Drętwieją

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...biegających mrówek , drętwienia - wszystkie te wrażenia czuciowe są przez lekarzy nazywane parestezjami - czuciem opacznym. Parestezje w obrębie nóg mogą być objawem różnych schorzeń. Należy na pewno brać pod uwagę żylaki kończyn dolnych i niedokrwienie kończyn dolnych w wyniku chorób..

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa ). Charakterystyczny jest fakt,..

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i pośladków, impotencja, oziębienie stóp, a także zaniki mięśniowe. Najpoważniejszymi czynnikami ryzyka choroby są: palenie..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład połowiczy. Naukowcy z Collegium Medycznego im. Alberta Einsteina w Nowym Jorku przebadali 6.102 pacjentów cierpiących na migreny oraz 5.243 osób, u których nie stwierdzono tych ciężkich bólów głowy. Uczestnicy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 9

.. ...świadomy, nic mi nei drętwieje, nie mam żadnych problemów z świadomością, no i czy to może być ta nwerica, odkąd ją mam to wszystko stało sie trudniejsze pozatym mam stresujący rok, matura, prawo jazdy, pierwsza praca ... Proszę o pomoc : ) ) Bardzo dziękuję za odp., ale czy mógłby mi..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 20

.. ...omdleń z toważyszącym drętwieniem ust i ogromnym lękiem miałem kilka.Holter nic nie wykazał poza tymi skurczami bo nic się wtedy ze mną nie działo.Lekarze w moim szpitalu nie widzą poważnego schozenia więc zostałem na tych samych lekach.J jednak nie jestem o tym do konca przekonany i..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...jego powodu uczucie drętwienia, a z nasilającego się niepokoju zaburzenia rytm. Może być oczywiście odwrotnie. Nie da sie przez internet. Przyczyny drętwienia mogą być np neurologiczne - np zmiany w kręgosłupie, z nich drętwienie, potem niepokoj i arytmia. itd. Nie da rady przez..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...objawy tzn.zaczęły mu drętwieć ręce i nogi poczuł sie słabo,serce uderzało silnie nierytmicznie czuł się cały roztrzęsiony podczas tego stanu.teraz minęło, ale czuje się słaby.2 kwietnia miał ablację.z leków bierze tylko teraz AKARD,bardzo niepokoję się tym stanem czy to jest normalne po..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...atakami bolesci serca, drętwienia lewe jstrony, boleści klatki piersiowej ,strach??!! pozdrawiam serdecznie z Gdyni Łucja Witaj Pati Ja z kolei jested przed zabiegiem miałam i mam podobne zachwiania mojeg ozdrowia jak ty i w dodatku drętwienie lewej ręki, bóle w okolicahc klatki..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...zwyrodnienia wielu stawów i drętwieją mi nogi. pozatym mam okropne bóle i drętwienia skóry. na rezonasie zdrętwiała mi cała skóra głowy plecy i pośladki. mam jakąś dziwną nadwrażiwość skóry a na tych stołach jest twardo. nogi mi drętwieją po 10 minutach jak leże na płasko nawet w łóżku i..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...świadomy, nic mi nei drętwieje, nie mam żadnych problemów z świadomością, no i czy to może być ta nwerica, odkąd ją mam to wszystko stało sie trudniejsze pozatym mam stresujący rok, matura, prawo jazdy, pierwsza praca ... Proszę o pomoc : ) ) Hej Przemek, prawdopodobnie masz zespol WPW (..

Echo serca - Str. 59

.. ...napady gorąca, uczucie drętwienia kończyn, jest mi bardzo duszno i słabo a wszystko to poprzedzone jest dziwnym biciem serca, czuje jakby nierówno biło, potem z kolei kołatanie. Od kilku miesięcy też odczuwam przepływ takiej fali gorąca w klatce, na wysokości serca. Bardzo denerwujące bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...się pocić, kończyny drętwieć, duszności w nocy itp. itd. pozdrowionka jestem tym nieszczęśliwcem z syndromem Barlowa zdiagnozowanym ok. 10 lat temu - wypadanie płatka, toważysząca temu arytmia, łagodne komorowe zaburzenia rytmu serca, no i oczywiście neurosis vegetativas, dzisiaj zwana..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...funkcjonować,ponieważ drętwieją mi nogi,duszę się,serce mi kołocze i czuję jakbym miała zemdleć.Błagam pomóżcie mi co mam zrobić? jak zaczne brac leki to nim to ustąpi to minie duzo czasu a ja muszę iść do szkoły.Błaga m odp CO MAM ZROBIĆ????????? Kaśka - porozmawiaj z kimś o tym...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...nikt mnie nie rozumie drętwienie lewej ręki też czasami się boię mam nadzieje że to kiedyś minie biorę promolan pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego powrotu do zdrowia droga amaru,ja po tygodniu brania lekow wyladowalam na pogotowiu.bylam tak struta ze lekarz myslal ze jestem nacpana...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...ból głowy, depresja, drętwienie rak? Kolejne leki i kolejne złudnie rozwiązane problemy... a problem pierwotny wciąż istnieje i nie daje o sobie zapomnieć. I jeszcze kilka podpowiedzi... Moim pierwotnym problemem jest brak pewności siebie i niedowartościowanie. Oczywiście na co dzień..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...osłabienia, zawroty głowy, drętwienia kończyn i momentami gwałtowny ból w okolicy serca.Pierwszy taki incydent zakończyłem na pogotwiu.Wszystko ok.no wiec seria badań ekg, holter sercowy i ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy brzusznej,tarczyca,nerki, gro badań..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy, ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, ale lekarze zapewniali że to nic takiego. Ja jednak z każdym dniem czułam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...siedze, usick w mostku, drętwienie ręki ( co według kardiologa jest nie możliwe że od serca...tylko dlaczego mnóstwo osób z tą wada również to ma????!!!!! )... do tego ... ostatnio mam problem z pęcherzem... i biorac proszki na pęcherz.. moje serducho zaczyna wariować... kłuje mnie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...skurcze dodatkowe i drętwienie to twoje jedyne objawy to bierz magnez+b6 i wizyta u kardiologa mile widziana. Lekarz który mnie badał powiedział że mogę cwiczyć na siłowni tylko niby jak??? podniesienie, ugięcie 5kg hantli kończy się zle Hej . Mam 3 niedomykalnosci zastawek MI ( ++/+++ )..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...Nawet odczułem lekkie drętwienie lewej ręki. Ból nasila się przeważnie wieczorem a rano boli mnie kręgosłup.Dawno temu lekarz twierdził, że mam nerwicę wegetatywną ale ja nigdy nie miałem z tym żadnych problemów. Nie wiem czy najpierw zrobić ekg, iść do lekarza. Bardzo rzadko korzystałem..

Prof. Walczak - Anin - Str. 2

.. ...minutach zacząłem odczuwać drętwienie na lewej stronie ciała i w ciągu kilku następnych minut miałem już niedowład lewostronny. Wiadomo że w tym momencie nie było mowy o dokończeniu zabiegu i natychmiast go przerwano , podając silne leki bym nie był sparaliżowany do końca życia...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 13

.. ...,wcześniej nie bylo tych odrętwień i słabości.Czy takie stany są normalne po ablacji czy są obawy do niepokoju. Co mam robić w tej sytuacj?Proszę o odpowiedż Pani doniu! Ja miałam ablację dwukrotnie i dwukrotnie lekarze powtarzali mi, że przez pierwszy miesiąc po zabiegu mogą dziać się..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...podczas którego zaczęły mi drętwieć ręce i nogi. Zaczęłam z przerażeniem krzyczeć do męża żeby dzwonił na pogotowie. Ustało dopiero po zażyciu wszystkich lekarstw. Myślałam, że umieram...:( Dystrybutorka uspokajała męża żebyśmy zaczekali aż tabletki zaczną działać i na szczęście zaczęły...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 16

.. ...temp spada do +5 st drętwieją mi dłnie i stopy - krew nie dochodzi prawie nie mam w nich czucia nawet czasem gdy jestem w domu .Biorę na to ..polfilin ale nic nie pomaga. Może ktoś ma podabne przypadłści i radzi sobie z nimi... ps.mimo iż frakcja na dzień dzisiejszy 52%. Witam Ponownie !..

Po ablacji

.. ...zostało wykluczone. Czasem drętwieją mi ręce,mam duszności, jak wchodzę na 3 piętro nie mogę złapać oddechu,robię się blada, czasem sinieją mi palce przy paznokciach, miewam łagodne kołatania. Byłam u innej pani doktor, ale ona mnie rozczarowała.Powiedziała ,że częstoskurcze ma każdy :]..

Niskie tętno

.. ...mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat; próbowałam już najróżniejszych sposobów, wielu psychoterapii, by wykluczyć nerwicę,co i tak niczego nie zmieniło. Już mi się nie chce żyć. Barbaro, jesli przyjmujesz betablokery to się nie ma co..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...nerwicowe, łącznie z drętwieniem lewej ręki, szyi, twarzy...kołataniem serca( ażgdzieś w gardle ) i niesamowitym bólem w mostku i tuż poniżej...miałam * odlot * ...dolegliwości od chwili pojawienia( traumatyczne przeżycie ) utrzymywały się miesiąc, teraz już mniej doskwiera...chyba że..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...jednocześnie poczułam,że drętwieje mi cała lewa połowa ciała i że robi mi się słabo. Po kilku głębszych oddechach odrętwienie przeszło, jednak te * napady * wracały co kilka minut. Położyłam się na kanapie z nogami uniesionymi do góry i czekałam aż całkiem przejdzie. Leżałam tak chyba..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 3

.. ...duszności, kołatanie serca, drętwienie kończyn. Myślałam, że nigdy się tego nie pozbędę. Ale jakoś dzięki Bogu większości nieprzyjemnych objawów się pozbyłam. Przeważnie radziłam sobie sama - brałam witaminę B - complex, polewałam zimną wodą stopy i ręce aż do ramion, chodziłam boso po..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...okiem, boję się że umrę, drętwieje mi szyja, zuchwa, język, trzęsą się ręce nawet długo po ataku, ostatni okres był dla mnie bardzo trduny ze względu właśnie na tę * tachykardię * , bałam się że w pracy, na ulicy, w sklepie znowu mnie dopadnie... zrobione mam badania hormonów tarczycy -..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy zmagają się z ta choroba i trzymam mocno kciuki! Magdo - To, że wynik TSH miesci się w normie nie jest równoznaczne z faktyczną normą, bo objawy i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 19

.. ...zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy zmagają się z ta choroba i trzymam mocno kciuki! Magda, mi wynik wyszedł 4,09 więc praktycznie taki sam jak tobie. mam 15 lat. Chcę się udać do mojego..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...w górę, ręce i nogi drętwieją, kręgosłup boli, odczuwam zimno na rękach i nogach jestem ciężka i trudno wejść na schody.Jak widzicie zyć się z tym da, trzeba być choć troszkę zdyscyplinowanym. Pozdrawiam i życzę zdrowia Witaj grazka1458 jak nie będziesz się leczyć to na pewno pójdziesz..

Propranolol - Str. 2

.. ...ręce i nogi. Po 15 min drętwieje mi coś w brzuchu i potem cos w plucach co powoduje że trudniej mi się oddycha. Aspargin znów działa wzmacniająco na tętno i ostry ból w głowie, ostatnio bolą mnie oczy tak jakby cisnienie mialo je rozszadzic wraz z glową szum w uszach sporadycznie. Bóle..

Propranolol - Str. 3

.. ...z aurą, wymiotami, i drętwieniem ust i palców. Lekarz z pogotowia zrobił mi ekg które wykazało dodatkowe skurcze serca i przepisał propranolol 10mg. Odstawiłam TL, zaczęłam zażywać propranolol. Ponieważ ten sam lekarz zalecił mi jeszcze ekg w przychodni, zrobiłam co mówił, po czym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...karku.Ostatnio doszło drętwienie policzka i rąk .Najgorsze jest to ze towarzyszy mi wieczny niepokuj ze umre i zostawie moją 18 letnią córkę samą .Zaczeło się rok po ciężkim wypadku samochodowym i akurat wtedy mąż postanowił mnie puścić kantem !!!Byłam oczywiście u wielu lekarzy i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...w głowie,szczeki mi drętwieją,uszy zatykają, jak mi głowa ściska to mam wrażenie że tlen mi nie dochodzi,objawów mam naprawdę mnóstwo,pisałam też o nich wyżej,ale miałam tomografię głowy i nic nie wykazała,ale rozumiem Cię bo też mi taki myśli przychodziły do głowy,ale dla świętego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...sytuacji ;/ ) zaqczęluy mi drętwieć nogi, ręce, nawet usta i nos. Przestraszyłam się i wylądowałam na pogotowiu. Dano mi kroplówke z magnezem i wysłano do domu. dopiero tam zobaczyłam na karcie diagnozę : NERWICA WEGETATYWNA. Trafiłam do neurologa. Z początku przepisane tabletki zaczęły..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...w klatce piersiowej, drętwieje mi lewa ręka. Lekarze twierdzą,że to raczej nie od serca.Jeśli masz niedomykalność I stopnia to chyba nie powinno ci się nic od tego dziać. Może to po prostu nerwy tak działają. Pozdtrawiam! Właściwie całkiem przypadkiem natknęłam się na tą stronę - biegnąc..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 4

.. ...Mam uderzenia gorąca, drętwienia i silny lęk. Biorę asentrę. Lekarze białostoccy w lipcu stwierdzili zespół wydłużonego QT. Co dwa dni ląduję na izbie przyjęć w celu doładowania potasu. Lekarze nie są w stanie wybadać dlaczego ten potas ucieka. Byłam u nefrologa, nefrolog odesłał do..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...cięzkowści w palcach - takie drętwienie. Czesc ja mam 27 lat i dziwne leki np. boje sie ze zachoruje na jakas nieuleczalna chorobe np. na raka albo moja corka albo maz albo wogole ze cos zlego sie wydarzy n.teraz od jakiegos czasu boli mnie lewa reka taki sam bol odczuwalam cztery lata..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...cielesnymi boli mnie wszysko drętwieją nogi ręce robię badania jestem po tomografi - nic ortopeda - nic neurolog - nic mówią żebym zrobiła rezonans ale tak naprawdę to ja się boję że coś mi się stanie że umrę - ja mam sobie poradzić byłam u psychiatry trochę pomogło przyjmuję leki Coaxin..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na psychoterapię 2 razy w miesiącu, teraz już raz na miesiąc. Terapia polega na tym, że najpierw przez pół godziny rozmawiamy o tym jak się czuję, co się..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...ręce i nogi zaczęły mi drętwieć nie wiedziałam co się dzieje wyszłam na balkon żeby nabrać powietrza ale to nie pomagało więc desperacko szukałam telefonu żeby zadzwonić po pomoc bałam się wtedy o swoje życie ale bardziej tego że dzieci zostaną same a nikt mi nie będzie mógł pomóc mąż..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...nagłych ruchów. ostatnio drętwieje mi bardzo często lewa ręka. mrowienie jest najsilniej odczuwalne w dłoni i promieniuje w kierunku ramienia. czasami ściśnie mnie też w klatce piersiowej i nie mogę złapać oddechu tzn. nabranie powietrza powoduje bolesne kłucie w okolicach a może i samym..

Arytmia serca?

.. ...czasem szumy w uszach, drętwienie lewej ręki - krótko mówiąc objawy zawałowe. Od listopada 2008 do pamiętnego dla mnie maja 2009 roku , mam tak naprawdę wycięty kawałek życia, sam nie wiem jak dałem rady w tym okresie jeszcze pracować. Z dnia na dzień coraz bardziej zmniejszająca się..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...niepokoju połączone z drętwieniem ręki, lekkimi drgawkami i kołataniem serca. Byłam u lekarza i miałam zrobione EKG ale nic nie wykazało co teraz?? Witam. Mam podobną sytułacje. Będąc w pracy zasłabłam o ile można to tak nazwać. zaczeło kręcić mi się w głowie serce waliło jak opentane...

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...przesuwa się w dól aż mi drętwieje warga, szyja, ręka a faktycznie zdaża sie czasem że i noga. Kiedyś jak to się zaczęło byłem przerażony że to wylew albo udar mozgu, po kilku wizytach u neurologa mi przeszlo a przynajmniej przestałem o tym mysleć. Teeraz mam podobny problem z sercem ale..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...przeszkadzało, osłabienie, drętwienie lewej ręki itp itd...lekarze mówia ze to nic poważnego i trzeba normalnie z tym żyć, choć tylko Ci co to maja wiedza jak trudno jest to znieść, przyspieszanie serducha jest niewiarygodne..denerwujące..od razu nasuwa ci się myśl ze umierasz..u mnie..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...jak coś mnie boli lub drętwieje lub coś wyczuję dziwnego pod skórą to właściwie nie idę z tym do lekarza tak długo aż mi to naprawdę za bardzo nie przeszkadza czasami pól roku a czasami rok trwa zanim z tym pójdę a to głupie. ale niestety przez lejarzy którzy traktowali mnie aj wariatkę..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...jeszcze co chwile nie drętwieją ci ręce i nogi ; ) Witam U mnie lekarz rodzinny podejrzewa WPW poszedlem do kardiologa ktory niczego takiego nie stwierdzil wyslal mnie na echo serca ktore rowniez nic nie wykazalo. Wczoraj trafilem do szpitala gdzie lekarz stwierdzil ze podejrzewa u mnie..

Ablacja w Poznaniu dr A. Baszko

.. ...temu wystąpiło u niego drętwienie nóg i rąk poczuł się słabo serce uderzało twardo nierytmicznie. po kilkunastu min ustąpilo ale teraz czuje się słabo ciągle jest śpiący nie taki jak wcześniej .Czy to jest normalny stan po ablacji czy są jakieś powody do niepokoju.Bardzo martwię się tym..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...wcześniej miałem jeszcze drętwienie rąk nigdzie nie można nawet wyjśc bo strach.. nie wspominając jak utrudnia to funkcjonowanie w pracy cięzko się z tym żyje, miałem robione ekg, ekg holter, rtg klp, spirometrie, laryngologia, usg serca, badania krwi, badania tętnic górnej połowy ciała..

Dodatkowe skurcze - Str. 69

.. ...zaczyna się w momencie drętwienia, najpierw lewa ręka potem prawa, jakby jedno kolano. po czym drugie i na końcu twarz. Zaczynam sie trząść, masakra! Za pierwszym razem zabrała mnie karetka podano jakies kroplówki, za jakiś czas na szczęście koszmar znikł. Pobrano mi krew, jakieś badanie..

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...= skurcz, biegunki, drętwienia, zawroty, wg psychoterapeuty, po coś są , czemuś służą, dlatego muszą być jawne. Kasia sama wie najlepiej, o ile oczywiście ma zaburzenia lękowe, jaką osobą była przed pojawieniem się kołatania, czy super zdrową i silną, czy były inne objawy, złe..

Dodatkowe skurcze - Str. 203

.. ...powrotnej zaczęło mi drętwieć całe ciało aż zacząłem tracić przytomność. Wtedy odwiedziłem lekarzy - kardiolog myślał że chcę uniknąć służby wojskowej bo wszystko było ok ale dostałem tabletki i od niego i od psychiatry a po miesiącu znalazłem pracę, zająłem się swoimi pasjami i te..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...już od roku.Do tego drętwieje mi jeszcze lewa noga.Moje życie to jeden wielki koszmar... Asiu bardzo dobrze Cię rozumiem , ja od dwóch lat cierpię na nerwicę serca . Byłam u 3 kardiologów ( każdy potwierdzał że jestem zdrowa )miałam setki EKG , 3xUSG serca, badanie wysiłkowe , dno oka..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...unerwiony tak daje w tyłek i drętwienia rąk i duszności i brak tolerancji na wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 5

.. ...bolesne kurcze łydek i drętwienie rąk.To może oznaczać brak magnezu?Pomóżcie. Agnes Proponuje iść ci do kardiologa. On zleci badania bo inaczej można tylko gdybać. Ja miałem napadowy częstoskurcz zatokowy. Odczuwałem podobnie. Nagle jakieś jakby zatrzymania a potem ruszało z kopyta ja..

Dwupłatkowa zastawka aortalna a alkohol

.. ...z powodu neuralgii, drętwienie ręki ... ale jeszcze mam dobrą wydolność fizyczną i ciśnienie ( ciśnienie mam dobre jak astronauta - 135/80 ). W tym roku chodziłem po górach. Wlazłem na Śnieżkę,a potem z papcia do Karpacza. Poza tym mam tętniaka aorty - jest podejrzenie rozwarstwienia,..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...wykazało. Towarzyszy temu drętwienie kończyn, sztywnienie karku, zaburzenia widzenia, lęk. Kilkakrotnie wzywała pogotowie. Kończyło się na hydroksyzynie i nic. Napady zdarzają się nadal, choć rzadziej, odkąd stosuje prestarium. Zastanawiam się czy to może być nerwica wegetatywna. Na ogół..

Zespół tachy-brady

.. ...holter do tego mdlenia drętwienie lewej ręki zawroty głowy.Nie jest wesoło bo pech chce że jestem leworęczna więc przy rozruszniku będzie ciężko,ale wierzę że dam radę pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia grazja powiedz że jesteś leworęczna wtedy to montują po prwej str : )..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...zmeczenie, duszności i drętwienie kończyn. Po wczorajszej wizycie lekarz zapisał mi leki Biosotal, slow mag i Validol mam je przyjmowac a za tydzień do szpitala na badanie holterem. Po tym badaniu mają zdecydować co dalej. Lekarz powiedział mi, że takie ataki będą mi się zdarzały i będą..

Zastawki, zespół Barlowa - wada nabyta?

.. ...ręka lewa czasami mi drętwieje, ale rzadko. Ciężko mi czasami złapać powietrze bo czuje kłócie w okolicach serca. Nie wiem, co robić jestem młodą mężatką i chcę mieć dzieci. Proszę o odpowiedź. Dziękuje z góry!!!!!!! Słuchaj, też jestem młodą dziewczyną ( mężatką ) i ponad rok temu..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...prze ok. 7 dni. Czaem drętwieją mi ręcę i nogi, boli mnie kark. Lekarz powiedział, że mój ból może mieć wiele przyczyn tj. NADCIŚNIENIE TĘTNICZE, NERWICA( bo ma takie objawy, a ja jestem okropnie nerwowy ), LORDOZA ( RTG wykazało skrzywienie kręgosłupa szyjnego ) i SPOŻYWANIE ALKOHOLU...

Drętwienia mięśni twarzy

.. WITAM!Od 2 - 3 lat dostaje nieraz bardzo dziwnych dretwien/spazmow w miesniach ). Zaobserwalam, ze pojawiaja sie w okresie przemeczenia czy nawet lekkiego stresu. Ostatnio coraz czesciej. Nie sa to zwykle skurcze w miesniach a bardzo niepokojace grymasy twarzy, czy tez rak. Pojawiaja sie na chwile ale jest..

Choroby serca związane z adrenaliną

.. ...zmianami tętna a także drętwienia rąk, które występowały po jeździe ( najczęściej rozpoczynały się 2 dni po jeżdzie i trwały później ) a nie w trakcie. Były to objawy nerwicy serca. Dojście do tej diagnozy zajęło mi prawie dwa lata wcześniej były to podejrzenia wielu innych chorób - co..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...pomagały. Miewałam silne drętwienia rąk,potworne skurcze łydek/szczególnie w nocy,problem z sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach. Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd. Coś było nie tak.Czułam,że leki nie..

Propranolol - tabletki

.. ...gardło mnie ściska ręce drętwieją tak mocno wali serce że mało nie wyskoczy i nie wiem co to jest i jak przestanie jestem tak zmęczona, może mi ktoś doradzi co mam robić. Mam male pytanko biore Propranolol juz 1,5 miesiaca po 1 tabletce dziennie chcialabym je odstawic ale od razu nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...bóle,duszności,pieczenia,uderzenia gorąca,drętwienia,raz puls na 110 a raz na 50 jak leżę itp.Po 2 latach badań i wizyt na pogotowiach że niby mam zawał dałem się przekonać lekarzom że to nerwy i refluks bo nasz przełyk jest naprawdę mocno unerwiony i daje właśnie takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...głowie i oczywiście drętwieją ręce no i muszę lecieć do kibelka witam, ja tez mam nerwice i wiotki platek zastawki mitralnej na granicy z wypadaniem. Na domiar zlego mieszkam w Chinach, gdzie sluzba zdrowia jest na strasznym poziomie.. Podobnie jak Ty bylam 154 razy u kardiologow, Ekg,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci gwałtowanego kołatania serca lub uczucia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...wędrujące, mrowienia, drętwienia palców rąk i nóg ( A. Kępiński, op. cit. ). Zaburzenia snu charakteryzują się tym, iż człowiek ma problem z niedostateczną ilością lub jakością snu. Bezsenna noc to koszmar, który nieprzerwanie może trwać przez dłuższy czas. Na ogół bezsenność rozpoczyna..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...serce, z przodu z tyłu drętwienie pleców w okolicy serca, przerabane. moze to to. witaj, sprawdź poziom potasu we krwi ( badanie tanie ) potas spada po wysiłku, kawie, stresie powoduje objawy właśnie takie, jak u Ciebie. Kasia@a5.pl Damian. nie łącz tego z amfetaminą. po prostu - zatruwa..

Arytmia nadkomorowa z omdleniami

.. ...omdleń z toważyszącym drętwieniem ust i ogromnym lękiem miałem kilka.Holter nic nie wykazał poza tymi skurczami bo wtedy wtedy nic się ze mną nie działo.Lekarze w moim szpitalu nie widzą poważnego schozenia więc zostałem na tych samych lekach.Ja jednak nie jestem o tym do konca..

bóle w boku - Str. 2

.. ...sytuacją, trema itp. ) i drętwienie po lewej stronie szyi. Ból zwykle zaczyna się po lewej stronie, na wysokości talii i promieniuje w górę i do tyłu, jakby wszystko po kolei się napinało ( nie wydaje mi się że to mięśnie ) i drętwiało. Proszę o pomoc, zupełnie nie wiem co się ze mną..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...pracy ze studentami czy drętwienia kończyn, czesciej dloni do łokcia - - to moze byc wynik WPW? Czasami w dzień nie jestem w stanie podnieść czajnika, bo nie mam czucia w dłoniach. Nocne wstawanie kończy się upadkami, nogi drętwe zupełnie. W dzieciństwie cz`esto traciłam przytomność,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu miesięcy w różnych..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...objawia się tym, że drętwieje mi całe ciało..dłonie i stopy zaczynaja sie wyginac.. wszystko spowodowane jest niekontrolowanym napięciem mięsni. Do tego dochodza * mrówki * , mdłości i zawroty głowy. W jednym przypadku * wydawalo mi sie * , ze sie dusze..to trwało tydzien.. dopoki nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...ale martwię się tymi drętwieniami w lewej stronie twarzy , a przynajmniej tak mi się zdaje że to drętwienie , ale to głupie uczucie i asiu chciałabym ci podziękować za to , że rozmawiałaś z neurologiem na temat tych dziwnych objawów to trochę mnie uspokoiło, w internecie staram się za..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...znowu te mrowienia , drętwienia i drgawki mięśni na przemian i kurcze w nogach, szlag mnie trafia.Rozmawiałam w niedzielę z masażystką powiedziałam jej o swoich obawach powiedziała , że to nerwy. A ma kobieta wprawę w tych sprawch trochę się orientuje, to buziaki. Gosiu Ze mną dzieje sie..