Drętwienie nóg i rąk nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...szpileczkami dziobał po buzi. Drętwienia rąk, zwłaszcza w nocy, drętwienia nóg. Jasne, to przerabiałam. Pytasz wszystkich jakie biorą leki, mam nadzieję że to tylko tak dla informacji i że nie testujesz ich na sobie, bo zrobiłabyś sobie straszną krzywdę. Nie powinien się nikt leczyć sam,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...silne zawroty głowy, drętwienia raz rąk raz nóg, bóle w okolicy serca, spływanie czegoś w tylnej części gardła, ściskania w głowie i silnych skurczy łydek. Niestety w wyniku stresu związanego zarówno z moją pracą i szybko nawarstwiającymi się objawami bardzo szybko bo w przeciągu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 893

.. ...do zasłabnięć wraz z drętwieniem i utratą czucia rąk i nóg. W sumie mam 90% przypadłości wymienione na tym forum. W sumie nie mam tych dolegliwości cały czas są jakieś przerwy. W tej chwili przechodzi mi to z jakimiś małymi zaburzeniami jak rodzinka idzie już spać a ja zostaje sam rombie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1013

.. ...piersiowej,dławienie w gardle czy drętwienie nóg i rąk będą coraz rzadsze . Pozdrawim . Witaj Kiki. Rzeczywiscie odniosłam sie tylko do Twoich * wniosków * co do relacji czlowieka, ktory wyszedł z nerwicy, zgodnie z tym, jak mnie ukształtowały moje doswiadczenia z nerwicą.Te informacje..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...utraty świadomości, ale z drętwieniem rąk nóg ust i kółko na brzuchu. Przy tym czułam sie słabo i miałam kołatatanie serca. Lekarz określił to jako tężyczkowe objawy. Takie objawy mogą przypominać - padaczkę - stąd eeg - tężyczkę - hipokalemię - PFO - nerwicę póki co stwierdzono u mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...następują dreszcze i drętwienia rąk i nóg,suchość w ustach i wrazenie że za chwile umrę,były chwile że wszystko jakby troche ustępowało ale w ukryciu czekalo na małą słabość żeby zaatakować ponownie,bralam magnez i nadal go biorę ale w koncu trafiłam do lekarza psychiatry żeby sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...się jak gdyby z waty - drętwienie kończyn dolnych i górnych lub tylko palców - ból stawów - ból rąk w okolicach ramienia , nóg również tak ogólnie jakieś punkty - pogorsznie wzroku - mam czasem takie białe obłoczki ale zaraz to znika po 4 - 5 sekundach - ból głowy ( najczęściej z tyłu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...później dołączyło w nocy drętwienie nóg i rąk,niesamowita panika,lęk,że mam jakieś zapalenienie żył i umrę,bo przy tym miałam wrażenie jakby mnie bolały albo drżały żyły,albo kości,albo mięśnie,ale nie mocno,ale tak leciutko po chwili to mija,mam wrażenie jakby mi to wędrowało po całym..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...oblewanie się potem, drętwienie rąk i nóg. Dalsza historia jak u Was - wędrówka po lekarzach i stan zdrowia idealny. Chodziłam na psychoterapię 2 razy w miesiącu, teraz już raz na miesiąc. Terapia polega na tym, że najpierw przez pół godziny rozmawiamy o tym jak się czuję, co się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...wędrujące, mrowienia, drętwienia palców rąk i nóg ( A. Kępiński, op. cit. ). Zaburzenia snu charakteryzują się tym, iż człowiek ma problem z niedostateczną ilością lub jakością snu. Bezsenna noc to koszmar, który nieprzerwanie może trwać przez dłuższy czas. Na ogół bezsenność rozpoczyna..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze umieram...trafiłam do neurologa, ktory stwierdził że to nerwica lękowa z napadami paniki...zaczełam się leczyć ...pomogł mi neurol, na początku objawy były nadal tak silne ale z..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...ja też miałam kiedyś drętwienie rąk i nóg i zaburzenia widzenia, okazało się,że to nerwica,ale najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...jakbym był w śnie , drętwienia nóg , rąk , zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie jakąś chorobę , jakiegoś raka , bóle jelit .. no naprawdę można tak wymieniać ... piszę bo chcę się pochwalić , że te wszystkie objawy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u rąk, drętwienie nóg, budziłam się w nocy i nie mogłam spać tylko myślałam że to już koniec, ciągły lęk itd.itd.itd. Oczywiście wszystkie dolegliwości bardzo realistyczne, w miarę ciągłego myślenia o nich - narastały. Koszmar. Pierwsze efekty..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...nerwicy mogą być: - drętwienie nóg i rąk jak i czasami uczucie jakby kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i rękach czuję mrowienie, zaczynają drętwieć, ręce wewnątrz mnie bolą, ale nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy to ból mięśni, czy czego, coś mnie w środku kręci i..