Drętwienie ciała

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa ). Charakterystyczny jest fakt,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...wspomnę o bólu głowy czy drętwieniu ręki ale dobrze że lęków nie mam chociaż. Wybaczcie że piszę tak nieskładnie ( wiadomo - wino ), ale pomyślałam że wyskrobie parę słów do Was i jakoś to z siebie zrzucę. Chciałam Was zapytać... Czy Wy ( tak jak ja... ) macie problem z wagą a raczej jej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...zacznie. Czuję jakby zdrętwienie ciała, pojawai się nagle, jak sobie leżę na kanapie, czy stoję gdzieś w kuchni. Gdy ten atak się zaczyna, serducho wali mi chyba z 200 uderzeń na minutę, wiem, że skacze mi mocno ciśnienie, bo kiedyś sobie zmieżyłem, mam problemy z oddychaniem i odrazu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...objawy, takie jak, nagłe drętwienie lewej strony ciała, pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też takie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 545

.. ...pieczenie w mostku, drętwienie lewej strony ciała,bezsenność : - ( A już było dobrze na serducho brałam potas i magnez ... wszystko było ok. Zrobili mi Echo serca ok, wszystkie wyniki krwi też ok!!! Bóle głowy podobno są od kręgosłupa...mają mnie położyć do szpitala aby zrobić rezonas..

Prof. Walczak - Anin - Str. 2

.. ...minutach zacząłem odczuwać drętwienie na lewej stronie ciała i w ciągu kilku następnych minut miałem już niedowład lewostronny. Wiadomo że w tym momencie nie było mowy o dokończeniu zabiegu i natychmiast go przerwano , podając silne leki bym nie był sparaliżowany do końca życia...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...wcześniej miałem jeszcze drętwienie rąk nigdzie nie można nawet wyjśc bo strach.. nie wspominając jak utrudnia to funkcjonowanie w pracy cięzko się z tym żyje, miałem robione ekg, ekg holter, rtg klp, spirometrie, laryngologia, usg serca, badania krwi, badania tętnic górnej połowy ciała..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...lekarze twierdzą że to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 109

.. ...nabieranie powietrza, odrętwienie całego ciała, nacisk na czaszkę, trzęsę się, mam zachwianą równowagę, czuję jakbym odcinał się od świata. Walczę ot w taki sposób, za ideologię wziąłem sobie starochińską regułę YIN & YANG. Mówi ona o spokoju, harmonii, równowadze, wyciszeniu, o..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu miesięcy w różnych..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...ale martwię się tymi drętwieniami w lewej stronie twarzy , a przynajmniej tak mi się zdaje że to drętwienie , ale to głupie uczucie i asiu chciałabym ci podziękować za to , że rozmawiałaś z neurologiem na temat tych dziwnych objawów to trochę mnie uspokoiło, w internecie staram się za..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...rozpoczął się mój koszmar - drętwienie prawej kończyny połączone z rwaniem mięśni. Rehabilitacja metodą Ackermana nie przyniosła poprawy, ortopedyczne - naświetlanie lampą solux, ultradżwięki, magnetronic, prądy diadynamiczne, ćwiczenia korekcyjne - pogorszenie objawów. Obie nogi zaczęły..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...ugotowanego jajka na twardo. drętwienie ręki czasem aż do łopatki i lęk itd często to mnie dopadało teraz rzadziej ale już mam na to proste lekarstwo. lekarze nieraz mi robili badanie ekg w czasie tego bólu i nic nie wiedzieli co to jest jedynie mówili że to na tle nerwowym no ale bolało..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...zdarzało mi się odczuwać drętwienie lewej ręki i nogi ale nic poza tym. Dopiero od niedawna czuję jakby jakieś mrowienie w okolicy lewego żebra tak, że gdy kładę się spać to nie mogę przez to zasnąć. Ostatnio byłam w góach i kilka dni wędrowania po nich dało o sobie znać. Znów poczułam,..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...w głowie przeszło na drętwienie prawej strony i słabości dodam że nie było przerwy, ataki były codziennie. Pierwszy napad trwał jakieś 2 tygodnie. po 2 tygodniach przerwy zaczęły się znowu. 3 dni temu w szkole poczułem że robi mi się słabo gdy wróciłem do domu od godziny 18 powróciły mi..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 6

.. ...piersiowej, wysokie ciśnienie, drętwienie ciała. Potrafiłam jeździć z 3 razy w tygodniu na pogotowie, podawano mi zastrzyki od duszności i uspakajające. Potem głupie myśli, lęk przed śmiercią ( tak bardzo pragnę żyć a za bardzo ), bieganie od specjalisty do specjalisty, badania, diagnoza..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...bóle głowy, sporadyczne drętwienia różnych części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 967

.. ...typu uciski na głowę, drętwienia poszczególnych części ciała, dziwne lęki, które pojawiały się w najmniej oczekiwanych momentach. Od okresu około pół roku czuję się fatalnie…Zacząłem chodzić po różnych lekarzach: internista, gastrolog, kilka razy laryngolog, neurolog i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1061

.. ...już też kilka ataków z drętwieniem całego ciała , przełyku i gardła ( myślałam że już umieram ) , omdlenia itp. Gdyby nie to forum , sama zgłosiłabym się do szpitala psychiatrycznego zostawiając w domu dzieci i męża . Wszystkich mocno ściskam i całuję !!! nefri ja tez wlasnie mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1179

.. ...ataki, ataki ciepła i odrętwienia? witajcie Sabciu u mnie tak jak u ciebie wczoraj mnie dopadło wieczorem.Od rana czułam ucisk w głowie a do wieczora się tak nakrecilam że dostane wylewu i coś tam jeszcze .Az mnie dopadło dretwienie ciała brak oddechu podskoczyło ciśnienie i puls.Trwało..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i dłuższy. Ostatni, miesiąc temu znacznie mocniejszy..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno...

Nerwica w ciąży - Str. 184

.. ...dolegliwości ciażowe; drętwienie rąk, bole w podbrzuszu, kregoslup siadl mi totalnie, drogę ktora normalnie idzie się w 10 minut, ja się w ogole nie wybieram bo nie dojdę. jak chcę siku to natychmiast i oczywiscie depresja, zmęczenie i poczucie bezsensu i niechęci. chciałabym zeby już..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...Zawroty głowy,czasem drętwienie niektórych części ciała problemy z oddychaniem szczególnie w nocy odczuwam lęki z dnia na dzień bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się bardzo słaby oraz..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...bólowi towarzyszyło drętwienie całej lewej ręki z wieczora już przeszło tylko lekkie ukłucie na drugi dzień także miałem lekkie ukłucie zawsze towarzyszył mi jakby ucisk klatki piersiowej po podnoszeniu ciała po wykonaniu ćwiczenia wyciskanie sztangi leżąc,z czasem to przeszło 15 lat - W..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to z osłabieniem..

Zapaść po marihuanie

.. ...podobne objawy, najpierw drętwienie w klatce następnie buł serca i problemy z oddychaniem leżałem jak gnat nie czułem ciała. To nie jest wina samej marihuany lecz związków w których takowa została wymoczona dla zwiększenia siły. U nas macza się np w eterze. Poczytajcie sobie co to jest..

Drętwienie Lewej Ręki

.. Czytam wasze forum, bo tak jak każdy z Was mam problem z tą cholerną nerwicą. Zaczęło się przypadkiem najbardziej w miej oczekiwanym momencie...uderzenia gorąca do głowy,pocenie się dłoni,drżenie całego ciała, zawroty w głowie . Dotarłam do psychiatry dostałam leki ,które pomagają choć ostatnio dokucza mi..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...ciała, bóle stawów, były drętwienia palców ale 2 miechy temu minęły. co jakiś czas mam wrażliwą skórę - pieczenie, ogólne osłabienie organizmu. Gdy łapie mnie ból nie chce mi się nic robić. Ból raz jest raz go nie ma nie wiem od czego jest to zależne. Mam tiki mięśni całego ciała...

Problemy z ciśnieniem i lekkim drętwieniem

.. Witam, od wczoraj zauważyłem, że moja prawa strona ciała jest lekko zdrętwiała, to znaczy, że czuję ją całą, nie mam mrowienia tylko takie jakby pieczenie i czuję że nie mam nad nią całkowitej władzy. Wczoraj gdy to się zaczęło miałem ciśnienie 150/110 i puls 153, później ciśnienie zjechało mi do mojego..