Drętwienie mięśni

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i pośladków, impotencja, oziębienie stóp, a także zaniki mięśniowe. Najpoważniejszymi czynnikami ryzyka choroby są: palenie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 953

.. ...tamtych objawów.( czyli drętwienie głowy, mięśni, pocenie etc etc. ). Jedyne co przysparza mi największy problem to dzień depresji bo takie miałem nawet w nerwicy średnio co 2 mies. ale w chwili obecnej jest to spowodowane realnym zagrożeniem z otoczenia - dziwne myśli takie jak w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...paru dni miałam uczucie drętwienia i sztywnienia prawej nogi czułam jakby ona nie należała do mnie i co robiłam? oczywiście znów internet i diagnoza : SR albo zanik mięśni i ze mną jeszcze gorzej...później pomyślałam sobie, że przecież to wszystko występuje u mnie jak się denerwuje albo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1023

.. ...dzieje? Zaczęło się od drętwienia palców i dziwnych skurczy mięśni.Wcześniej bolał mnie kręgosłup. Potem ucisk klatki piersiowej ,duszność,przyspieszony puls( ok 100 ,ciśnienie niskie100 na 60 pare ). Teraz minęły duszności to przeszło na głowę. Czuję jakby rosło w niej ciśnienie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...tym Czy waszym zdaniem drętwienie kończyn ( również tiki palców ) a także bóle kręgosłupa mogą być objawami nerwicy? tzn ja wiem ze ją mam od 7 lat ale boje sie iść do lekarza, do tego biegunka lub zatwardzenie na zmiane... czesć neuro jasne że mogą mi drętwieją co jakiś czas nogi i bolą..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...później dołączyło w nocy drętwienie nóg i rąk,niesamowita panika,lęk,że mam jakieś zapalenienie żył i umrę,bo przy tym miałam wrażenie jakby mnie bolały albo drżały żyły,albo kości,albo mięśnie,ale nie mocno,ale tak leciutko po chwili to mija,mam wrażenie jakby mi to wędrowało po całym..

Drętwienia mięśni twarzy

.. WITAM!Od 2 - 3 lat dostaje nieraz bardzo dziwnych dretwien/spazmow w miesniach ). Zaobserwalam, ze pojawiaja sie w okresie przemeczenia czy nawet lekkiego stresu. Ostatnio coraz czesciej. Nie sa to zwykle skurcze w miesniach a bardzo niepokojace grymasy twarzy, czy tez rak. Pojawiaja sie na chwile ale jest..

bóle w boku - Str. 2

.. ...sytuacją, trema itp. ) i drętwienie po lewej stronie szyi. Ból zwykle zaczyna się po lewej stronie, na wysokości talii i promieniuje w górę i do tyłu, jakby wszystko po kolei się napinało ( nie wydaje mi się że to mięśnie ) i drętwiało. Proszę o pomoc, zupełnie nie wiem co się ze mną..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu miesięcy w różnych..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...ale martwię się tymi drętwieniami w lewej stronie twarzy , a przynajmniej tak mi się zdaje że to drętwienie , ale to głupie uczucie i asiu chciałabym ci podziękować za to , że rozmawiałaś z neurologiem na temat tych dziwnych objawów to trochę mnie uspokoiło, w internecie staram się za..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...znowu te mrowienia , drętwienia i drgawki mięśni na przemian i kurcze w nogach, szlag mnie trafia.Rozmawiałam w niedzielę z masażystką powiedziałam jej o swoich obawach powiedziała , że to nerwy. A ma kobieta wprawę w tych sprawch trochę się orientuje, to buziaki. Gosiu Ze mną dzieje sie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 7

.. ...różnie , najczęściej drętwienia czuję podczas spania , pewnie dlatego , że śpię akurat na danej ręce. Przepraszam asiu że tak długo nie pisałam , no i przyponiało mi się coś , że kiedy miałam 15 lat to znalazłam kleszcza u siebie w pachwinie ( siedziałyśmy z kumpelką na łące na trawie i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...nerwicy? mam tak jak Wy drętwienie, drżenie mięśni, silne bóle i zawroty głowy. ... tylko, że mam 16 lat, żadnych problemów, dobrze radzę sobie ze stresem. Czy może to być spowodowane dietą wegetariańską ( od4 lat )? Czy może zbyt szybkim trybem życia? Codziennie kończę zajęcia po 19 (..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka godzin. Podczas..

Drętwienie i mrowienie mięśnia w okolicach serca

.. ...czas odczuwam dziwne drętwienie i mrowienie mięśnia w okolicach serca. Dodam że jestem nałogowym palaczem i wydaje mi się, że to nasila się podczas palenia papierosa. Czy to może mieć związek z nerwicą, na którą również cierpię? O co dokładnie może chodzić Z góry dziękuję za odpowiedź..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie zapalenie miesnia sercowego a na dodatek kiedys przy badaniu moja lekarka stwierdzila że nadaje sie do położenia do szpitala bo prawdopodobnie mam zapalenie miesnia sercowego lecz na drugi dzień zostałam wypisana ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1202

.. ...kołatanie serca, drżenia i drętwienia rąk, * skoki * mięśni, kręciołki w głowie, zmiany nastroju. Oczywiście wszystko wskazywało na SM - w końcu jestem neurologiem z 50 - letnim stażem :] Odwiedziłam dwóch neurologów, po badaniu stwierdzili, że wszystko ze mną ok oraz że mogę zrobić..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...nerwicy mogą być: - drętwienie nóg i rąk jak i czasami uczucie jakby kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...Słuchajcie, miał ktoś drętwienie języka i bółl uszu i pod brodą ból.Przy tym jakby lżej w mięśniach karku i szyi i ramion. I lżej się oddycha. Ja już od tych objawów dostaję obłędu. Dodam, że rano piłam krople walerianowe Agnieszko,co do bólu stawów i mięśni to mam tak, że raz muszę..

Drętwienie mięśni po alkoholu

.. Witam! Mam dość dziwną przypadłość. Po spożyciu alkoholu niezależnie od ilości i stężenia drętwieją mi mięśnie, dość gwałtownie i nawet boleśnie. O ile ta sytuacja nie ma miejscu przy spróbowaniu pierwszy raz danego rodzaju alkoholu to przy kolejnych już występuje. Może ktoś się orientuje co to może być?..

Kłucie w klatce, bół w ramieniu?

.. ...pleców pod łopatką, drętwienie ręki, palców, czasem promieniujący ból w kierunku karku lub pośladka. Często dochodzą jeszcze bóle mięśni i bezsenność. Objawy są w różnych konfiguracjach, czasookresach i natężeniach. Po wizycie u ortopedy i usg barku nic nie stwierdził, zapisał meloksam i..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego czubka lub warg, zaburzenia smaku, * bóle gardła, * bóle jąder, * bóle bioder, * bóle i kurcze mięśni, * tiki mięśni twarzy lub innych mięśni, * bóle..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to z osłabieniem..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego ostatnio mam niekontrolowane skurcze mięśni. Najczęściej jak śpię. aha.. dodatkowo towarzyszy uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno..

Reanimacja po zawale mięśnia sercowego

.. ...nasiliły do tego doszło drętwienie prawej ręki po godzinie 12 w południe otrzymałem telefon z szpitala że ze względu na pogorszenie stanu zdrowia zostaje przewieziony do innego szpitala na oddział intensywnej opieki medycznej tam dopiero uzyskałem informację na temat stanu zdrowia ojca..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ..., ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i rękach czuję mrowienie, zaczynają drętwieć, ręce wewnątrz mnie bolą, ale nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy to ból mięśni, czy czego, coś mnie w środku kręci i..

Problem z mięśniami w nodze i okiem

.. ...może powodować różne drętwienia i dolegliwości zwyrodnieniowe. Trzeba się więcej ruszać. pozdrawiam. zrób sobie badanie krwi - poziom elektolitów,okaże się czego w organiożmie brakuje. ok dziękuje za rade..

Drętwienie mięśni, mdłości

.. ...tygodniu... Otóż, mam drętwienie mięśni codziennie, mdłości po posiłku ( też praktycznie codziennie ) czasami podwyższone ciśnienie ( mam 25 lat, a ostatnio górne ciśnienie skoczyło mi na 150, choć czasami problemy z ciśnieniem mi się zdarzały wcześniej ) i czasami zawroty głowy i..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...ciała, bóle stawów, były drętwienia palców ale 2 miechy temu minęły. co jakiś czas mam wrażliwą skórę - pieczenie, ogólne osłabienie organizmu. Gdy łapie mnie ból nie chce mi się nic robić. Ból raz jest raz go nie ma nie wiem od czego jest to zależne. Mam tiki mięśni całego ciała...

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...Dusznosci,ból w mostku, drętwienie rąk głównie lewej , pocenie się etc. ale od dwóch dni piecze mnie po lewej stronie szyi i przy ziewaniu gdy mam skręconą głowę w prawą strone łapie mnie dziwne uczucie to znaczy czuje że się napinają mięśnie i mam trudności z oddychaniem gdy przerwe..