Drętwienie klatki piersiowej

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...atakami bolesci serca, drętwienia lewe jstrony, boleści klatki piersiowej ,strach??!! pozdrawiam serdecznie z Gdyni Łucja Witaj Pati Ja z kolei jested przed zabiegiem miałam i mam podobne zachwiania mojeg ozdrowia jak ty i w dodatku drętwienie lewej ręki, bóle w okolicahc klatki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...dolegliwości jak: - drętwienie rąk i czasem stóp, w szczególności rano jak się budzę, - tak jakby drętwienie serca i jego kłucie, - bóle w klatce piersiowej na wys. mostka i tak jakby za mostkiem od strony pleców ( okropne - mam ich dość ), - duszności ( płytki oddech, czasem myśle ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...pojęcia jak wygląda drętwienie głowy.Znam za to takie hity jak : - kłucie pod mostkiem albo taki tępy ból rozlewający się po całej klatce piersiowej - kołatanie serca 0d 130 - 170 uderzeń na minutę przy ciśnieniu 150/120 - bóle głowy - wrażenie słabnięcia bicia serca - wrażenie,ze nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze kontakty nie były za częste, bo podobno można się od tego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 145

.. ...lub lewe ramię do tego drętwienia duszności , straszne kołatania serca oaz lęki że zaraz będzie mój koniec ! Rok temu wylądowałem na intensywnej terapii otóż obudziłem się rano i poczułem straszny ból w klatce piersiowej po chwili straciłem przytomność przyjechała karetka i na sygnale do..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...unerwiony tak daje w tyłek i drętwienia rąk i duszności i brak tolerancji na wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...Kłucie, pieczenie czy drętwienie i ból objawia się po obu stronach klatki piersiowej, jak również pośrodku. Bóle pod piersiami czy z boku piersi w kierunku pod pachy są również bólami nerwowymi. Przy takiej pogodzie jest trudno poradzić sobie, ale musimy przetrwać. Zrób sobie herbate..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 63

.. ...noce, kołatanie serca, drętwienie skóry na całej głowie, uczucie ścisku gardła no i oczywiście wrażenie jakbym miał za chwilę wykitować. Mało tego!!! Zacząłem dostawać napadów jakiej delirki całych rąk i klatki piersiowej - nie potrafiłem widelca w ręku utrzymać!!! Normalnie jak jakiś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...pierwszym etapem było odrętwienie twarzy , rąk , zaczynałem odczuwać lek nie moglem spać w nocy. Do Tej pory mam ucisk na klatkę piersiowa z lewej strony boli mnie bark przez cały czas przestaje raz na tydz. Czasami mam kołatanie serca i tak jakby ,, wyskakuje z piersi,, bardzo szybko..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...osłabienie rąk, nieraz drętwienie, mrowienie. Dość często nie jestem w stanie zaczerpnąć powietrza do końca, wrażenie jakby coś wewnątrz mi to uniemożliwiało. Często mam uczucie jakbym miał za chwilę zemdleć. Pracuje, studiuje, więc jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Proszę o jakieś..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...towarzyszyło temu lekkie odrętwienie i mrowienie rąk. Szczególnie lewej. Zdarzyło się mi to kilka razy. Trwało to kilka minut, a potem wszystko wróciło do normy. Zastanawiam się czy było to związane ze stresem czy może powinnam jednak pójść do kardiologa?? Przede wszystkim do Cloe.Mozesz..

Objawy nerwicy lękowej

.. ...Pierwsze objawy takie jak drętwienie rąk , ból w okolicach klatki piersiowej , podwyższone ciśnienie itp. Teraz zamienioło sie to wszystko w nerwice lękową .( boje sie np. isc do fryzjera , boje sie jechac gdzies. Boje sie wtedy gdy mam coś zrobić. Zaczełem chodzić do psychiatry bo..

Czy to może być nerwica?

.. ...kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w tej ręce, nie umiem tego opisać, lewej nie czuję a tą czuję. Do tego dołączył niewielki ból w klatce piersiowej, w górnej części. Jak głęboko oddycham lub jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1187

.. ...chwyciło mnie to cholerstwo drętwienie nóg ból w klatce piersiowej ucisk w gardle trwało to godzinę ale dałam rade to opanować .Okazało się że ból głowy jest od kręgosłupa . czasem jesteśmy zbyt mocno wsłuchani w swój organizm * i doszukujemy się różnych chorób a po pewnym czasie..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...przed zawałem to własnie drętwienie rąk. Mam 36 lat i do tej pory nigdy nie chorowałem.Ogólne osłabienie i to dretwienie w rekach nasiliło sie po przebytej grypie tydzień przed zawałem.Okazuje się że zawał serca może wystąpić również u osób młodych , wysportowanych , bez podwyższonego..

Boję się o swoje życie

.. ...bardzo krótkotrwałe, drętwienie palców w lewej dłoni. Dyskomfort w klatce piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami kłucie w formie nerwobóli przenosiło się na lewy bark. Nadpobudliwość wynikająca z..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...miałam podobne objawy ( drętwienie w klatce piersiowej, silne zawroty głowy,uczucie jakbym miała zemdleć,mam nogi jak z waty, szybkie męczenie się ) przy licznych dodatkowych skurczach komorowych. Witaj Kasiu!! Mogę Ci powiedzieć, że mi od jakiegoś roku zaczęły się silne bóle głowy,..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni - Str. 2

.. ...problem co ja, czyli drętwienie 5 i 4 palca lewej reki i aż do łokcia. Problem jest w tym, ze ja mam 30l., i nie mam bólu w klatce piersiowej, kręgosłup mnie nie boli. Mam to od juz 3 - ci tydzien:/v I co to moze byc?? Może to brak magnezu:/? ograniczyć alkochol, rzucić palenie, mniej..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...Miałem * kłucia * i drętwienia lewej ręki aż paluszków jak miałem 22lata. Ale to było stresowe .zmieniłem wówczas firmę i dolegliwości ustąpiły. Są różne przyczyny takich stanów. Hej Paulina! mam takie same objawy.U mnie ciągnie się to już 1,5 miesiąca.Miałam robione 2 razy ekg,rtg..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...pojawia, odczuwam dziwne drętwienie lewej ręki i drobne bóle na całej jej długości. Nie przejmowałbym się tym zanadto, gdyby nie to, że od wczoraj prawie mi ten ból nie przechodzi, a pojawia się w sytuacjach kiedy poczuję jakikolwiek skok adrenaliny. Dodam, że ostatnie dni nie spałem za..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...adrenaliny, uczucie drętwienia rąk,nóg, panika itd. Szybko zostałem zawieziony do szpitala, ( w drodze do szpitala częstoskurcz odpuścił i serce zaczęło zwalniać ). W szpitalu zrobiono mi EKG, zmierzono ciśnienie ( byłem tak spanikowany że nie chciał lekarz mi powiedzieć jakie mam ). EKG..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...czoła w okolicy oka ) i drętwieniem ręki i nogi.( również była popuchnięta noga )Dostałam skierowanie do szpitala leżałam tam ok 1 tygodnia i o dziwo wyniki były dobre.Miałam robioną tomografię głowy,oczywiście Ekg( które wyszło bardzo dobre ) ( wyniki dobre )Miałam również badania krwi..

Bóle w klatce piersiowej i drętwienie ręki

.. ...również pojawiło sie drętwienie ręki. Co powinnam zrobić? Jakie badania wykonać? Co to może być? Proszę pomóżcie hmm ja mam bóle w klatce piersiowej tak mi w nia gorąco .. :/ .. i tez mi drętwieje ręka .. tyle że mam nerwice .. więc to chyba od tego ... ? podstawa to ekg, echo serca a..

Drętwienie palców u stóp

.. ...czasu mam problem z drętwieniem palców u stóp. Początkowo odczuwam mrowienie w palcach, a następnie palce samoczynnie * zaplatają * się jeden na drugi. Tracę wtedy czucie w stopach. Mam problem z ustaniem. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale odczuwam również kłucie w klatce piersiowej..

Tężyczka, co robić?

.. ...siedział. Zmęczenie, czasem zdrętwienie pleców. I ból w klatce piersiowej. Dziś właśnie wstałam z dość mocnym bólem na wysokości mostka, który rozchodził się trochę na boki. Nie jestem w stanie się teraz ruszać, głównie rękoma, schylać się, wykręcać, głęboko oddychać, bo boli bardziej...

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...czasem również odczuwam drętwienie rąk... Proszę pomóżcie... Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że EKG było w porządku... Z góry dziekuję... Należy zrobić zdjęcie RTG kręgosłupa.Jest za mało danych do oceny,prawdopodobną przyczyną może być nerwica. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...bólowi towarzyszyło drętwienie całej lewej ręki z wieczora już przeszło tylko lekkie ukłucie na drugi dzień także miałem lekkie ukłucie zawsze towarzyszył mi jakby ucisk klatki piersiowej po podnoszeniu ciała po wykonaniu ćwiczenia wyciskanie sztangi leżąc,z czasem to przeszło 15 lat - W..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego ostatnio mam niekontrolowane skurcze mięśni. Najczęściej jak śpię. aha.. dodatkowo towarzyszy uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...głowy, zimne ręce i nogi, drętwienia, straszne napady lękowe, potrafiłam przesiedzieć cały dzień w domu na zmianę z napadami lęku i płaczu, a teraz ta nerwica zaczyna mi znów wracać, nie śpię trzecią noc, budzę się z bardzo mocnym odczuciem bicia serca, chociaż tętno mam 120/75 puls..

Dretwienie po lewej stronie klatki piersiowej i arytmia serca

.. ...pewnego czasu odczuwam drętwienie w dolnej części po lewej stronie klatki piersiowej. Szczególnie jak przełykam ciepły posiłek. Coraz częściej mam takie dziwne zabuzenia pracy serca aż do uczucia takiej błogości - zasłabnięcia. Mam kardiomioopatię przerostową i prowadzę bardzo energiczny..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach. Wcześniej w 2008 roku koniec czerwca po sesji zawroty głowy...

Dziwna akcja serca i objawy.

.. ...zaniku i mocnego ucisku - drętwienia w klatce piersiowej ) Wszystkie te wymienione objawy pojawiają się podczas takiego ataku a między nimi czuje się bardzo niewyraźnie. Puls od 40 do 110 ponad. ciśnienie minimalnie złapałem 80 na 50. Co to może być? jak to leczyć? o ile wcześniej się..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..

Bóle w klatce Piersiowej.Pieczenie kucie

.. ...dolegliwości które dodatkowo odczuwasz tylko pogłębiają ten stan. Drętwienie też mnie dopada zwłaszcza jak się obudzę z rana( lewa ręka ). Oczywiście sport odpada tylko czasami lekko na rowerku i koniec...

Ucisk w potylicy

.. ...twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo tego nie boli i powiększone * coś * ( prawdopodobnie migdał )po lewej stronie gardła oraz zwężone dziurki w nosie,które utrudniają oddychanie. Odczuwam..

Czy te bóle to serwica lękowa ???

.. ...myśli pojedyncze kłucia, drętwienie klatki piersiowej. Potem było coraz gorzej. Puls rzędu 100/minutę to nic przyjemnego. Byłem w szpitalu na izbie przyjęć. Zrobili mi EKG i badanie krwi. Lekarz powiedział mi na drugi dzień, że EKG mam w granicach normy wiekowej a wyniki krwi są..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...a zazwyczaj to takie drętwienie w okolicy serca.Co to moze byc??? czy to jest zapalenie miesnia sercowego???lekarze mowia ze to nic powaznego a tegie objawy to nerwica ale ostatnio leze to dretwieje mi lewa reka a jak chodze to jestem bardzo oslabiona i boli mnie kręgosłup prosze o..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy najważniejsze jest to , żeby..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...ogólne zdenerwowanie ). - drętwienie rąk, zimne ręce - stany lękowe, nieuzasadnione napady paniki - czasem walenie serca w klatce piersiowej - muszę czasem brac głęboki oddech, jakby mi brakowało powietrza, lub ciągle ziewać. - uczucie jakby moje ciało nie należało do mnie. Wiem że to..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...częsci klatki piersiowej, drętwienie lewej nogi i ręki a ostatnio nawet lewej cześci szyi i lewej górnej cześci zębów. Często mdleję. Ból i kołatanie serca wzrasta wraz ze zwiększaniem sie wysiłku. Jestem bardzo blada i mam bardzo podkrązone oczy, choć nigdy nie miałam. Mam niskie..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ..., ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...nerwice ( niekiedy mam drętwienie lewej reki ). Nie dało mi to spokoju poszlam do innego lekarza, który skierowal mnie na ekg, + badania krwi. Okazało sie ze mam niedobór żelaza, oraz potasu, hormony tarczycy w normie. Obecnie żelazo mam w porządku, lecz nadal puls mam bardzo wysoki w..

Chwilowy *postój*serca

.. ...i STOP. Potem to już drętwienie nóg,ból brzucha, panika wielkie * halo * ...do tej pory są bóle w okolicach klatki piersiowej, barku, łokcia, nawet nogi...( lewa strona... ) Dodam że od paru dni rwała mnie ręka, rozsadzało nadgarstek...Często boli mnie na przykład: bark szyja i oko z..

Czucie bicia serca, kłócie w klatce piersiowej i ucisk

.. ...co to może być. Mam drętwienia kończyn ale to mam ucisk na kręgosłupie. Mam również powiększone węzły chłonne ale to chyba od migdałów które mi usunęli bo były dziurawe. Martwią mnie te bóle ale lekarz mi powiedział że na tle nerwowyn i nie dał mi skierowania do kardiologa tylko..