Drętwienie języka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...Niektórzy z nas piszą o drętwieniach karku, uczuciu ciężkości w głowie, otępieniu, zabużeniach równowagi, drętwieniach kończyn, a nawet języka. Nie wspomnę już o newrwicach histerycznych, w których dochodzić może nawet do czasowej utraty wzroku! A wszystko na tle nerwicowym właśnie. Jaka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...się. Najgorsze jest drętwienie języka i dziąseł i niemożność oddychania. Straszna choroba. Nie mogę spać w nocy do pracy chodzę skołowana. Lekarz psychiatra każe mi pracować a ja za biurkiem jestem nieprzytomna. Boję się o pomyłki... Nie wiem co mam z sobą począć... czy ktoś z was..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 174

.. ...w głowie na maksa i drętwienie języka nawet piwko tym razem słabo pomagało a u was jak tam cześć! czarna u mnie to samo koszmar jakiś i piwko nie pomogło niestety, pogoda piękna a mi się z domu wyjść nie chce! pisz cie co słychać bo chyba mocno zapracowane jesteście..buziaki Witajcie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 185

.. ...super i się zaczyna drętwienie od języka po nogi jak z tą hydroxiziną w tabletkach bo noszę ją w torebce ale jakoś nioe wzięłam pomaga? pozdrawiam was Ja dzisiaj tak się czuje jakby to był mój ostatni dzień chociaż tłumacze sobie że wszystko będzie dobrze . Jestem słaba boli mnie głowa..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i tachykardii 190. Kurcze może mi ktoś doradzi co się..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 65

.. ...miałam nawet połączone z drętwieniem ręki,żuchwy i języka i miałam taki przechodzący błysk w oku...tzw.migrena z aurą,totalnie potrafi wymęczyć,dlatego lecę się położyć,bo wzięłam tabletkę przeciwbólową. Buzia przesyła Buzialki wszystkim dziewczynom!! : * Hej Buzia. Fajnie ze wpadlas.Ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1268

.. ...kołatania serca ,duszności, drętwienie rąk , języka i ten przeszywający szum w głowie. Dziś jest lepiej . Rozpoczęłam kolejny raz leczenie asentrą i relanium . Musiałam na razie odstawić hydroksyzinę bo zaczęła coraz słabiej działać . Lekarz powiedział mi ,zę wrócę do niej za jakieś dwa..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i dłuższy. Ostatni, miesiąc temu znacznie mocniejszy..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...Słuchajcie, miał ktoś drętwienie języka i bółl uszu i pod brodą ból.Przy tym jakby lżej w mięśniach karku i szyi i ramion. I lżej się oddycha. Ja już od tych objawów dostaję obłędu. Dodam, że rano piłam krople walerianowe Agnieszko,co do bólu stawów i mięśni to mam tak, że raz muszę..

Nerwica w ciąży - Str. 120

.. ...objawy cielesne takie jak drętwienia twarzy, języka oraz kończyn górnych. I ten ogromny strach, że za chwilkę umrę. Musiałam wrócić znowu do dawnej dawki 75 mg Velafax. Jestem załamana, tak bardzo chciałam zajśc w ciążę. Czy można przyjmować ten lek jak się już zajdzie w ciążę. Czy..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...parestezja ( mrowienie, drętwienie, uczucia zmian temperatury lub * przebiegania prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem uczucia..

Drętwienie języka

.. ...mówię to oznaczałoby,że nie ma czym się martwić.Ale ja dużo nie mówię i naprawdę zaniepokoiło mnie to drętwienie,poniewaź niegdy nie spotkałam się z czymś takim. i tak nikt ci nie odpowie szukaj w google..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał o czymś..

Drętwienie lewej strony od połowy ust do nogi

.. ...dobrze, aż tu nagle: drętwienie lewej dłoni ( takie cierpnięcie ), zaburzenia mowy ( nie mogłem zapanować nad językiem ( przypominało jakbym był pijany ), drętwienie przechodzilo stopniowo po całej lewej stronie do ust włącznie ale dokładnie do połowy ust i w dół bark, miednica, noga,..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...stop gardło i krtań Drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) Sztywność karku Do wszystkich objawów się przyzwyczaiłem i nauczyłem się z nimi żyć , oprócz drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) , strasznie mi to przeszkadza i nie daje żyć ,na początku po roku..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !!

.. ...te ataki duszności, drętwienia języka itd. pojawiają się wraz z atakami paniki, albo lęku napadowego. I nie dziwne, że jesteś słaby jak chwilę coś porobisz, skoro głównie leżysz, każdy by był słaby w takiej sytuacji. Zacznij od regularnych spacerów, dotlenisz organizm, wzmocnisz go..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak śliny - senność - czasem, ale dość rzadko problemy z zaśnięciem Proszę o jakąkolwiek porade, lub pomoc, bo ciężko mi już z tym wszystkim, a dodam, że mam tylko 16 lat. Pozdrawiam ; * myślę,że powinnaś codziennie ćwiczyć.Gimnastyka..