Drętwienie kciuka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 45

.. ...przyspieszone tętno i drętwienia. Robiłas jakieś badania? Może to tarczyca i stąd te dolegliwosci? reniu - nie daj sie * pani N * i dentyście - sadyście też nie! trzymam kciuki. A gdzie to nasze stałe bywalczynie? Mała, Miniu ( miałaś nam coś poopowiadać ), Doro, Celestyno, renko, cała..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...terzaz też właśnie mam drętwienie policzka i neuralgię, biorę leki amizepin lub neurontin, średnio pomagają, może idź do innego lekarza, jesteś młody musisz się ratować , trzymam kciuki i pozdrawiam, a weszłam na tę stronę , bo w niedzielę moja matka miała udaale mam nadzieję że z tego..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...odpowiedzi Jeśli chodzi o drętwienie,palców u rąk a szczególowo opisując pierwszych trzech począwszy od kciuka to powiem ci co mi lekarz zalecil i na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona,przez dwa lata cierpialam na bol i drętwienie nie moglam spać.Od trzech miesięcy czuję się jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 946

.. ...ja nie mam problemu z drętwieniem palców ale jak przychodził atak to obie ręce robiły się sztywne a pale były dosłownie lodowate. Freciu trzymam kciuki za Twoją córunię! Nati ja nie chwaliłam dnia więc powinno wyjść słońce ale guzik śnieg prószy i zamiast do ogrodu pracować to n a sanki..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...objawy jakie wymieniłeś. Drętwienie prawej ręki a bardziej kciuka występuje u mnie z rana po przebudzeniu.Powiedz rodzicom i do lekarza. Z sercem nie ma żartów. Musisz zrobić echo i nie daj się odprawić z kwitkiem, bo oni muszą zrobić ci wszyskie niezbędne badania. Ja nie mam wady..

Drętwienie i mrowienie opuszka kciuka

.. Witam cztery dni temu a dokładniej w piatek doznalem mocnego stłuczenia okolic nadgarstka na izbie przyjęć lekarz ( ortopeda ) założył mi częściowy gips. na drugi dzien poczulem takie lekkie mrowienie w opuszku kciuka z kazdym dniem mrowienie a raczej juz dretwienie sie nasilalo ani na chwile nie ustepuje. W..

Drętwienie rąk w nocy

.. ...wskazujący i środkowy lub serdeczny i mały czy też wszystkich palców? Jak szybko mija - kilka sekund, kilka minut, dłużej? drętwienie dotyczy wszystkich palców i mija po kilku minutach co to moze byc????..