipca znowu miałam ten atak - strasznie się boję. 31.lipca idę na echo serca.Kardiolog przepisał mi Betaloc..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania - Str. 2

.. ...i mocne bicie serca, dreszcze czy raczej skurcze mięśni, okresowe osłabienie, zawroty głowy, napady lęku. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia! do Jacek: odwiedziałam temat z ciekawości po długim czasie nieobecności: ) dziękuję za posta i za okazaną chęć pomocy: ) na szczęście ja też nie..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...takim ataku dochodzi: dreszcze, drżenie, lęk przed śmiercią, palpitacje serca, pocenie się, mrowienie, zawroty głowy, osłabienie, szum i pisk w uszach, niemiarowe bicie serca, poczucie zbliżającego się zasłabnięcia, poczucie nierealności otoczenia... Dodam że kilka dni przed tym jak to..

Czy to nerwica?

.. ...położe to dodatkowo czuje dreszcze jakby przechodziły przez moje ciało, ostatnio tak się nasiliły,że nie moge spać całą mną telepie.Nawet teraz jak siedze i pisze to mnie telepie. .Mam zawroty głowy,głowe mam jakby z waty jestem rozkojarzona ,nie moge się skoncentrować.I jestem bardzo..

Mocny skurcz w nogę, dreszcze, pot

.. ...ziemny pot. Pojawiły się dreszcze, zawroty głowy. Dodam, ze przed tym bylem na basenie. Czasami miałem skurcze podczas pływanie, ale bez tych dodatkowych objawów. Chciałbym się zapytać, co o tym sądzicie?..