Drętwieje kciuk

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy zmagają się z ta choroba i trzymam mocno kciuki! Magdo - To, że wynik TSH miesci się w normie nie jest równoznaczne z faktyczną normą, bo objawy i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 19

.. ...zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy zmagają się z ta choroba i trzymam mocno kciuki! Magda, mi wynik wyszedł 4,09 więc praktycznie taki sam jak tobie. mam 15 lat. Chcę się udać do mojego..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...terzaz też właśnie mam drętwienie policzka i neuralgię, biorę leki amizepin lub neurontin, średnio pomagają, może idź do innego lekarza, jesteś młody musisz się ratować , trzymam kciuki i pozdrawiam, a weszłam na tę stronę , bo w niedzielę moja matka miała udaale mam nadzieję że z tego..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...chorób. CZasami we snie drętwieją mi rece no i ten dziwny ból nóg. Pomóźcie jakie jeszcze badania wykonac do kogo sie udac. Dziekuje za odpowiedzi Jeśli chodzi o drętwienie,palców u rąk a szczególowo opisując pierwszych trzech począwszy od kciuka to powiem ci co mi lekarz zalecil i na..

Drętwienie i mrowienie opuszka kciuka

.. ...wygraną. Jeżeli mocno drętwieje to może być jakiś ucisk na nerw. Jeżeli ortopeda nic nie pomoże to do neurologa. W każdym razie idź zdecydowanie do lekarza. Pozdrawiam. mam zupelnie to samo tylko ze ja nie zlamalem reki ani nic po prostu juz od jakiegos miesiąca czasu mam zcierpniętego..

Drętwienie rąk w nocy

.. ...wysoki puls zaczely mi drętwieć ręce ale tylko w nocy czy to moze byc skutek uboczny tych tabletek ????? czy drętwienie budzi cię w nocy i dotyczy tylko kilku palców np: kciuk, wskazujący i środkowy lub serdeczny i mały czy też wszystkich palców? Jak szybko mija - kilka sekund, kilka..