Drętwe ręce

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...objawy tzn.zaczęły mu drętwieć ręce i nogi poczuł sie słabo,serce uderzało silnie nierytmicznie czuł się cały roztrzęsiony podczas tego stanu.teraz minęło, ale czuje się słaby.2 kwietnia miał ablację.z leków bierze tylko teraz AKARD,bardzo niepokoję się tym stanem czy to jest normalne po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...czytam o tych Waszych drętwieniach to uświadamiam sobie, że mnie też kiedyś coś takiego spotkało:( Trwało bardzo krótko, ale zdrętwiała mi ręka ( miałam wrażenie, że nie mam kości ) i policzek. Bardzo się przestraszyłam, a następnego dnia odczuwałam jeszcze takie nieprzyjemne mrowienia w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 45

.. ...takie dziwne dusznośći, drętwieją mi ręce i usta, mam tętno zawsze ok 100 szybko się denerwuję. Proszę niech ktoś z was napisze czy miewa podobne objawy zwłaszcza te przy zasypianiu bo już sobie nie radze z tym. witam wszystkich ...ja tez cierpie od pol roku na nerwice lekowa to pa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...przyjaciółmi nagle zdrętwiały mi ręce, szczęka, kark i potem już poszło lawinowo : - ( Koleżanka * N * nie daje za wygraną : - ( Poszłam dziś do lekarza i on przewiduje, że te moje zaburzenia ( oprócz nerwicy oczywiście ) mogą świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 56

.. ...mnie non stop głowa i drętwieja mi ręce. nie wiem co jest grane bo ja mam dopiero 20 lat. czuje że mój zwiĄzek sie rozsypuje całe moje życie to jakis koszmar, zupełnie nic mnie nie cieszy, co ja mam ze soba zrobić??? może powinnam sie udać do psychologa?? nie mam sie komu wyżĄlić możę on..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...podczas którego zaczęły mi drętwieć ręce i nogi. Zaczęłam z przerażeniem krzyczeć do męża żeby dzwonił na pogotowie. Ustało dopiero po zażyciu wszystkich lekarstw. Myślałam, że umieram...:( Dystrybutorka uspokajała męża żebyśmy zaczekali aż tabletki zaczną działać i na szczęście zaczęły...

Po ablacji

.. ...zostało wykluczone. Czasem drętwieją mi ręce,mam duszności, jak wchodzę na 3 piętro nie mogę złapać oddechu,robię się blada, czasem sinieją mi palce przy paznokciach, miewam łagodne kołatania. Byłam u innej pani doktor, ale ona mnie rozczarowała.Powiedziała ,że częstoskurcze ma każdy :]..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 3

.. ...duszności, kołatanie serca, drętwienie kończyn. Myślałam, że nigdy się tego nie pozbędę. Ale jakoś dzięki Bogu większości nieprzyjemnych objawów się pozbyłam. Przeważnie radziłam sobie sama - brałam witaminę B - complex, polewałam zimną wodą stopy i ręce aż do ramion, chodziłam boso po..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...okiem, boję się że umrę, drętwieje mi szyja, zuchwa, język, trzęsą się ręce nawet długo po ataku, ostatni okres był dla mnie bardzo trduny ze względu właśnie na tę * tachykardię * , bałam się że w pracy, na ulicy, w sklepie znowu mnie dopadnie... zrobione mam badania hormonów tarczycy -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...sytuacji ;/ ) zaqczęluy mi drętwieć nogi, ręce, nawet usta i nos. Przestraszyłam się i wylądowałam na pogotowiu. Dano mi kroplówke z magnezem i wysłano do domu. dopiero tam zobaczyłam na karcie diagnozę : NERWICA WEGETATYWNA. Trafiłam do neurologa. Z początku przepisane tabletki zaczęły..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...zebrały, że zaczęły drętwieć mi ręce i nogi, bałem się, że zaraz umrę, gdy napięcie było już tak silne, że zacząłem płakać wszystko natychmiast odeszło i poczułem ogromną ulgę. Było to w lutym i od tego czasu moje lęki nie dają mi spokoju. Gdzie mam się zgłosić? Co robić? Czy lekarz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...czasem w okolicy mostka ,drętwieją mi ręce, boli mnie czasem kręgosłup.Mam jeszcze takie dziwne objawy o których nikt tu nie wspomniał( chyba? ).Mianowicie mam takie uczucie,jakby lekkiego niedowładu lewej części twarzy.Czuje jakbym nie mogła do końca otworzyć lewego oka, tak mnie coś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 154

.. ...rozsadzić cały mózg... drętwienie lewej ręki, kręcenie w nogach... Każde ukłucie to dla mnie ogromny stres. Pojawia sie wraz z nim myśl, że na pewano jestem na coś chora, na pewno zaraz umrę. Mam 24 lata a to wszystko trwa już od 11 lat - od momentu gdy w 7 klasie przeszłam do innej..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...być. Siedząc w pracy zdrętwiała mi ręka wyladowałam na SOR podali potas bo miałam go mało i podali lek uspokajający ale moja gechennna trwa Mam wspaniałego męż córkę a ja nie mogę sobie poradzić z moimi dolegliwosciami cielesnymi boli mnie wszysko drętwieją nogi ręce robię badania jestem..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...jeszcze co chwile nie drętwieją ci ręce i nogi ; ) Witam U mnie lekarz rodzinny podejrzewa WPW poszedlem do kardiologa ktory niczego takiego nie stwierdzil wyslal mnie na echo serca ktore rowniez nic nie wykazalo. Wczoraj trafilem do szpitala gdzie lekarz stwierdzil ze podejrzewa u mnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 286

.. ...pomogło na nerwicę bo nie drętwieją mi już ręce ) ale skurcze dodatkowe jak były - tak są. Tak czy inaczej - spróbuję zrobić porządek z tymi węglowodanami. Na Twoje pytania o nadwagę, tryb życia, kwaśne odbicia z żołądka, nadużywanie kawy, słodycze, palenie tytoniu odpowiedziałbym tak..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...często mam uczucie jakby drętwiały mi ręce i nogi,przechodzą mi takie delikatne ciarki,wtedy zaczyna ogarniać mnie stach,ale staram sam sobie wytłumaczyć że to zaraz minie.Tak jak napisaliście najlpszym lekarstwem na to jest pozytwywne myślenie!!Życze Powodzenia i pozdrawiam. MAm 17 lat..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...sie kręcić w głowie, drętwiały mi ręce - myślałam, że umrę - i co? na pogotowiu nie wykryli nic, kardiolog powiedziała, że to chyba na tle nerwowym, ale ja jej nie wierzyłam...w poniedziałek zrobilam wszystkie badania, tarczyca, płuca, astmolog wszystko co wiązalo sie z układem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...głowie i oczywiście drętwieją ręce no i muszę lecieć do kibelka witam, ja tez mam nerwice i wiotki platek zastawki mitralnej na granicy z wypadaniem. Na domiar zlego mieszkam w Chinach, gdzie sluzba zdrowia jest na strasznym poziomie.. Podobnie jak Ty bylam 154 razy u kardiologow, Ekg,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...bólów w klatce - często drętwieją mi ręce, część głowy i twarzy robi się zimna i * chodzą w niej mrówki * . Dłonie i stopy wiecznie zimne. Mam nadzieję, że mojemu maleństwu nic od tych moich objawów nic nie będzie. Przy pierwszej ciąży nic takiego nie miałam. Ale to wszystko zaczęło się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...piecze i kłuje klatka, drętwieją szyja, głowa, ręce, nogi, mam mdłości i przedziwne uczucie lęku. Chyba zwariuję. Całe szczęście w tym wszystkim, że z maleństwem jest wszystko dobrze. Rośnie, kopie ( super uczucie: ). Muszę się trzymać dla niego i dla starszego synka. A teraz biorę się..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 7

.. ...różnie , najczęściej drętwienia czuję podczas spania , pewnie dlatego , że śpię akurat na danej ręce. Przepraszam asiu że tak długo nie pisałam , no i przyponiało mi się coś , że kiedy miałam 15 lat to znalazłam kleszcza u siebie w pachwinie ( siedziałyśmy z kumpelką na łące na trawie i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 23

.. ...i na samą myśl drżę, drętwieją mi ręce, rozmawiałam z psychologiem, uświadomił mi parę rzeczy. Te drżenie jest przyczyną stresu, trzeba to sobie jasno uświadomić, nie jesteśmy same, żyjemy w czasach, gdy stres jest nieodłącznym elementem naszego życia, trzeba zmienić swoje nastawienie,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...chwilowe zaburzenia mowy, zdrętwiała mi szczęka, ręce i nogi, czułem się osłabiony, kręciło mi się w głowi i mnie piekielnie bolała jak by miała mi zaraz wybuchnąć, ciśnienie mi skoczyło i waliło mi serducho. Trafiłem do szpitala porobiono mi badania ( rezonans głowy, EEG głowy, rtg..

Problemy z sercem?

.. ...boję. Moje objawy: nagle drętwieje mi lewa ręka ( czasami tylko dłoń ), czuję w ręce taką słabość, jednocześnie nad sercem w okolicy pachy czuję umiarkowany ból i problem z oddychaniem, czasami jest to ból innego rodzaju, umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu..

Koronarografia

.. ...podłopatkowych,bóli pod pachą, ból i drętwienie lewej ręki.Czasami te bóle trwają od kilku minut do kilku godzin.Mam przy tym straszne lęki.Pocą mi się ręce i stopy.Nie wiem co w takim przypadku robić.Wzywać pogotowie ,czy czekać na śmierć. Biorę leki a mimo to bóle te wystepują.Byłam u..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...mianowicie zaczęły mi drętwieć nogi i ręce coś jakby skurcz tzw.mrówki do tego stopnia że nie mogłam wybrać numeru telefonu aby zadzwonić po pomoc.Do tego dziwne uczucie w głowie tak jakbym miała zemdleć,serce zwariowało,raz biło jak oszalałe a potem jakby wogóle miało się..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...mrowienie na twarzy, drętwiały mi ręce i nogi, serce bardzo szybko mi biło i miałam dreszcze. Jak zmierzyłam ciśnienie, puls miałam prawie 120. Nie mogłam wziąć głębokiego wdechu. Od tamtej pory czuje kłucie w klatce piersiowej. Bardzo się tym martwię bo mam dopiero 17 lat :( nie wiem co..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...miesiącu ciąży, od tygodnia drętwieją mi palce obu rąk. Jest to bolesne, drętwienie zaczyna się mniej więcej od łokcia i obejmuje nadgarstek i palce. Najbardziej dokucza mi to nocą, budzę się z bólu kilkakrotnie i rozmasowuję ręce. Co to może być i co z tym robić? Bardzo utrudnia mi to..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...strasznie źle się czułem, drętwiały mi ręce i nogi, czułem jak umieram. Przestraszyłem się i to bardzo, w końcu nie chciałem umierać. Byłem na badaniach, tomografia, holter i inne podstawowe, również nic nie wykazało, więc lekarz poradził mi wizytę u psychologa, byłem wtedy strasznie..

Czy to może być nerwica?

.. ...kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w tej ręce, nie umiem tego opisać, lewej nie czuję a tą czuję. Do tego dołączył niewielki ból w klatce piersiowej, w górnej części. Jak głęboko oddycham lub jak..

Dziwny ból w okolicy serca

.. ...robić mi się duszno. Drętwieją mi ręce a język robi się sztuwny. Może ktoś miał takie dziwne obiawy i może mi powiedzieć czym to jest spowodowane? Boję się. Pomóżcie bo zwarjuję Witam. mam 14 lat trenuję koszykówkę. we wrześniu robiłem EKG OB itp. ( od wakacji ) czasami czuję że boli..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 12

.. ...staruszkę!Budzę się w nocy, bo drętwieją mi ręce i nogi, a rano wstaję z bólem głowy,popuchnięte powieki, * suche * , przekrwione oczy..non stop chce mi się pić..stale * ściśnięty * żołądek - nie czuję nawet głodu..i tak przez cały dzień:( ( Jak oglądam jakiś program albo z kimś..

Drętwienie palców

.. ...laików. pozdrawiam Mnie drętwieją palce u rąk w nocy.Dziś zdrętwiały ręce aż do nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...może być? Mrowienie i drętwienie rąk może być spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Mi też sie pojawia mrowienie w lewej ręce ale to raczej przez niewygodną pozycje w której pracuje( jestem dostawcą ) WITAM Was czytam i czuję ze odczuwam to samo tylko moze nie zawsze to drętwienie..

Czy mam nerwicę?

.. ...głowy, tak jakby lekkie drętwienie, - trzęsące się ręce, czasem czuję się jakbym ledwo co wstał z łóżka i miał coś pisać, amm trudności z utrzymaniem czegoś w ręce, takie dziwne uczucie, - czasem nie umiem przestać myśleć o rzeczach któe powodują u mnie te dolegliwości i wtedy po takim..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...jakimkolwiek wyjściem z domu. Drętwieje mk też szczęka,ręce....... lekarze oczywiście nie wiedzą co mi jest. miałam robione badania ( rezonans magnetyczny, badanie krwi ) wszystko dobrze. Ale wykryto u mnie torbiel w zatoce szczekowej przy ścianie nosowej. Czy zawroty głowy mogą być od..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...podobne objawy. Poranne odrętwienie, rąk, nóg, potem padło jej na kark, ramię, każdy ruch sprawia ból nie ma siły podnieść szklanki. Po wielu wizytach i bezsensownym przyjmowaniu lekow/ zastrzyków wykytu rzs czyli reumatoidalne zapalenie stawów. Bierze leki, ale dodatkowo jest na diecie,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 512

.. ...nie chce. Głowa boli, drętwieją mi ręce i nogi. Kurcze ale mnie pogięło: ) Dobra koniec marudzenia bo moje maleństwo już się obudziło - spał 10 minut. Kurcze strasznie nerwowy się zrobił. Za to starszy wyspokojniał. Buziaki dla wszystkich. Matiiago może powinnaś jeszcze raz pójść do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 610

.. ...staruszkę!Budzę się w nocy, bo drętwieją mi ręce i nogi, a rano wstaję z bólem głowy,popuchnięte powieki, * suche * , przekrwione oczy..non stop chce mi się pić..stale * ściśnięty * żołądek - nie czuję nawet głodu..i tak przez cały dzień:( ( Jak oglądam jakiś program albo z kimś..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 946

.. ...? Bo jak mi cierpną, drętwieją to boli mnie również ręka od łokcia w dół. Ale wiem, ze to objawy nerwicy, przynajmniej u mnie, wystarczy większy stres . Pa kochani, idę jednak coś działać : ) Robo4 ja nie mam problemu z drętwieniem palców ale jak przychodził atak to obie ręce robiły się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 991

.. ...Witam kochane Elcias te drętwienie może być od kręgosłupa ja miałam apalenie nerwu łokciowego nie dawno miałam dwa ostatnie palce u rąk takie drętwe i mrowienie i do dzisiaj mi tak zostało ale nawt nie wiesz od czego Podpieram się lewą ręką pod brode jak siedze przy kompie i nie tylko i..

Boję się o swoje życie - Str. 2

.. ...nie mogę złapać tchu, drętwieją mi ręce, wczoraj powieka mi drgała i nie miałam nad tym kontroli. Dośc zabawne uczucie i śmiesznie w lustrze wygladało. Jeśli chodzi o badania to wszystko w normie a jak na mnie patrzysz to normalnie anemia : ) Zaczęło sie to jakieś półtora roku temu kiedy..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...mi się trząść ręce, drętwieć nogi i ręce,miałam trudności z oddychaniem, palce zdaniem nauczycielek były bardzo zimne i sine, gdy wylądowałam u pielęgniarki pobrano mi cukier( był niski lecz nie pamiętam ile )serce biło mi bardzo szybko, nadal sie trzęsłam i miałam zimne, sine palce,..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...okolicach serca i czasem drętwieją mi pace w lewej ręce mam problemy z oddychaniem narazie byłem u lekarza internisty który powiedział mi że to nerwica i przepisał mi syrop na uspokojonie i witamine b1 i co do nerwicy to raczej się zgodze ostatni rok był dla mnie bardzo nerwowy ale mimo..

Ból tarczycy

.. ...wtedy ućisk w skroniach drętwienie lewej strony twarzy z lewym okiem włącznie.Trzęsą mi się ręce , jestem cała rozdygotana jak po mocnej kawie. Mam słabość nógi rozpieranie od środka.. Mierzyłam ciśnienie w tym czasie i miałam 122/77 - puls 72. Biorę pramolan na nerwicę, bo neurolog nic..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...dziewczyny. u mnie paskudnie, drętwieją mi ręce i to bardzo boli, jak tylko się położę, do tego zaczynam znów być niespokojna, dusi mnie, trzęsie i jestem taka rozdygotana w sobie. jakieś bóle w okolicach serca, mostka, wędrują tu i tam i niepokoją, bolą te cholerne łapy, nie wiem czy to..

Paraliż ciała podczas seksu

.. ...chciał puścić : ), zdrętwiały mi stopy i twarz, a ręce to mi dosłownie powykręcało, chcialam je strzepać, rozruszac je. czółam się jakbym machała kukutami. strasznie napiete mięśnie. myślalam że mi już to nie przejdzie. ale bardzo pomogło mi jak mnie moj chłopak za ręce trzymał, tak..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe, problemy ze snem, półtoraroczna depresja etc... w związku z naprawdę obłożonym grafikiem i wyjątkowo nadopiekuńczą matką ( której nie mam sily zamęczać moimi problemami,..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...miesięcy mam problem z drętwiejącą lewą ręką tz. mam zdrętwiale dwa palce ( maly i ten następny ) az do samego łokcia poza tym straciłem siłe w ręce niemogę podnieść nic co waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec..

Coś niepokojącego, dziwne bóle w klace piersiowej

.. ...odczuwam dziwny ból w klatce piersiowej, tak jakby kłócie, jest on dość nieprzyjemny... Do tego czasem drętwieją mi ręce... EKG było w porządku... Nie wiem jaka może być tego przyczyna... Pomoże ktoś?..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...autobusem i podczas jazdy drętwieją mi usta, ręce... to uczucie jest straszne!!!! Dzisiaj tak było, i to się zrobiło po tym wyjeździe na Śląsk, może zbyt duża odległość od domu... wierze, że psycholog mi pomoże, trzy razy dziennie piję łyżeczkę syropu... boję się ludzi, stresuje się na..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...łuszczące się plamy. Drętwieją mi ręce, raz jest mi gorąco, innym razem zimno. Nie wiem już, co jest grane. Do tego serce pracuje mi jakoś nierówno, mam wrażenie jakby się poruszało. Biorę witaminy, ale niewiele to daje.. nie wiem co mam zrobić. Naturalnie pójdę do lekarza, ale jeszcze..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...zdenerwowanie, drżenie rąk, potem drętwienie rąk, miałam takie uczucie jakby ręce w okolicach przegubów były * napompowane * . To uczucie pojawiało się rano i mijało. Ciśnienie mam mniejsze niż zwykle, ale w normie. Zaczęły mi się czasem pojawiać niewielkie wylewy w oczach. Potem..

Problemy z sercem i drętwienie rąk z plamami

.. ...nie czuję,ale ja mam cukrzyce i niedokrwienie mięśnia sercowego , ale możesz zrobić holtera,EKG wysiłkowe, albo izotopowe badanie, a trójglicerydy i cholesterol masz w normie ? Pozdrawiam życzę zdrowia..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. ...za malo tlenu:( Aha drętwieją mi czasami ręce i głowa jak mam ten atak czy coś...nie ptorafię się uspokoić...wszyscy mają mnei dosyc...a ja naprawde sie tak czuje..!!czy to może być nerwica? czy ktoś tak mial?? Brałam propanolol ale ja jestem niskociśnieniowiec wiec po tym leku mialam..

Trzęsą mi się ręce, światłowstręt i szybkie bicie serca

.. ...kiedy dostałem uczucia drętwiejącego języka, ogólnie całe gardło mam * dziwnie gładkie * . Nie potrafię opisać tego uczucia... Podobne jest, jak po wypiciu kieliszka wódki, takie odrętwienie ale oczywiście słabsze. Chciałbym również wspomnieć, że od 3 lat mam problem z lewym kolanem...

Nadciśnienie 220/160 przy regularnym braniu leków

.. ...Poza wysokim ciśnieniem drętwieją mi kończyny, najczęściej ręce podczas snu do tego stopnia, że nie mam w nich czucia. Ponadto mam częste bole i zawroty głowy, uczucie duszności, problemy z koncentracją i częste skórcze stopy. Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z nadciśneniem czy to..

Częste zasłąbnięcia

.. ...mi nagle drżeć, ręka drętwieć, musiałem natychmiast wyjść, usiąść. Po kilku minutach zrobiło się lepiej. Podczas tych zdarzeń mam wrażenie, że za mało krwi napływa do głowy, ręce mi się pocą, palce drętwieją, odczuwam zawroty głowy. Zdarza mi się to też regularnie u fryzjera gdzie jak..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. Witam. Jestem na forum pierwszy raz. Chciałabym się z wami podzielić moimi objawami, może ktoś z Was miał jakieś podobne dolegliwości i udzieli mi porady. Do lekarza co prawda wybieram się w poniedziałek, ale warto przeczytać wasze odpowiedzi. Często dretwieją mi ręce i nogi, do takiego stopnia że nie mogę..

Witam wszystkich

.. ...takiego bólu czasami drętwiała mi ręka i szczęka, więc neurolog wysłał mnie na rezonans. Nic nie wyszło i stwierdził migrenę z aurą. Ręce mi drżą, czuję też jakby drżało mi całe ciało. Różne nastroje to codzienność...jeden dzień w śmiechu, drugi w poddenerwowaniu. Myślę jednak, że nie..

Zawroty głowy i * drętwienie *dłoni

.. Witam! mam powazny problem:( moja babacia ma nadcisnienie tetnicze problemy z sercem i wątrobą.od pewnego czasu dokładnie chyba odtrzech miesiecy kilkarazy dziennie * dretwieją * ( ona twierdzi ze czarnieją ) jej ręce. do tego dochodza czeste zawroty głowy a my niewiemy co jej moze dolegac,babcia ma 72lata..

Nie wiem co się ze mną dzieje.

.. ...się ruszę... Często drętwieją mi również ręce i nogi, ale nie wiem , czym to jest dokładnie spowodowane , ponieważ mam również problemy z kręgosłupem. Bywa , że boli mnie głowa, często mdleję. Co mi jest ? Proszę o pomoc. problemy z kregoslupem, zespol wazowagalny albo hipotonia..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...czuję jak zaczynają mi drętwieć ręce, ciężko mi się oddycha, oblewa mnie zimny pot i robi się ciemno w oczach. Zaraz miałam wizję własnej śmierci, a tak naprawdę to nic złego w tym dniu mi się nie przytrafiło. To tkwi głęboko w naszym umyśle i jest skutkiem traumatycznych i..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...objawy że mrowiały i drętwiały mi ręce,mialem mdlosci,oslabienie,jakieś kołatania serca,zimne poty itp wystraszylem sie i zrobiłem sobie wszystkie badania..krew,ob,morfologia,biochemiczne,bylem u wielu specjalistów takze u neurologa,kardiologa.irydologa,urologa itp. i kompletnie nic nie..

Tężyczka utajona a nerwica lękowa

.. ...napięcie, słaby sen, do tego drętwieją mi nogi czasem ręce i twarz - jakby cos sciskało głowę. Lekarz przepisał mi Mg B6 3 X 2 tabi wapno/ nie powiedział jakie 2 razy dziennie/, do tego dołączył rudotel lub xanax doraźnie oraz włączył seronil 100 mg - skwitował że ten ostani..

Zaburzenia nerwicowe o podłożu lękowym połączone z napadami paniki

.. ...Przekręcam słowa. 4. Drętwieją mi ręce od czasu do czasu. 5. Nie wiem czy to ma związek, ale wyskakują mi pryszcze, które dość szybko znikają, głównie na czole. Powyższe objawy w zasadzie utrzymują się większość czasu w ciągu dnia( oprócz poranków ) i doprowadzają często do ataków..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...tygodni mam problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...mam dziwne mrowienie i drętwienie w lewej ręce od łokcia z dłonią włącznie!!! i czuję lekkie osłabienie w tym miejscu!!!! czy to jest jeden z objawów nerwicy??? proszę napiszcie jakie mogą być jeszcze objawy nerwicy!!!! z góry dziękuję niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...pół roku bóle mineły.Drętwiały mi nogi, ręce, nie mogłam funkcjonować normalnie, cały czas byłam na zastrzykach, na tabletkach...aż w końcu wszystko wróciło do normy, mam nadzieję, że już na zawsze. Spytaj lekarza, fizjoterapeuty o leczenie metodą mac kenziego - właśnie mi to pomogło: )..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...ogólne zdenerwowanie ). - drętwienie rąk, zimne ręce - stany lękowe, nieuzasadnione napady paniki - czasem walenie serca w klatce piersiowej - muszę czasem brac głęboki oddech, jakby mi brakowało powietrza, lub ciągle ziewać. - uczucie jakby moje ciało nie należało do mnie. Wiem że to..

Nerwica i stany lękowe

.. ...ciśnienie miałam131/39 , drętwiały mi ręce nogi całe ciało. Pomyślałam sobie koniec. Mąż zawiózł mnie na pogotowie a tam 126/60. Lekarz skierował mnie do szpitala na kardiologie zrobili mi echo serca i tam wszystko ok. Poszłam do lekarza rodzinnego i mowie mu co się stało a on do mnie :..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...wietrzonej sali, że zdrętwiały mi ręce, czułam się bardzo słabo i ledwo kontaktowałam. ból głowy jest stały, potrafi utrzymywać się przez kilka dni, z krótkimi przerwami 1 - 2 dni byłam 2 razy w przychodni, za pierwszym razem dostałam antybiotyk ( wtedy nie miałam problemów z oddychaniem..

Drętwienie

.. ...okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne skutki działania lekarstw. czy to ustąpi.Proszę o pomoc A może tak wizyta..

Drętwienie Lewej Ręki

.. ...się trzęsę... U mnie drętwieją obie ręce, dosłownie całe. Najgorsze jest mrowienie dłoni, nie mam w nich przez parę minut czucia. Skoro kardiologicznie jest ok to pewnie będą to parestezje, typowe dla nerwicy. Ja trzęsę się 20h na dobę, 18 h na dobę olewam to, bo ogólnie jestem zdrowa...

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i rękach czuję mrowienie, zaczynają drętwieć, ręce wewnątrz mnie bolą, ale nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy to ból mięśni, czy czego, coś mnie w środku kręci i..

Depresja

.. ...oderwanie od rzeczywistości, drętwiały mi nogi, ręce itd.Koszmar.Leżałam tydzień w klinice, przebadali mnie na wylot.Najlepsza akcja była wtedy, gdy zgłosiłam paniczny atak.Serce rozrywało piersi, w głowie przesypywał się piach( tak to czułam, wcześniej mówiłam ,że mam mdłosci w głowie..

Drętwienie palacy u rąk

.. Witam, drętwieje mi tylko palec wskazujący lewej ręki, a dokładniej od opuszka się zaczyna i w połowie palca kończy - robi się wówczas cały biały, tak jakby krew tam nie dochodziła, brakowało krążenia. Objawy te mam zazwyczaj jak lekko zmarznę w ręce, czasem jak jadę za kierownicą autem lub na rowerze... co..

Drętwienie rąk w nocy

.. ...wysoki puls zaczely mi drętwieć ręce ale tylko w nocy czy to moze byc skutek uboczny tych tabletek ????? czy drętwienie budzi cię w nocy i dotyczy tylko kilku palców np: kciuk, wskazujący i środkowy lub serdeczny i mały czy też wszystkich palców? Jak szybko mija - kilka sekund, kilka..