Drętwieje lewa noga

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...jednocześnie poczułam,że drętwieje mi cała lewa połowa ciała i że robi mi się słabo. Po kilku głębszych oddechach odrętwienie przeszło, jednak te * napady * wracały co kilka minut. Położyłam się na kanapie z nogami uniesionymi do góry i czekałam aż całkiem przejdzie. Leżałam tak chyba..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...już od roku.Do tego drętwieje mi jeszcze lewa noga.Moje życie to jeden wielki koszmar... Asiu bardzo dobrze Cię rozumiem , ja od dwóch lat cierpię na nerwicę serca . Byłam u 3 kardiologów ( każdy potwierdzał że jestem zdrowa )miałam setki EKG , 3xUSG serca, badanie wysiłkowe , dno oka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...znowu budzę się w nocy, drętwieją mi lewa ręka i noga i to kłucie w sercu. Pozdrawiam Beta, czy ty na pewno potrzebujesz kardiologa? Ja, przy objawach duszności, kłucia w sercu, przyspieszonego bicia serca itp., wydawałam forsę na kardiologów, lekarzy ogólnych i zgromadziłam pół apteki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...Następnego dnia zaczęła mi drętwieć lewa ręka i noga i znowu miałam napady lęku ( podczas których moje ciśnienie wynosiło 160/100! ), kłucie w klatce piersiowej i sztywnienie karku. Zaczęłam się uspokajać, że to nerwica i wszystko tworzy się jedynie w moim umyśle... Przez ponad tydzień..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani rękoma, ani nogami. Ale zamiast wysokiego, ma niewyczuwalne tetno. Dwa razy odjechał raz na ulicy, a raz przy mnie i myślałam, że to..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Drętwienie

.. ...okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne skutki działania lekarstw. czy to ustąpi.Proszę o pomoc A może tak wizyta..