Drętwieje noga

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...biegających mrówek , drętwienia - wszystkie te wrażenia czuciowe są przez lekarzy nazywane parestezjami - czuciem opacznym. Parestezje w obrębie nóg mogą być objawem różnych schorzeń. Należy na pewno brać pod uwagę żylaki kończyn dolnych i niedokrwienie kończyn dolnych w wyniku chorób..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...jednocześnie poczułam,że drętwieje mi cała lewa połowa ciała i że robi mi się słabo. Po kilku głębszych oddechach odrętwienie przeszło, jednak te * napady * wracały co kilka minut. Położyłam się na kanapie z nogami uniesionymi do góry i czekałam aż całkiem przejdzie. Leżałam tak chyba..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...w górę, ręce i nogi drętwieją, kręgosłup boli, odczuwam zimno na rękach i nogach jestem ciężka i trudno wejść na schody.Jak widzicie zyć się z tym da, trzeba być choć troszkę zdyscyplinowanym. Pozdrawiam i życzę zdrowia Witaj grazka1458 jak nie będziesz się leczyć to na pewno pójdziesz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...potem nawrót.Zaczęły mi drętwieć a to noga a to ręka.Uderzenia goraca,wymioty,.bole mięsni wszystkich i stawów.Bolą mnie wszystkie części ciała tylko że na przemian,losowo.Strach i lęk.Ogólny lekarz i inny nerolog powiedział, że to nerwica hipohondryczna silna plus depresja.Zaatakowała..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 154

.. ...rozsadzić cały mózg... drętwienie lewej ręki, kręcenie w nogach... Każde ukłucie to dla mnie ogromny stres. Pojawia sie wraz z nim myśl, że na pewano jestem na coś chora, na pewno zaraz umrę. Mam 24 lata a to wszystko trwa już od 11 lat - od momentu gdy w 7 klasie przeszłam do innej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...dziwnę ale naprawdę, drętwieją mi ręce, wyskoczyła mi wysypka na udach, mam dziwne uczucie jakbym miała stracić czucie w nogach, jakby były zimne. DO tego wcześniej jak mi się słabo robiło nie miałam śliny, w ogóle. przez 2 tygodnie schudłam 7 kilo ... strasznie się boje że umrę, mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...oczywiście od tygodnia mi drętwieje i sztywnieją mi palce, potem boli mnie noga, potem zawroty głowy, szum w głowie i panika...! Naprawdę nie rozumiem jak to działa, że człowiek wie że to podświadomość a i tak ma wszystkie objawy wymyślonej choroby. Oczywiście zaczynam wątpić że jestem..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...przesuwa się w dól aż mi drętwieje warga, szyja, ręka a faktycznie zdaża sie czasem że i noga. Kiedyś jak to się zaczęło byłem przerażony że to wylew albo udar mozgu, po kilku wizytach u neurologa mi przeszlo a przynajmniej przestałem o tym mysleć. Teeraz mam podobny problem z sercem ale..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...już od roku.Do tego drętwieje mi jeszcze lewa noga.Moje życie to jeden wielki koszmar... Asiu bardzo dobrze Cię rozumiem , ja od dwóch lat cierpię na nerwicę serca . Byłam u 3 kardiologów ( każdy potwierdzał że jestem zdrowa )miałam setki EKG , 3xUSG serca, badanie wysiłkowe , dno oka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...znowu budzę się w nocy, drętwieją mi lewa ręka i noga i to kłucie w sercu. Pozdrawiam Beta, czy ty na pewno potrzebujesz kardiologa? Ja, przy objawach duszności, kłucia w sercu, przyspieszonego bicia serca itp., wydawałam forsę na kardiologów, lekarzy ogólnych i zgromadziłam pół apteki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...Następnego dnia zaczęła mi drętwieć lewa ręka i noga i znowu miałam napady lęku ( podczas których moje ciśnienie wynosiło 160/100! ), kłucie w klatce piersiowej i sztywnienie karku. Zaczęłam się uspokajać, że to nerwica i wszystko tworzy się jedynie w moim umyśle... Przez ponad tydzień..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...znowu te mrowienia , drętwienia i drgawki mięśni na przemian i kurcze w nogach, szlag mnie trafia.Rozmawiałam w niedzielę z masażystką powiedziałam jej o swoich obawach powiedziała , że to nerwy. A ma kobieta wprawę w tych sprawch trochę się orientuje, to buziaki. Gosiu Ze mną dzieje sie..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani rękoma, ani nogami. Ale zamiast wysokiego, ma niewyczuwalne tetno. Dwa razy odjechał raz na ulicy, a raz przy mnie i myślałam, że to..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...piersiowej ból, i zaczęła mi drętwieć ręka i noga i czułam niepokój w piersiach. Gdy pojechałam na pogotowie, EKG znowu nic nei wykazało. Dali mi zastrzyk na uspokojenie i kroplówkę, mimo to duszności mi nie przeszły i wówczas poczułam przewrócenie się serca z bólem i z dużym nei..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka godzin. Podczas..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1211

.. ...lepiej, ale czasami drętwieją mi nogi, odczuwam takie mrowienie w nogach. Dziś tylko mi się troszkę źle zrobiło, bo w głowie zakręciło i takie ciepło poczułam, ale na szczęście nie mam silnego ataku. A jak jest z tym u Was? Często macie takie silne ataki, czy są one krótkotrwałe,..

Drętwieje mi noga

.. ...drętwienie - mrowienie. Co może być, jak temu zapobiec? czekam na odp. samo przejdzie kolega po koronarografi mial podobny incydent i jeszcze powluczyl noga i terz przeszlo prawdopodobnie moze naruszony nerw..

Bypassy i udar mózgu

.. ...kontrolowac wydalanie,i czasem drętwieje jej noga lub ręka,co ponoc oznacza,że wraca jej czucie.jest ciągle cwiczona,rehabilitowana,lekarze mówią,że jest na dobrej drodze.Niestety wczoraj miała jakis zabieg,po uprzedniej obserwacji,ze względu na nierówne bicie serca.nie wiem dokładnie co..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy dotyczące kończyn dolnych. W zasadzie to chyba nie ma innej drogi do mózgu dla nerwów obwodowych?..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali jej inne diagnozy to zapalenie żył, a to zwyrodnienie stawów..

Drętwienie nóg

.. ...też się zdażały takie drętwienia w nogach i rękach. Czy byłaś przebadana kardiologicznie??( szczegółowo ). Takie rzeczy mogą się dziać od kręgosłupa, ale ja bym zaczął jednak od spraw z sercem. Co lekarze na to??? zlecili jakieś dodatkowe badania?? Zawsze se mówie że nic nie bieze się z..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...czoła w okolicy oka ) i drętwieniem ręki i nogi.( również była popuchnięta noga )Dostałam skierowanie do szpitala leżałam tam ok 1 tygodnia i o dziwo wyniki były dobre.Miałam robioną tomografię głowy,oczywiście Ekg( które wyszło bardzo dobre ) ( wyniki dobre )Miałam również badania krwi..

Tężyczka, co robić?

.. ...lata. Od kilku miesięcy drętwieją i sztywnieją mi mięśnie głównie rąk i nóg. Znów mam te * zblokowania * w dłoniach, nogach, rękach. Jak wstaje z krzesła to automatycznie nogi mi prostują się i staję na palcach oraz są takie sztywne – mija zazwyczaj po kilku krokach. Bardzo..

Ból węzła chłonnego w pachwinie

.. ...bardziej i czasami drętwieje mi noga nie wiem czy to ma związek ale strasznie się boję. termin wizyty zbliża się ale ja mam coraz większe obawy przed tą wizytą. Czy ktoś miał podobne problemy proszę o radę..

Drętwienie lewej strony od połowy ust do nogi

.. ...dobrze, aż tu nagle: drętwienie lewej dłoni ( takie cierpnięcie ), zaburzenia mowy ( nie mogłem zapanować nad językiem ( przypominało jakbym był pijany ), drętwienie przechodzilo stopniowo po całej lewej stronie do ust włącznie ale dokładnie do połowy ust i w dół bark, miednica, noga,..

Uczucie mrowienia w nogach i czucie klucia w klatce piersiowej ...

.. ...nogi i rece zaczęły mi drętwieć później twarz. Jak mąż dowiózł mnie na pogotowie to pielegniarka nie mogła wyczuć pulsu a ciśnienie miałam 126/60 na pogotowiu a w domu 131/39 i puls 50. W szpiatalu zrobili mi ekg i wszytsko ok. Póżniej miałam robione badanie krwi nie licząc lekkiej anemi..

Drętwienie

.. ...okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne skutki działania lekarstw. czy to ustąpi.Proszę o pomoc A może tak wizyta..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i rękach czuję mrowienie, zaczynają drętwieć, ręce wewnątrz mnie bolą, ale nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy to ból mięśni, czy czego, coś mnie w środku kręci i..