Drętwienie kręgosłupa

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...jego powodu uczucie drętwienia, a z nasilającego się niepokoju zaburzenia rytm. Może być oczywiście odwrotnie. Nie da sie przez internet. Przyczyny drętwienia mogą być np neurologiczne - np zmiany w kręgosłupie, z nich drętwienie, potem niepokoj i arytmia. itd. Nie da rady przez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 145

.. ...stwardnieniu rozsianym.Drętwienia to też oznaka chorego kręgosłupa.Staraj się myśleć pozytywnie.Pozdrawiam. drętwienie to objaw wielu schorzeń, na tle nerwowym również występuje. Hey Wiki, jak zdrówko dzisiaj? gosiaj03 ale Ty pierdoły wypisujesz aż mi się śmiać chce: ) Masz typową..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 545

.. ...pieczenie w mostku, drętwienie lewej strony ciała,bezsenność : - ( A już było dobrze na serducho brałam potas i magnez ... wszystko było ok. Zrobili mi Echo serca ok, wszystkie wyniki krwi też ok!!! Bóle głowy podobno są od kręgosłupa...mają mnie położyć do szpitala aby zrobić rezonas..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie kończyn, ból karku etc. Oczywiście tak jak większość z nas zrobiłem mnóstwo badań. Od przepływów dogłowowych poprzez USG serca, kręgosłupa, jamy brzusznej po rezonans magnetyczny. Diagoza? Oczywiście ZDROWY. Trafiłem do neurologa, który wykluczając..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...przełyku, bóle głowy, zatok, drętwienie rąk, uciski głowy, twarzy, silna nerwica i depresja. Październik - jak wyżej plus ból kręgosłupa i oczu, trochę zamglone widzenie ( stąd czeka mnie wizyta u okulisty, bo lekarz zasugerował objawy jaskry - dodam, że do tej pory nie miałam problemów..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...Nawet odczułem lekkie drętwienie lewej ręki. Ból nasila się przeważnie wieczorem a rano boli mnie kręgosłup.Dawno temu lekarz twierdził, że mam nerwicę wegetatywną ale ja nigdy nie miałem z tym żadnych problemów. Nie wiem czy najpierw zrobić ekg, iść do lekarza. Bardzo rzadko korzystałem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...klatce bole brzucha tez drętwienie w okolicach trwarzy bol w kręgosłupie i wiele takich dolegliwosci naprawde bałem sie ze to cos z serduchem ale po wizycie u trzeciego kardiologa zrozumiałem ze wszyscy trzej nie mogli sie mylic i jakos sie unormowało było przez kilka tygodni dobrze a tu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...tym Czy waszym zdaniem drętwienie kończyn ( również tiki palców ) a także bóle kręgosłupa mogą być objawami nerwicy? tzn ja wiem ze ją mam od 7 lat ale boje sie iść do lekarza, do tego biegunka lub zatwardzenie na zmiane... czesć neuro jasne że mogą mi drętwieją co jakiś czas nogi i bolą..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...zawroty głowy, bóle głowy, drętwienia, nawet drętwienia twarzy!!!! Oczywiście skoki ciśnienia, bywa różnie, jednak od dwóch miesięcy nic nie ustępuje, wręcz przeciwnie - mam wrażenie że się pogłebie. Badania robię wszystko po kolei, stwierdzone wypadanie płatka ( kilka lat temu )..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...zainteresowało u ciebie drętwienie szczęki, nie często tu opisują to jako objaw a aj dokładnie mam drętwienie szczęki właśnie, oczywiście rownież zawroty, bóle, mrowienia itp - ale te objawy się powtarzają częściej, czekam na rezonans głowy, może po tym się uspokoję, gdzie robiłeś tzn w..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...lekarze twierdzą że to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co mi jest. Obejrzał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...* ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki. Lodowate prądy w kręgosłupie, rozchodzące się po całym ciele. Spocone i zimne dłonie i stopy. Wyrzuty adrenaliny, że w sekundę jestem mokra. Zachwiania równowagi. Uczucie, że się krztuszę. Ciężko na klacie. Lęk, panika,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy - Str. 4

.. drętwienie lewej ręki i roblemy z oddychaniem t nie zawsze musi być serce, jednak powinno być w pierwszej kolejności wykluczone. Na bóle kręgosłupa najlepiej pomaga leżenie na podłodze przez kilkanaście minut kilka razy w ciągu dnia ( to odciąża kręgosłup ). Oczywiście warto zrobić rezonans i sprawdzić co..

Drętwienie palców u rąk

.. ...profesjonalista.Pozdrawiam. Drętwienie rąk może być spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Warto zrobić prześwietlenie. Znam to z autopsji - trudno mi było uwierzyć, że przyczyną może być kręgosłup, ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna,..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...powtórzyć. hjaro, problem z drętwieniem kończyn przeważnie występuje gdy jest coś nie tak z kręgosłupem szyjnym.Często zdarza się, że kręgosłup jest w złej pozycji podczas snu, stąd prawdopodobnie budzenie się w nocy i drętwienie. Musisz zadbać o lepszy sen. Po pierwsze zacznij od..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...może być? Mrowienie i drętwienie rąk może być spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Mi też sie pojawia mrowienie w lewej ręce ale to raczej przez niewygodną pozycje w której pracuje( jestem dostawcą ) WITAM Was czytam i czuję ze odczuwam to samo tylko moze nie zawsze to drętwienie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...osłabienie, omdlenia, drętwienie nóg. byłam cały czas na zwolnieniu bo ani nie mogłam prowadzić samochodu, ani chodzić, myśleć... nie miałam na nic siły tylko na leżenie w łóżku. Też zrobiono mi mnóstwo badań, które wypadły pomyślnie. Jedyne, co mogłoby ( choć w poważniejszym staduim )..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 991

.. ...Witam kochane Elcias te drętwienie może być od kręgosłupa ja miałam apalenie nerwu łokciowego nie dawno miałam dwa ostatnie palce u rąk takie drętwe i mrowienie i do dzisiaj mi tak zostało ale nawt nie wiesz od czego Podpieram się lewą ręką pod brode jak siedze przy kompie i nie tylko i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1187

.. ...chwyciło mnie to cholerstwo drętwienie nóg ból w klatce piersiowej ucisk w gardle trwało to godzinę ale dałam rade to opanować .Okazało się że ból głowy jest od kręgosłupa . czasem jesteśmy zbyt mocno wsłuchani w swój organizm * i doszukujemy się różnych chorób a po pewnym czasie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...ale nerwica również ). Drętwienia i mrowienia rąk - przyczyną nie musi być awaria układu sercowo - naczyniowego, tylko np. wada kręgosłupa. Nawiasem mówiąc, wszystkim, absolutnie wszystkim radzę serdecznie - bez względu na swój stan i w miarę swoich możliwości - ćwiczcie! Nie trzeba od..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...względu na to mrowienie i drętwienie. Takie objawy daje kilka chorób, które trzeba wykluczyć. Skoro masz też - jak ja - bóle pleców z utrudnionym oddychaniem, to możesz mieć też coś z kręgosłupem, jakąś neuralgię, która uciska na nerw i stąd ból i mrowienia oraz drętwienia. Mnie pomagają..

Drętwienie lewej ręki

.. ...czasu w nocy budzi mnie drętwienie lewej ręki, jest całkiem niewładna. Raczej na niej nie leżę, nie uciskam jej, aby to mogło być przyczoną. W ciągu dnia nigdy mi nie drętwieje, tylko czasem rano boli, po takim zdrętwieniu. Mam zepół WPW, ale mam też skrzywienie kręgosłupu. Nie wiem, czy..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni - Str. 2

.. ...problem co ja, czyli drętwienie 5 i 4 palca lewej reki i aż do łokcia. Problem jest w tym, ze ja mam 30l., i nie mam bólu w klatce piersiowej, kręgosłup mnie nie boli. Mam to od juz 3 - ci tydzien:/v I co to moze byc?? Może to brak magnezu:/? ograniczyć alkochol, rzucić palenie, mniej..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. Witam Moja babcia od dłuższego czasu cierpi na ból kręgosłupa od części biodrowej. Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali..

Drętwienie nóg

.. ...też się zdażały takie drętwienia w nogach i rękach. Czy byłaś przebadana kardiologicznie??( szczegółowo ). Takie rzeczy mogą się dziać od kręgosłupa, ale ja bym zaczął jednak od spraw z sercem. Co lekarze na to??? zlecili jakieś dodatkowe badania?? Zawsze se mówie że nic nie bieze się z..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...czasem również odczuwam drętwienie rąk... Proszę pomóżcie... Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że EKG było w porządku... Z góry dziekuję... Należy zrobić zdjęcie RTG kręgosłupa.Jest za mało danych do oceny,prawdopodobną przyczyną może być nerwica. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest..

Drętwienie palców u nóg po przebudzeniu

.. ...przebudzeniu czuję ogólne drętwienie palców u nóg [ u prawej i lewej ] oraz bolesne skurcze . Ktoś wie co to może znaczyć ?? może ,choć nie musi ,to być od kręgosłupa lędżwiowego.Ważne jest na jakim łóżku śpisz,może w częsści lędżwiowej masz dołek na łóżku i kręgosł€ się..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...a zazwyczaj to takie drętwienie w okolicy serca.Co to moze byc??? czy to jest zapalenie miesnia sercowego???lekarze mowia ze to nic powaznego a tegie objawy to nerwica ale ostatnio leze to dretwieje mi lewa reka a jak chodze to jestem bardzo oslabiona i boli mnie kręgosłup prosze o..

Objawy neurologiczne

.. ...tydzień skarżyłem się na drętwienie tyłu głowy, palpitacje serca, szuranie, cykanie w szyi ( mam wrażenie, że w miejscu gdzie łączy się kręgosłup z czaszką ). Wylądowałem najpierw u lekarza rodzinnego, potem u neurologa. Miałem podstawowe badanie neurologiczne. Diagnoza: nic mi nie jest,..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...mam dziwne mrowienie i drętwienie w lewej ręce od łokcia z dłonią włącznie!!! i czuję lekkie osłabienie w tym miejscu!!!! czy to jest jeden z objawów nerwicy??? proszę napiszcie jakie mogą być jeszcze objawy nerwicy!!!! z góry dziękuję niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. Witam.mam 23 lata od pewnego czasu zmagam się z bólami kregosłupa oraz dretwieniem kończyn,po zrobieniu tomografii i wizycie u neurologa dowiedziłam sie że cierpię na dyskopatie.Oto w skrócie wynik mojego badania KT.Na poziomie L3/L4,L4/L5 zaznaczone cechy dokanałowej protruzji krazka miedzykregowego z..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...osłabienie kołatanie serca drętwienie ręki i dużo jeszcze innych objawów.Byłam u neurologo zrobiłam prześwietlenie kręgosłupa i są jakieś skrzywienia ale dał mi skierowanie do szpitala po odczekaniu dwu miesięcy idę w ten czwartek na oddział i zobacze co wyjdzie.Pozdrawiam wszystkich...

Czucie bicia serca, kłócie w klatce piersiowej i ucisk

.. ...co to może być. Mam drętwienia kończyn ale to mam ucisk na kręgosłupie. Mam również powiększone węzły chłonne ale to chyba od migdałów które mi usunęli bo były dziurawe. Martwią mnie te bóle ale lekarz mi powiedział że na tle nerwowyn i nie dał mi skierowania do kardiologa tylko..