Drętwienie nóg i rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...szpileczkami dziobał po buzi. Drętwienia rąk, zwłaszcza w nocy, drętwienia nóg. Jasne, to przerabiałam. Pytasz wszystkich jakie biorą leki, mam nadzieję że to tylko tak dla informacji i że nie testujesz ich na sobie, bo zrobiłabyś sobie straszną krzywdę. Nie powinien się nikt leczyć sam,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...silne zawroty głowy, drętwienia raz rąk raz nóg, bóle w okolicy serca, spływanie czegoś w tylnej części gardła, ściskania w głowie i silnych skurczy łydek. Niestety w wyniku stresu związanego zarówno z moją pracą i szybko nawarstwiającymi się objawami bardzo szybko bo w przeciągu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 893

.. ...do zasłabnięć wraz z drętwieniem i utratą czucia rąk i nóg. W sumie mam 90% przypadłości wymienione na tym forum. W sumie nie mam tych dolegliwości cały czas są jakieś przerwy. W tej chwili przechodzi mi to z jakimiś małymi zaburzeniami jak rodzinka idzie już spać a ja zostaje sam rombie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1013

.. ...piersiowej,dławienie w gardle czy drętwienie nóg i rąk będą coraz rzadsze . Pozdrawim . Witaj Kiki. Rzeczywiscie odniosłam sie tylko do Twoich * wniosków * co do relacji czlowieka, ktory wyszedł z nerwicy, zgodnie z tym, jak mnie ukształtowały moje doswiadczenia z nerwicą.Te informacje..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...utraty świadomości, ale z drętwieniem rąk nóg ust i kółko na brzuchu. Przy tym czułam sie słabo i miałam kołatatanie serca. Lekarz określił to jako tężyczkowe objawy. Takie objawy mogą przypominać - padaczkę - stąd eeg - tężyczkę - hipokalemię - PFO - nerwicę póki co stwierdzono u mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...następują dreszcze i drętwienia rąk i nóg,suchość w ustach i wrazenie że za chwile umrę,były chwile że wszystko jakby troche ustępowało ale w ukryciu czekalo na małą słabość żeby zaatakować ponownie,bralam magnez i nadal go biorę ale w koncu trafiłam do lekarza psychiatry żeby sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...się jak gdyby z waty - drętwienie kończyn dolnych i górnych lub tylko palców - ból stawów - ból rąk w okolicach ramienia , nóg również tak ogólnie jakieś punkty - pogorsznie wzroku - mam czasem takie białe obłoczki ale zaraz to znika po 4 - 5 sekundach - ból głowy ( najczęściej z tyłu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...później dołączyło w nocy drętwienie nóg i rąk,niesamowita panika,lęk,że mam jakieś zapalenienie żył i umrę,bo przy tym miałam wrażenie jakby mnie bolały albo drżały żyły,albo kości,albo mięśnie,ale nie mocno,ale tak leciutko po chwili to mija,mam wrażenie jakby mi to wędrowało po całym..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na psychoterapię 2 razy w miesiącu, teraz już raz na miesiąc. Terapia polega na tym, że najpierw przez pół godziny rozmawiamy o tym jak się czuję, co się..

Ablacja w Poznaniu dr A. Baszko

.. ...temu wystąpiło u niego drętwienie nóg i rąk poczuł się słabo serce uderzało twardo nierytmicznie. po kilkunastu min ustąpilo ale teraz czuje się słabo ciągle jest śpiący nie taki jak wcześniej .Czy to jest normalny stan po ablacji czy są jakieś powody do niepokoju.Bardzo martwię się tym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...wędrujące, mrowienia, drętwienia palców rąk i nóg ( A. Kępiński, op. cit. ). Zaburzenia snu charakteryzują się tym, iż człowiek ma problem z niedostateczną ilością lub jakością snu. Bezsenna noc to koszmar, który nieprzerwanie może trwać przez dłuższy czas. Na ogół bezsenność rozpoczyna..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 17

.. ...pojedynczych włókien mięśni i drętwienia też masz, złenapięcie mięśniowe kończyn? acha i przy boreliozie to następują pogorszenia i poprawy mniej więcej co 2 tygodnie... Gosiu wydaje mi się, że jak ty masz tylko te fascykulacje i nie nasz słabych rąk czy nóg albo duszności a i neurolog..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze umieram...trafiłam do neurologa, ktory stwierdził że to nerwica lękowa z napadami paniki...zaczełam się leczyć ...pomogł mi neurol, na początku objawy były nadal tak silne ale z..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...ja też miałam kiedyś drętwienie rąk i nóg i zaburzenia widzenia, okazało się,że to nerwica,ale najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...jakbym był w śnie , drętwienia nóg , rąk , zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie jakąś chorobę , jakiegoś raka , bóle jelit .. no naprawdę można tak wymieniać ... piszę bo chcę się pochwalić , że te wszystkie objawy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u rąk, drętwienie nóg, budziłam się w nocy i nie mogłam spać tylko myślałam że to już koniec, ciągły lęk itd.itd.itd. Oczywiście wszystkie dolegliwości bardzo realistyczne, w miarę ciągłego myślenia o nich - narastały. Koszmar. Pierwsze efekty..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...nerwicy mogą być: - drętwienie nóg i rąk jak i czasami uczucie jakby kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. Witam. Od zawsze bardzo szybko męczyłem się, w szkole nie potrafiłem przebiec 1500 metrów, bo po jakichś 800 brakowało mi powietrza i czułem się jakbym przebiegł z 20 kilometrów, drętwiały mi nogi, byłem cały zlany potem, nie mogłem złapać powietrza. Lekceważyłem to, po prostu prowadziłem siedzący tryb życia..

Uczucie nie swojej ręki

.. ...reszta. dochodzi do tego drętwienie rąk i nóg, lęki, skoki ciśnienia i obniżenie tętna ( do poniżej 50 uderzeń na minutę ). czasem dotaję też takiego wewnętrznego uczucia słabości. poza tym mam częste mdłości ( bez wymiotów ) i dużo łatwiej niż zazwyczaj się denerwuję. neurolog skierował..

Skurcze, drętwienie i plamy na dekolcie i kolanach

.. ...w fazie zasypiania. Drętwienie nóg, rąk, kilka razy dziennie. Czasami silny skurcz karku ( uczucie, jakby ktos wylewał wrzątek, zawsze tylko po jednej stronie ), I coś, co mnie bardzo krępuje - czerwone, rozgległe plamy na dekolcie lub kolanach - oczywiście pojawiają się okresowo,..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach. Wcześniej w 2008 roku koniec czerwca po sesji zawroty głowy...

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. Witam. Jestem na forum pierwszy raz. Chciałabym się z wami podzielić moimi objawami, może ktoś z Was miał jakieś podobne dolegliwości i udzieli mi porady. Do lekarza co prawda wybieram się w poniedziałek, ale warto przeczytać wasze odpowiedzi. Często dretwieją mi ręce i nogi, do takiego stopnia że nie mogę..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i rękach czuję mrowienie, zaczynają drętwieć, ręce wewnątrz mnie bolą, ale nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy to ból mięśni, czy czego, coś mnie w środku kręci i..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...iż tak jak w temacie drętwienia mam od 16 miesięcy. Mowa tu o drętwieniu rąk i nóg i cierpnięciu. Z reguły jak zmienię pozycję to drętwienie ustaje, byłem wiele razy u neurologa i internisty. Ostatnio bawiłem się w klubie stwierdziłem że się zmęczyłem i usiadłem na chwile i w pewnym..