Drętwe kończyny

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...biegających mrówek , drętwienia - wszystkie te wrażenia czuciowe są przez lekarzy nazywane parestezjami - czuciem opacznym. Parestezje w obrębie nóg mogą być objawem różnych schorzeń. Należy na pewno brać pod uwagę żylaki kończyn dolnych i niedokrwienie kończyn dolnych w wyniku chorób..

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

Echo serca - Str. 59

.. ...napady gorąca, uczucie drętwienia kończyn, jest mi bardzo duszno i słabo a wszystko to poprzedzone jest dziwnym biciem serca, czuje jakby nierówno biło, potem z kolei kołatanie. Od kilku miesięcy też odczuwam przepływ takiej fali gorąca w klatce, na wysokości serca. Bardzo denerwujące bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...najczęściej mrowienie, drętwienie, zmian temperatury lub * przebiegnięcia prądu * . Parestezje występują najczęściej w przypadku uszkodzeń nerwów obwodowych, mogą jednak być objawem uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Często parestezje dotyczące jednej lub więcej kończyn, tułowia,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie kończyn, ból karku etc. Oczywiście tak jak większość z nas zrobiłem mnóstwo badań. Od przepływów dogłowowych poprzez USG serca, kręgosłupa, jamy brzusznej po rezonans magnetyczny. Diagoza? Oczywiście ZDROWY. Trafiłem do neurologa, który wykluczając..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze kontakty nie były za częste, bo podobno można się od tego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 882

.. ...zrobiło mu się słabo, drętwienia kończyn, walenie serca i to wszystko co my już dobrze znamy. Mój mąż jako szef, wysłał go na izbę przyjęć, ale tam mieli coś poważnego, i tak się długo nastał, że mu przeszło i wrócił do domu bez porady.Ma iść w poniedziałek do przychodni.Kurcze jaki ten..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...osłabienia, zawroty głowy, drętwienia kończyn i momentami gwałtowny ból w okolicy serca.Pierwszy taki incydent zakończyłem na pogotwiu.Wszystko ok.no wiec seria badań ekg, holter sercowy i ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy brzusznej,tarczyca,nerki, gro badań..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy, ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, ale lekarze zapewniali że to nic takiego. Ja jednak z każdym dniem czułam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...skurcze dodatkowe i drętwienie to twoje jedyne objawy to bierz magnez+b6 i wizyta u kardiologa mile widziana. Lekarz który mnie badał powiedział że mogę cwiczyć na siłowni tylko niby jak??? podniesienie, ugięcie 5kg hantli kończy się zle Hej . Mam 3 niedomykalnosci zastawek MI ( ++/+++ )..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 3

.. ...duszności, kołatanie serca, drętwienie kończyn. Myślałam, że nigdy się tego nie pozbędę. Ale jakoś dzięki Bogu większości nieprzyjemnych objawów się pozbyłam. Przeważnie radziłam sobie sama - brałam witaminę B - complex, polewałam zimną wodą stopy i ręce aż do ramion, chodziłam boso po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, i czesciowy blok prawej odnogi pęczka Hisa ale lekarze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie nic nie byłam w stanie sama przy sobie zrobić dzięki bogu mam narzeczonego który nigdy mnie nie opuszcza i zawsze jest przy mnie. Badania miałam roboine...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i uczucie „zwężenia się gardła i ucisk w szyi”, przez to dziadostwo nie mogę spać, doszukuje się w tym nerwicy , chyba dlatego ze od czasów kiedy jeszcze tetrowe pieluchy nosiłem sajgon..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...mocne udeżenia serca - drętwienie kończyn - lęk przed wyjsciem z domu itp Leki jakie biore to melisa i doraźnie hydroksyzyna. Mam nadzieje ze w III klasie gimnazjum nerwica pozwoli mi na wyciągnięcie ocen conajmniej na 4. Pozdrawiam Kenzar Sorka za spam ale coś z netem sie pomieszało..

Dodatkowe skurcze - Str. 264

.. ...mam wrażenie że trochę drętwieją mi kończyny. Raz nawet zbudziłem się w środku nocy czując że mdleje. Po tym zdarzeniu kolejna wizyta u kardiologa, kolejne badania, holter, tarczyca, krew, mocz i diagnoza – symulant wojskowy! Po okresie względnego spokoju potykanie serca..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...wykazało. Towarzyszy temu drętwienie kończyn, sztywnienie karku, zaburzenia widzenia, lęk. Kilkakrotnie wzywała pogotowie. Kończyło się na hydroksyzynie i nic. Napady zdarzają się nadal, choć rzadziej, odkąd stosuje prestarium. Zastanawiam się czy to może być nerwica wegetatywna. Na ogół..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...zmeczenie, duszności i drętwienie kończyn. Po wczorajszej wizycie lekarz zapisał mi leki Biosotal, slow mag i Validol mam je przyjmowac a za tydzień do szpitala na badanie holterem. Po tym badaniu mają zdecydować co dalej. Lekarz powiedział mi, że takie ataki będą mi się zdarzały i będą..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co mi jest. Obejrzał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...was objawy włącznie z drętwieniem kończyn i twarzy. Trwało to kilka lat - co doprowadziło do nadciśnienia tętniczego. Przez przypadek zacząłem pić na początku lat 90 wodę mineralną zawierającą bardzo dużo magnezu - była to woda lokalna, ale to szczegół. Zauważyłem po pewnym czasie /po 2..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 271

.. ...dławienie w gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa dolegliwości ( !!!! ). Po postawieniu diagnozy bóle leczymy środkami uspokajającymi i psychoterapią. Daje do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...myśli, duszenie w gardle, drętwienie kończyn, zanikają chęci spotykania się z innymi, robienia to co się lubi, wkręcam sobie filmy, że choruje na coś innego, że umrę... raz jest lepiej a raz gorzej wydaję mi się, że z tą chorobą to już do końca życia się będę męczył ale cóż * c * est la..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...pracy ze studentami czy drętwienia kończyn, czesciej dloni do łokcia - - to moze byc wynik WPW? Czasami w dzień nie jestem w stanie podnieść czajnika, bo nie mam czucia w dłoniach. Nocne wstawanie kończy się upadkami, nogi drętwe zupełnie. W dzieciństwie cz`esto traciłam przytomność,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu miesięcy w różnych..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 17

.. ...pojedynczych włókien mięśni i drętwienia też masz, złenapięcie mięśniowe kończyn? acha i przy boreliozie to następują pogorszenia i poprawy mniej więcej co 2 tygodnie... Gosiu wydaje mi się, że jak ty masz tylko te fascykulacje i nie nasz słabych rąk czy nóg albo duszności a i neurolog..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...rozpoczął się mój koszmar - drętwienie prawej kończyny połączone z rwaniem mięśni. Rehabilitacja metodą Ackermana nie przyniosła poprawy, ortopedyczne - naświetlanie lampą solux, ultradżwięki, magnetronic, prądy diadynamiczne, ćwiczenia korekcyjne - pogorszenie objawów. Obie nogi zaczęły..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...idzie magnezu. Miałam drętwienia kończyn, dłoni, twarzy - zwłaszcza warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej..

Interpretacja EKG

.. ...skurcze i bóle mięśni drętwienia kończyn podstawowe badania wyszły ok ale ekg wykazało lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być przyczyną dolegliwości??? Do wywołania skurczu serca potrzebny jest impuls elektryczny który rozpoczyna skurcz i układ przewodzący który umożliwi..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...po porodzie ).w nocy drętwienie kończyn i od tych zawrotów jest mi słabo ( trfarja cały czas ). mialam robione rezomans, tomografie glowy, doplera. i wszystko dobrze, azawroty nie mijają. Witam, mam podobne problemy co opisywała już wcześniej monika wiadomo co to jest i co w leczeniu..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i prowadzeniem domu ). Zażywam Betalok Zok..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...występuje. Objaw piąty: drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn podczas snu. Czynniki przemawiające za chorobą wieńcową: - morderczy stres i wyniszczający lęk przez całe życie - nadciśnienie, tachykardia i wypadanie zastawki od dziecka, - lekka nadwaga od 11 lat ( 94 kg wagi, 192 cm..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...powtórzyć. hjaro, problem z drętwieniem kończyn przeważnie występuje gdy jest coś nie tak z kręgosłupem szyjnym.Często zdarza się, że kręgosłup jest w złej pozycji podczas snu, stąd prawdopodobnie budzenie się w nocy i drętwienie. Musisz zadbać o lepszy sen. Po pierwsze zacznij od..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...co spowodowało silne drętwienie kończyn dolnych. Po dwóch tygodniach lekarz odstawił nowy lek a kazał wrócić do concor cor 2,5. Co to dało, dretwienie ustąpiło ale mam codziennie rano opuchnięte nogi, raz prawą raz lewą. Lekarz zmniejszył dawkę concor cor do 1,25. Sytuacja bez zmian..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...częste lęki, zimne, drętwiejące kończyny,napady gorąca, uczucie jakby serce miało zaraz wyskoczyć z klatki piersiowej, mam także dziwne uczucie jakby mrowienia/drętwienia pleców oraz jakby ucisk szyi... nie wiem jak to opisać, skręt szyi w prawo czy lewo powoduje ból ( jakby ucisk tętnic..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka godzin. Podczas..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...( czuje mrowienie i drętwieje ) - słyszałem, że tak raczej nie powinno być. Mnie żadne objawy już nie są wstanie zaskoczyć. Bardzo często jak przykucnę na chwile i wstane mam mocne uderzenia krwi do głowy mało brakuje do utraty przytomności ale naszczęście jeszcze tak się nie stało. W..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1178

.. ...tego ataku. Zaczęło mi drętwieć ciało, głowa, że musiałam jechać na pogotowie, gdzie mnie jeszcze nie chcieli przyjąć bo doktora nie było i był dopiero od 18! skandal! Później dopiero zabrali mnie na odział, zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg serca i doktor dał jakąś tabletkę i na tym się..

Czy to był zawał serca?

.. ...oblał mnie zimny pot i drętwiały mi kończyny, jakiś czas później( miesiąc, dwa ) w pracy poczułem okrutne pieczenie w mostku, musiałem usiąść na ok. 20 - 30 min, przeszło i wszystko było ok. Przejściowo źle się czuje mam w nocy objawy typy ucisk w szyi powodujący lęk i trudności z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 7

.. ...denerwują. Od 2 lat drętwieją mi kończyny, czasami mam bóle w okolicach serca, jestem senny często i zmęczony bez powodu, bolą mnie ( pieką ) oczy, czasami widzę gwiazdki przed oczyma ( np. po intensywnym kaszlu z powodu przypadkowego zachłyśniecia sie ) mowiąc krótko od czasu kiedy *..

Nerwica w ciąży - Str. 120

.. ...objawy cielesne takie jak drętwienia twarzy, języka oraz kończyn górnych. I ten ogromny strach, że za chwilkę umrę. Musiałam wrócić znowu do dawnej dawki 75 mg Velafax. Jestem załamana, tak bardzo chciałam zajśc w ciążę. Czy można przyjmować ten lek jak się już zajdzie w ciążę. Czy..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...bóle głowy ( a także drętwienie kończyn ) jest następstwem nerwicy układu wegetatywnego. U okulisty również byłam, gdyż pogorszyło mi się widzenie z daleka ( wszystko jest nieostre, jak przez źle ustawioną lornetkę ), jednak okazało się, że wzrok mam dobry. Ponieważ wiem, co oznaczają..

Bardzo silne bóle serca

.. ...spada mi ciśnienie i drętwieją mi kończyny. Mam zawroty głowy i przytyłam 10 kg. Pół roku temu byłam u lekarza - powiedział, ze to na tle nerwowym i zalecił wizytę u psychologa - nie pomogło, więc chciano mnie wysłać do psychiatry. Nie mam żadnych innych dolegliwości psychicznych więc..

Dziwny rytm serca

.. ...karetką, zaczęły mi drętwieć kończyny, miałem wolny puls, ale czułem * obijanie się * serca o klatkę piersiową, zawroty głowy oraz lekkie bóle ( kłucie??? ) w okolicy klatki piersiowej, głównie w okolicy obojczyków. Przed wyjazdem zrobiono mi badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 2

.. ...fizyczne psychiczne, drętwienie kończyn czy uczucie kłucia nawet halucynacje! Wiedzą to ci co to przeszli ,ci którzy sie z tym meczą oraz wiem to ja ! a skad stąd że sama to przezyłam i żyje;] Jechałam na lekach na ziołach siedziałam miesiacami w domu ,myslslam ze mam jazdy nei z tej..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...bezsenność, nerwice, drętwienie i cierpnięcie kończyn, Rwa kulszowa, RZS, ograniczenie ruchomości w stawach, hemoroidy, problemy z moczem lub z wypróżnianiem, choroby przewlekłe, u kobiet; nieregularne i bolesne miesiączki, cysty torbiele szyjki macicy, problem z zajściem w ciąże ( chore..

Tętniak IAS

.. ...Mam zaniki widzenia, drętwieją mi kończyny, lewa połowa twarzy i czasami język. Cały czas jestem senna i czuję ból w piersiach. Pozdrawiam Tak jest to wada wrodzona, ale u ciebie jeszcze nie stwierdzona! W sumie uwaza się, że przetrwały otwór owalny może być przyczyną migreny. Ale reszta..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali jej inne diagnozy to zapalenie żył, a to zwyrodnienie stawów..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...oddychaniu ), nudności i drętwienie kończyn. czasem łączy się z tym lekki ból brzucha i rozwolnienie. byłem u kardiologa i po badaniu ( usg, ciśnienie i ekg ) powiedział, że to pewnie z przemęczenia, przepisał mi izoptin i pramolan, które zażywam od około 20 dni, ale niestety objawy nie..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego czubka lub warg, zaburzenia smaku, * bóle gardła, * bóle jąder, * bóle bioder, * bóle i kurcze mięśni, * tiki mięśni twarzy lub innych mięśni, * bóle..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...najmniejszym, zaczynają mi drętwieć kończyny i szybko pojawia się silny ból w mięśniach ). Mam 24 lata, pracuję na nocną zmianę ( praca siedząca, ciągle przed komputerem, litry kawy ), ćwiczę od dawna ( basen, siłownia, biegi ), ale nieregularnie, do niedawna paliłem ( w sumie 3 lata ),..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. Witam serdecznie, piszę tutaj ponieważ mam wątpliwości co d prawidłowego funkcjonowania układu krążenia. Otóż od pewnego czasu około 2 lat czuję częste kłucie pod prawą łopatką, brakuje mi czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu )..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to z osłabieniem..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 54

.. ...trzęsionka, zawroty głowy, drętwienie kończyn,dreszcze, zimno, gorąco, słabo i różne, wredne takie. Przekonałam się już drugi raz,że tak to działa.Cały czas mówię o depresj lękoweji/ nerwica, to znów inne paskudtwo, choć podobne/.Pierwszy raz wzięło mnie po miesiącach * pełnej gotowości..

Drętwienie kończyn spowodowane niedociśnieniem?

.. ...mojej mamie ona też ma drętwienia...czy to może być groźne dla mojego życia?? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam... Na Twoim miejscu sprawdzilbym kregoslup.Jak ?Kolyska na podlodze.Kolana pod brode,dlonie obejmuja kolana.Kiwasz sie w poziomie /z boku na bok/lub w..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego ostatnio mam niekontrolowane skurcze mięśni. Najczęściej jak śpię. aha.. dodatkowo towarzyszy uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...wymiotuję. kał mam rzadki. Drętwienie kończyn. Chodziłem do Neurologa, Psychiatry i nic nie pomagało. Psychiatra stwierdził że to nerwica dał leki i dalej to samo, żadnej poprawy nie było widać a chodziłem przez 6 mies. Byłem już 2 razy w szpitalu. Rok temu napisali mi na karcie..

Nerwica lękowa a może borelioza?

.. ...borelioza. Takie objawy jak drętwienia kończyn, bloki serca ( nie można złapac powietrza ), duszenie się w nocy, wrażenie jakbym miała kulę na piersi, budzenie się zlana potem, słabość uczucie jakbym miała zemdleć taka jestem słaba, wrażenie miękkich nóg, jakby łaskotanie pod lewą..

Nadciśnienie 220/160 przy regularnym braniu leków

.. ...Poza wysokim ciśnieniem drętwieją mi kończyny, najczęściej ręce podczas snu do tego stopnia, że nie mam w nich czucia. Ponadto mam częste bole i zawroty głowy, uczucie duszności, problemy z koncentracją i częste skórcze stopy. Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z nadciśneniem czy to..

Migotanie przedsionków, czy lekarze postepują właściwie

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie i mrowienie w kończynach i twarzy. Nauczyłem się rozpoznawać dość nieźle nieprawidłowości, poprzez badanie pulsu, i pomiary ciśnienia - za pomocą pomiaru ciśnienia ( tradycyjnym aparatem+stetoskop ) potrafie zmierzyć nie tylko ciśnienie, ale na podstawie..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...o SM...a masz jakieś drętwienia, zaburzenia czucia, osłabienie kończyn? A przy gruczolaku przysadki faktycznie jest podwyższony poziom prolaktyny. Ciekawa jestem o jakim badaniu na SM myślał ten profesor...i czemu za 20 lat...czegoś tu nie kumam... jak ruszam okiem to ta plamka razem sie..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...kołotanie serca, niepokój, drętwienie kończyn ) Do tej pory wykonałem badania : EKG dwa razy, mocz, krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie powodoują u mnie regulacji ciśnienia które mam bardzo chwiejne od..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...tygodni mam problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy najważniejsze jest to , żeby..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...pół roku bóle mineły.Drętwiały mi nogi, ręce, nie mogłam funkcjonować normalnie, cały czas byłam na zastrzykach, na tabletkach...aż w końcu wszystko wróciło do normy, mam nadzieję, że już na zawsze. Spytaj lekarza, fizjoterapeuty o leczenie metodą mac kenziego - właśnie mi to pomogło: )..

Wielki problem

.. ...każdym piciu alkoholu ze drętwieje mi twarz i wykręca mi kończyny...zapisałem się na badanie hol ter które wykazało tez ze jestem zdrowy.od 2006 roku problem nie minol nie wiem co mam robić zdecydowałem się napisać na forum może ma ktoś taki sam problem jak ja i sobie z nim poradził ,czy..

Drętwienie palacy u rąk

.. Witam, drętwieje mi tylko palec wskazujący lewej ręki, a dokładniej od opuszka się zaczyna i w połowie palca kończy - robi się wówczas cały biały, tak jakby krew tam nie dochodziła, brakowało krążenia. Objawy te mam zazwyczaj jak lekko zmarznę w ręce, czasem jak jadę za kierownicą autem lub na rowerze... co..

Czucie bicia serca, kłócie w klatce piersiowej i ucisk

.. ...co to może być. Mam drętwienia kończyn ale to mam ucisk na kręgosłupie. Mam również powiększone węzły chłonne ale to chyba od migdałów które mi usunęli bo były dziurawe. Martwią mnie te bóle ale lekarz mi powiedział że na tle nerwowyn i nie dał mi skierowania do kardiologa tylko..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...charakter tępy. Ponadto drętwieją mi kończyny. Zaczęło się nocą kiedy obudziłam się i miałam zdrętwiałą całą dłoń ( zupełnie nie mialam w niej czucia ), spanikowałam, zaczęłam ją rozmasowywać aż w końcu czucie powoli wracało. Początkowo pomyślałam, że źle spałam i dlatego tak się stało,..