Drętwienie lewej strony twarzy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 653

.. ...dziwnie się czułam jakieś drętwienie lewej strony twarzy ból karku ucisk w skroni i głowie masakra już kombinowałam żeby pojechać do szpitala ale jakoś sobie wmówiłam że nie ma takiej potrzeby , mama powiedziała że to od pogody a ja niby uwierzyłam, jakoś staram się myśleć pozytywnie ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...pierwszym etapem było odrętwienie twarzy , rąk , zaczynałem odczuwać lek nie moglem spać w nocy. Do Tej pory mam ucisk na klatkę piersiowa z lewej strony boli mnie bark przez cały czas przestaje raz na tydz. Czasami mam kołatanie serca i tak jakby ,, wyskakuje z piersi,, bardzo szybko..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...ale martwię się tymi drętwieniami w lewej stronie twarzy , a przynajmniej tak mi się zdaje że to drętwienie , ale to głupie uczucie i asiu chciałabym ci podziękować za to , że rozmawiałaś z neurologiem na temat tych dziwnych objawów to trochę mnie uspokoiło, w internecie staram się za..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i dłuższy. Ostatni, miesiąc temu znacznie mocniejszy..

Ból tarczycy

.. ...wtedy ućisk w skroniach drętwienie lewej strony twarzy z lewym okiem włącznie.Trzęsą mi się ręce , jestem cała rozdygotana jak po mocnej kawie. Mam słabość nógi rozpieranie od środka.. Mierzyłam ciśnienie w tym czasie i miałam 122/77 - puls 72. Biorę pramolan na nerwicę, bo neurolog nic..

Nerwica czy chore serce? w co mam wierzyc?

.. ...samo teraz mam takie drętwienie twarzy z lewej strony od skroni aż po szyje że już myśle że to udar albo wylew tylko dziwne jest to że innym z taką chorobą potrafie to wytłumaczyć a sobie nie czasem mam już dosyć a o zawale ja też przeczytałam że w moim wieku można go mieć i już sobie..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..