Drętwieje lewa ręka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...są cora silniejsze i drętwieje mu też lewa ręka czasem / Doktorze proszę o odpowiedz. Dzioękuję z góry serdecznie . do tej pory nie wypowiadałam się na forum - chociaż czytam je od dłuższego czasu. to bardzo miłe i dobre,ze doktor o.k odpowiada na tyle pytań - poświęca swój czas na nasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać co jeszcze. Ale uwierz mi Droga Pati, że to są również objawy nerwicy, a nie tylko chorób serca, czy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 237

.. ...idzie śmierci. Często drętwieje mi też lewa ręka i mam uczucie opuchlizny. Robiiłam ogólne badania krwi. cholesterol ekg oraz tarczyce. Czy te objawy żeczywiście są od nerwicy ? czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania ( bo moi lekarze są do kitu skierowanie to wypisują tak jakby mieli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 918

.. ...przeraża?palec może zdrętwieć,nie tylko palec,ale cała ręka,cała lewa połowa ciała od napięcia nerwowego!mnie kiedyś w samochodzie cała ręka zdrętwiała nie mogłam nią ruszyć,przez wiele lat nie wierzyłam lekarzom i chodziłam od jednego do drugiego i straciłam tyle czasu!a badania były..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1014

.. ...przyczyn zaczęła mi drętwieć lewa ręka, takie mrówki. Ignorowałam to dopóki moja koleżanka nie stwierdziła, że muszę iść do lekarza bo to napewno coś * od serca * . No i zaczęlo się: natrętne myśli, że umrę, że zaraz dostanę zawału, zaczęło kręcić mi się w głowie, nogi miałam jak z waty..

Niskie tętno

.. ...mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat; próbowałam już najróżniejszych sposobów, wielu psychoterapii, by wykluczyć nerwicę,co i tak niczego nie zmieniło. Już mi się nie chce żyć. Barbaro, jesli przyjmujesz betablokery to się nie ma co..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...w klatce piersiowej, drętwieje mi lewa ręka. Lekarze twierdzą,że to raczej nie od serca.Jeśli masz niedomykalność I stopnia to chyba nie powinno ci się nic od tego dziać. Może to po prostu nerwy tak działają. Pozdtrawiam! Właściwie całkiem przypadkiem natknęłam się na tą stronę - biegnąc..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...nagłych ruchów. ostatnio drętwieje mi bardzo często lewa ręka. mrowienie jest najsilniej odczuwalne w dłoni i promieniuje w kierunku ramienia. czasami ściśnie mnie też w klatce piersiowej i nie mogę złapać oddechu tzn. nabranie powietrza powoduje bolesne kłucie w okolicach a może i samym..

Dodatkowe skurcze - Str. 69

.. ...zaczyna się w momencie drętwienia, najpierw lewa ręka potem prawa, jakby jedno kolano. po czym drugie i na końcu twarz. Zaczynam sie trząść, masakra! Za pierwszym razem zabrała mnie karetka podano jakies kroplówki, za jakiś czas na szczęście koszmar znikł. Pobrano mi krew, jakieś badanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...znowu budzę się w nocy, drętwieją mi lewa ręka i noga i to kłucie w sercu. Pozdrawiam Beta, czy ty na pewno potrzebujesz kardiologa? Ja, przy objawach duszności, kłucia w sercu, przyspieszonego bicia serca itp., wydawałam forsę na kardiologów, lekarzy ogólnych i zgromadziłam pół apteki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 255

.. ...ostatnio zaczyna mi drętwieć lewa ręka ,oraz odczuwam ,,jakby pulsowanie * z lewej strony szyi oraz suchość w gardle .Czy ktoś ma podobne objawy ,lub miał? bo nie wiem czy to nie stan przedzawałowy? muszę wam powiedzieć że na kołatania serca i dodatkowe skurcze bardzo pomogły mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...Następnego dnia zaczęła mi drętwieć lewa ręka i noga i znowu miałam napady lęku ( podczas których moje ciśnienie wynosiło 160/100! ), kłucie w klatce piersiowej i sztywnienie karku. Zaczęłam się uspokajać, że to nerwica i wszystko tworzy się jedynie w moim umyśle... Przez ponad tydzień..

Problemy z sercem?

.. ...boję. Moje objawy: nagle drętwieje mi lewa ręka ( czasami tylko dłoń ), czuję w ręce taką słabość, jednocześnie nad sercem w okolicy pachy czuję umiarkowany ból i problem z oddychaniem, czasami jest to ból innego rodzaju, umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani rękoma, ani nogami. Ale zamiast wysokiego, ma niewyczuwalne tetno. Dwa razy odjechał raz na ulicy, a raz przy mnie i myślałam, że to..

Nadciśnienie i częstsze tąpnięcia serca

.. ...są cora silniejsze i drętwieje mu też lewa ręka czasem / Przepraszam , że piszę post pod postem ale komp mi nawala i jak za długio jeden napiszę to mi kasuje : ) Odpiszcie proszę co to może być i czy powinnyśmy zrobić jakieś badania ??? Dzioękuję z góry serdecznie . Denerwuje się bo u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1011

.. ...pisałaś, że Ci ręce drętwieją a dzisiaj mnie to dotyczy, cała ręka lewa mnie boli i dłoń mi drętwieje a najbardziej dwa ostatnie palce. Ja tez myślę, ze to winna pogoda. Dziewczynki kochane nie będę wszystkich wymieniać bo ostatnio mi pamięć szwankuje ( dzisiaj zapomniałam dać jajka do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1150

.. ...przyczyn zaczęła mi drętwieć lewa ręka, takie mrówki. Ignorowałam to dopóki moja koleżanka nie stwierdziła, że muszę iść do lekarza bo to napewno coś * od serca * . No i zaczęlo się: natrętne myśli, że umrę, że zaraz dostanę zawału, zaczęło kręcić mi się w głowie, nogi miałam jak z waty..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...mnie serce i czasem drętwieje mi lewa ręka. Mam krzywy kręgosłup. Uprawiam mało sportu około 1 godziny dziennie. Siedze przed komputerem około 5 godzin w jednej pozycji. Jem mało warzyw i owoców. Czasem kręci mi się w głowie i robi mi się gorąco. Nie wiem co to może być pojutrze idę do..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...oddycha, i czasem lekko drętwieje mi lewa ręka. Udałam się z tym do przychodni gdzie zrobili mi ekg. Moja pani doktor powiedziała że mam szeroką arytmię i trzeba zrobić dalsze badania. Dzisiaj na zajęciach zaczęłam się dusić. Nie czułam bólu ale nie mogłam oddychać i zdrętwiała mi lewa..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...Najpierw zaczęły mi drętwieć nogi, a szczególnie łydki. Następnie najpierw lewa ręka, a teraz nogi, obie ręce i głowa ( w okolicach skroni ). Czuję się jakby ciągle brakowało mi powietrza i to nawet już nie w takcie wysiłku, lecz gdy np. leżę. Całe przedramiona i nogi od kolan w dół mi..

Nagłe miarowe przyspieszenie akcji serca

.. ...Spanikowałem jak zaczęła mi drętwieć lewa ręka i poprosiłem o wezwanie pogotowia. Pogotowie przyjechało po 15 minutach, ale serce zdążyło już wrócić do normalnej pracy( juz nie pamiętam kiedy tak się bałem ) Zrobiono mi EKG ( wszystko ok ), cukier 98 ( po zjedzeniu batonika princessa ),..

Nerwica lękowa

.. ...podczas kąpieli zaczęła mi drętwieć lewa ręka zaczęło mi się robić słabo, duchoty mnie wzięły wiec szybko wybiegłam z łazienki położyłam się do łóżka bo bałam się że zemdleję i upadnę… przeszło mi, jednak jak położyłam się już spać czułam się jakby mnie cos wbijało w łóżko..

Bóle w klatce Piersiowej.Pieczenie kucie

.. ...dolegliwości które dodatkowo odczuwasz tylko pogłębiają ten stan. Drętwienie też mnie dopada zwłaszcza jak się obudzę z rana( lewa ręka ). Oczywiście sport odpada tylko czasami lekko na rowerku i koniec...

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...przyspiesza mi puls i drętwieje lewa ręka. Czuje się tak jakbym nie czuła że serce nadal bije i wpadam w jeszcze większą panikę że właśnie mam zawał. Takie objawy powtarzają się przeciętnie 2 - 3 lub więcej razy w tygodniu. Zasypiam bardzo późno a * pełnym * twardym snem jestem w stanie..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...dochodzi mi jeszcze drętwienie lewej ręki wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale jak sobie przypominam to zawsze drętwiała mi lewa ręka ( dłoń )plus do tego teraz niedawno doszło mi drętwienie ust i ból brzucha bardziej chyba nudności niż ból i strasznie mi się chce pić wtedy i jak..

Chwilowy *postój*serca

.. ...i STOP. Potem to już drętwienie nóg,ból brzucha, panika wielkie * halo * ...do tej pory są bóle w okolicach klatki piersiowej, barku, łokcia, nawet nogi...( lewa strona... ) Dodam że od paru dni rwała mnie ręka, rozsadzało nadgarstek...Często boli mnie na przykład: bark szyja i oko z..

Moje objawy

.. ...ból w lewej pasze, - drętwienie najmniejszego palca u ręki w nocy ( czasem lewa ręka, czasem prawa ), - kłucie w serca ( co jakiś czas i utrzymuje się przez kilka dni, ostatnio kuło mnie gdy zmieniałem pozycje leżąc ), - ciężkie oddychanie, - przez jakiś czas drgała mi dolna powieka u..