Drętwienie języka nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...Niektórzy z nas piszą o drętwieniach karku, uczuciu ciężkości w głowie, otępieniu, zabużeniach równowagi, drętwieniach kończyn, a nawet języka. Nie wspomnę już o newrwicach histerycznych, w których dochodzić może nawet do czasowej utraty wzroku! A wszystko na tle nerwicowym właśnie. Jaka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...się. Najgorsze jest drętwienie języka i dziąseł i niemożność oddychania. Straszna choroba. Nie mogę spać w nocy do pracy chodzę skołowana. Lekarz psychiatra każe mi pracować a ja za biurkiem jestem nieprzytomna. Boję się o pomyłki... Nie wiem co mam z sobą począć... czy ktoś z was..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 174

.. ...w głowie na maksa i drętwienie języka nawet piwko tym razem słabo pomagało a u was jak tam cześć! czarna u mnie to samo koszmar jakiś i piwko nie pomogło niestety, pogoda piękna a mi się z domu wyjść nie chce! pisz cie co słychać bo chyba mocno zapracowane jesteście..buziaki Witajcie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 185

.. ...super i się zaczyna drętwienie od języka po nogi jak z tą hydroxiziną w tabletkach bo noszę ją w torebce ale jakoś nioe wzięłam pomaga? pozdrawiam was Ja dzisiaj tak się czuje jakby to był mój ostatni dzień chociaż tłumacze sobie że wszystko będzie dobrze . Jestem słaba boli mnie głowa..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 65

.. ...miałam nawet połączone z drętwieniem ręki,żuchwy i języka i miałam taki przechodzący błysk w oku...tzw.migrena z aurą,totalnie potrafi wymęczyć,dlatego lecę się położyć,bo wzięłam tabletkę przeciwbólową. Buzia przesyła Buzialki wszystkim dziewczynom!! : * Hej Buzia. Fajnie ze wpadlas.Ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1268

.. ...kołatania serca ,duszności, drętwienie rąk , języka i ten przeszywający szum w głowie. Dziś jest lepiej . Rozpoczęłam kolejny raz leczenie asentrą i relanium . Musiałam na razie odstawić hydroksyzinę bo zaczęła coraz słabiej działać . Lekarz powiedział mi ,zę wrócę do niej za jakieś dwa..

Nerwica w ciąży - Str. 120

.. ...objawy cielesne takie jak drętwienia twarzy, języka oraz kończyn górnych. I ten ogromny strach, że za chwilkę umrę. Musiałam wrócić znowu do dawnej dawki 75 mg Velafax. Jestem załamana, tak bardzo chciałam zajśc w ciążę. Czy można przyjmować ten lek jak się już zajdzie w ciążę. Czy..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak śliny - senność - czasem, ale dość rzadko problemy z zaśnięciem Proszę o jakąkolwiek porade, lub pomoc, bo ciężko mi już z tym wszystkim, a dodam, że mam tylko 16 lat. Pozdrawiam ; * myślę,że powinnaś codziennie ćwiczyć.Gimnastyka..