Drętwieją palce

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...bardzo niskie ciśnienie, drętwieją mi palce,zgłosiłam to lekarzowi, ale stwierdził że to normalne, że tak może być. Czy tachykardia może być wywolana ciągłym stresem i czy mozna ją leczyć eliminując farmakologicznie własnie ten stres? Dziekuję za odpowiedź. dana0909 nie zazywam lekow..

Po ablacji

.. ...zostało wykluczone. Czasem drętwieją mi ręce,mam duszności, jak wchodzę na 3 piętro nie mogę złapać oddechu,robię się blada, czasem sinieją mi palce przy paznokciach, miewam łagodne kołatania. Byłam u innej pani doktor, ale ona mnie rozczarowała.Powiedziała ,że częstoskurcze ma każdy :]..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...zimny pot zaczeły mi drętwieć palce u rąk i poczułam mrowienie.do tego zaraz robi mi się okropnie niedobrze od tego czasu odczuwam okropny lęk jak mam stanąć w ponownie w kościele.Te objawy są niczym w porównaniu do tego co dzieje się ze mna w nocy ledwo zasne a tu juz budze się ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 221

.. ...C5 - C6 i C6 - C7 - drętwieją mi ostatnie palce lewej ręki do tego zniesienie fiz lordozy.W kwietniu mam kontrolne MRI wszystkich odcinków znów.Tomografię głowy mam też na 15 kwiecień.Zatoki czyste.Jeśli coś mam jeszcze podać to napiszcie proszę.Z żoną nie rozmawiam o chorobach bo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...oczywiście od tygodnia mi drętwieje i sztywnieją mi palce, potem boli mnie noga, potem zawroty głowy, szum w głowie i panika...! Naprawdę nie rozumiem jak to działa, że człowiek wie że to podświadomość a i tak ma wszystkie objawy wymyślonej choroby. Oczywiście zaczynam wątpić że jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...czy miewacie czasami drętwienia palców, szczególnie chodzi mi o palce lewej dłoni.Od czego to macie, jeśli tak? U mnie jest to drętwienie najmniejszego palca - najczęściej, lub wszystkich palców dłoni lewej. Chciałabym dodać, że pracuję przy komputerze przez 8 godzin, więc możliwe, że od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 278

.. ...czy się poprawia: ) - drętwieją wam palce lub dłonie, często czujecie mrowienie w palcach rąk, - wzrasta szybkość bicia serca bez żadnych innych objawów - to może być nerwica serca ( najlepszy lek to magnez z witaminą B6 ), a mogą być uciski na tętnicę szyjną! Dodam jeszcze, że kiedy..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...niepokoi mnie to że często drętwieją mi palce u stóp, nieprzyjemnie tracę w nich czucie a one same stają się białe ( nieraz jeden, czasem trzy palce - różnie ). Poza tym , teraz kiedy jest zimno zdarza się że przy oddychaniu boli mnie pośrodku klatki piersiowej i muszę wtedy odkaszlnąć (..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...miesiącu ciąży, od tygodnia drętwieją mi palce obu rąk. Jest to bolesne, drętwienie zaczyna się mniej więcej od łokcia i obejmuje nadgarstek i palce. Najbardziej dokucza mi to nocą, budzę się z bólu kilkakrotnie i rozmasowuję ręce. Co to może być i co z tym robić? Bardzo utrudnia mi to..

Drętwienie palców

.. ...laików. pozdrawiam Mnie drętwieją palce u rąk w nocy.Dziś zdrętwiały ręce aż do nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 991

.. ...Witam kochane Elcias te drętwienie może być od kręgosłupa ja miałam apalenie nerwu łokciowego nie dawno miałam dwa ostatnie palce u rąk takie drętwe i mrowienie i do dzisiaj mi tak zostało ale nawt nie wiesz od czego Podpieram się lewą ręką pod brode jak siedze przy kompie i nie tylko i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1011

.. ...pisałaś, że Ci ręce drętwieją a dzisiaj mnie to dotyczy, cała ręka lewa mnie boli i dłoń mi drętwieje a najbardziej dwa ostatnie palce. Ja tez myślę, ze to winna pogoda. Dziewczynki kochane nie będę wszystkich wymieniać bo ostatnio mi pamięć szwankuje ( dzisiaj zapomniałam dać jajka do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...nerwicy mogą być: - drętwienie nóg i rąk jak i czasami uczucie jakby kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...mi się trząść ręce, drętwieć nogi i ręce,miałam trudności z oddychaniem, palce zdaniem nauczycielek były bardzo zimne i sine, gdy wylądowałam u pielęgniarki pobrano mi cukier( był niski lecz nie pamiętam ile )serce biło mi bardzo szybko, nadal sie trzęsłam i miałam zimne, sine palce,..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...miesięcy mam problem z drętwiejącą lewą ręką tz. mam zdrętwiale dwa palce ( maly i ten następny ) az do samego łokcia poza tym straciłem siłe w ręce niemogę podnieść nic co waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec..

Drętwienie palców u stóp

.. ...czasu mam problem z drętwieniem palców u stóp. Początkowo odczuwam mrowienie w palcach, a następnie palce samoczynnie * zaplatają * się jeden na drugi. Tracę wtedy czucie w stopach. Mam problem z ustaniem. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale odczuwam również kłucie w klatce piersiowej..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...rozrywki z tym, że doszło drętwienie trzech palców prawej ręki. Ból zlokalizowany jest na przegubie... Nasila się podczas wyprostowania i zginania ręki jak i jej przekręcaniu. Od czwartku jestem na apo - naproxen. Od wtorku mam stany podgorączkowe, a w czwartek wstając rano już 38..

Częste zasłąbnięcia

.. ...mi nagle drżeć, ręka drętwieć, musiałem natychmiast wyjść, usiąść. Po kilku minutach zrobiło się lepiej. Podczas tych zdarzeń mam wrażenie, że za mało krwi napływa do głowy, ręce mi się pocą, palce drętwieją, odczuwam zawroty głowy. Zdarza mi się to też regularnie u fryzjera gdzie jak..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...mięśnie, stawy, kości, drętwieją palce u rąk i nóg, bóle wędrują z jednego miejsca w drugie; gdy przestanie boleć głowa, zaczyna dokuczać serce itd. Ból sprawia, że uwaga chorego z otoczenia przenosi się na własne ciało, ono staje się ogniskiem jego przeżyć psychicznych. W hierarchii..

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ...żołądek. Często też drętwieją mi palce u rąk, jest mi zimno a za chwilę mam ataki gorąca.Wiem że już dawno powinnam zgłosić sie z tym do lekarza ale po pierwszych 2 latach kiedy to każdy kolejny lekarz wmawiał mi że wyniki są dobre i to na pewno przesilenie wiosenne albo jesienne dałam..

Drętwienie palców u stóp

.. Witam Mam pewien problem. Zaczęło się to około 6 msc temu , gdzie po meczu spuchneły mi dwa palce u nóg( dwa duże ) były sine i pod spodem zebrała się krew, nikt mnie nie kopnął po prostu cały mecz czułem zdrętwiałe , zimne palce. Nie były też zamałe buty ponieważ grałem już w nich rok.Oba paznokcie zeszły...

Zawroty głowy, mdłości, suchość w ustach

.. ...mi serce i niekiedy drętwieją mi palce u rąk. Podejrzewam, że może mieć to podłoże nerwicowe gdyż jestem na niełatwych studiach, nieregularnie się odżywiam, ale staram się teraz więcej relaksować i urozmaicać dietę. Najbardziej niepokoi mnie * bicie serca * w żołądku, czy to mogą być np...

Co się dzieje???

.. ...zaczęły mi najpierw drętwieć palce u rąk i nóg. Po kilku dniach niemożliwie spuchły. Zrobiły się czerwone i sine. Zaczęłam miewać zawroty głowy. Odczuwam silne drżenie w ciele. Nie mogę zasnąć. Budzę się często, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Serce często wali mi jak szalone i mam..