Drętwieje głowa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 585

.. ...z Was ma wrażenie ze drętwieje mu głowa i jest taka ciężka a jak pomysli o tym że tam coś sie dzieje to jeszcze gorzej jest? myślałem, że tak z głową mam tylko ja. dzięki Tobie, edzia czuję się normalniej. nie możesz tak mocno zwracać uwagę na to co dzieje się z ciałem. pamiętaj, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...schizy z nimi związane drętwienia,. zaczerwienienia, omdlenia,wrażenie że zaraz się przewróce, zatrzymujące lub przyśpieszające bicie serca itp. A miałam te dolegliwości 1rok. Teraz już ich nie mam. Czasami tylko może raz na 2 miesiące głowa mnie zagoli ale to taki normalny ból. A teraz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 169

.. ...się w głowie i nogi drętwieją mam wrażenie że jak idę to mi się wykrzywiają boję sie nałożyc buty na obcasie bo myślę że jak będe szła to się przewrócę tymi bólami się nie przejmuj mnie bolała głowa codziennie prawie dwa miesiące i jak poszłam do neurologa on wziął głowe i można..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 185

.. ...super i się zaczyna drętwienie od języka po nogi jak z tą hydroxiziną w tabletkach bo noszę ją w torebce ale jakoś nioe wzięłam pomaga? pozdrawiam was Ja dzisiaj tak się czuje jakby to był mój ostatni dzień chociaż tłumacze sobie że wszystko będzie dobrze . Jestem słaba boli mnie głowa..

Dodatkowe skurcze - Str. 235

.. ...badania - na spokojnie - drętwienie ręki i wsyztskie inne twoje objawy j atakze miąłm plus ból za łopatką przy obojczyku, brak tchu itd - a serce oragnicznie mamz drowe tylko ta arytmia:( Głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!! hej. dzięki za słowa wsparcia ; - ) staram się to ogarnąć ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...piecze i kłuje klatka, drętwieją szyja, głowa, ręce, nogi, mam mdłości i przedziwne uczucie lęku. Chyba zwariuję. Całe szczęście w tym wszystkim, że z maleństwem jest wszystko dobrze. Rośnie, kopie ( super uczucie: ). Muszę się trzymać dla niego i dla starszego synka. A teraz biorę się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 470

.. ...klatce się dzieje, ręce drętwieją a głowa nie daje odpocząć nawet na chwile. Dzisiaj nie będę tu często, bo zaczynam się pakować. A spakować dwójkę dzieciaków, siebie i męża to nie lada wyczyn. Właśnie uprała się druga porcja ciuchów, potem prasowanie, wybieranie. Jeszcze zakupy trzeba..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 597

.. ...jakby mrowieć,jakby drętwieć,uczucie jakby ta reka zrobiła się jakaś taka gruba,słaba i szło mi ,,to,, do góry aż za nadgarstek.Po chwili od nadgarstka zaczęło mi to schodzić tylko w odwrotnym kierunku,czyli do palców.Zrobiło mi się może ze strachu niesamowicie gorąco,rozbolała mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1178

.. ...tego ataku. Zaczęło mi drętwieć ciało, głowa, że musiałam jechać na pogotowie, gdzie mnie jeszcze nie chcieli przyjąć bo doktora nie było i był dopiero od 18! skandal! Później dopiero zabrali mnie na odział, zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg serca i doktor dał jakąś tabletkę i na tym się..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...moja lewa ręka lekko drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem jeszcze 89/63. Poza tym częściej boli mnie głowa i śpię dłużej niż zwykle, około 12godzin ale i tak odczuwam zmęczenie, czasami zasypiam w ciągu dnia. Moja mama miała podobno..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...Najpierw zaczęły mi drętwieć nogi, a szczególnie łydki. Następnie najpierw lewa ręka, a teraz nogi, obie ręce i głowa ( w okolicach skroni ). Czuję się jakby ciągle brakowało mi powietrza i to nawet już nie w takcie wysiłku, lecz gdy np. leżę. Całe przedramiona i nogi od kolan w dół mi..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...mam podobne objawy, drętwieją mi usta,język dziąsła ,nos,lewa połowa twarzy,mam zaburzenia wzroku,drętwieje mi cała połowa ciała.Te dolegliwości zdarzały sie rzadko a od roku codziennie ,a nawet kilka razy dziennie.Bywa że trzy dni z rzędu boli mnie głowa i żadne tabletki nie..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. ...za malo tlenu:( Aha drętwieją mi czasami ręce i głowa jak mam ten atak czy coś...nie ptorafię się uspokoić...wszyscy mają mnei dosyc...a ja naprawde sie tak czuje..!!czy to może być nerwica? czy ktoś tak mial?? Brałam propanolol ale ja jestem niskociśnieniowiec wiec po tym leku mialam..

Nie wiem co się ze mną dzieje.

.. ...się ruszę... Często drętwieją mi również ręce i nogi, ale nie wiem , czym to jest dokładnie spowodowane , ponieważ mam również problemy z kręgosłupem. Bywa , że boli mnie głowa, często mdleję. Co mi jest ? Proszę o pomoc. problemy z kregoslupem, zespol wazowagalny albo hipotonia..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...mięśnie, stawy, kości, drętwieją palce u rąk i nóg, bóle wędrują z jednego miejsca w drugie; gdy przestanie boleć głowa, zaczyna dokuczać serce itd. Ból sprawia, że uwaga chorego z otoczenia przenosi się na własne ciało, ono staje się ogniskiem jego przeżyć psychicznych. W hierarchii..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...później zaczęły mi ręce drętwieć i się trząść, nogi, stopy zaczęły mi też drętwieć, były takie ciężkie, rękami nie mogłam ruszać, chwycił mnie tak jakby paraliż, że potem nie mogłam nawet nic mówić i szło to tak do głowy, głowa też była taka odrętwiała, uszy. Przyjechało pogotowie, dali..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 6

.. ...drętwiejący język...Mi drętwiała cała połowa ciała, łącznie z twarzą i było to po prostu z niedoboru magnezu. Nie pisałeś jak się odżywiasz, czy często bierzesz używki, czy w ogóle masz apetyt? Głowa do góry!..