Drętwienie nogi nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...pijana.Okropne bylo też uczucie drętwienia praej ręki i nogi i nieprzyjemny ból glowy w postaci ucisków w różnych częściach glowy.Na dzień dzisiejszy postanowilam z tym walczyć bo to można tylko zaleczyć.Wydaje mi się że powodem tej nerwicy jest zbyt niskie poczucie wlasnej wartosci,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 694

.. ...oddychać, duszności, drętwienie nogi itd. Dopadło mnie to już chwilę temu, raz musiałem szybko wyjść ze sklepu, bo zdawało mi się, że zaraz się przewrócę, kiedy indziej musiałem wrócić szybko ze spaceru - z podobnych przyczyn, nawet później pojechałem na pogotowie ( bo była sobota ), ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...paru dni miałam uczucie drętwienia i sztywnienia prawej nogi czułam jakby ona nie należała do mnie i co robiłam? oczywiście znów internet i diagnoza : SR albo zanik mięśni i ze mną jeszcze gorzej...później pomyślałam sobie, że przecież to wszystko występuje u mnie jak się denerwuje albo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, i czesciowy blok prawej odnogi pęczka Hisa ale lekarze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...znacznie silniejsze. Doszły drętwienia ręki, nogi czułam jak z waty, wewnętrznie cała się trzęsłam, nerwobóle i naprawdę sporo innych, pisałam już o tym na forum więc nie będę sie powtarzać. Musiałam teraz wrócić do domu, zrobić sobie przerwę na studiach ale mam nadzieję że jakoś to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...tym Czy waszym zdaniem drętwienie kończyn ( również tiki palców ) a także bóle kręgosłupa mogą być objawami nerwicy? tzn ja wiem ze ją mam od 7 lat ale boje sie iść do lekarza, do tego biegunka lub zatwardzenie na zmiane... czesć neuro jasne że mogą mi drętwieją co jakiś czas nogi i bolą..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...omdlenia i osłabienia, drętwienia lewej nogi i reki, uczucie zimna zgoracem na zmianę i tak codziennie.nie chcę siać paniki więc wmawiam sobie ze nic mi nie jest...wizytę u lekarza odwlekam z dnia na dzień, ale coraz bardziej czuję się zmęczony psychicznie i sam na siebie jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...w klatce, w plecach, drętwienie rąk i bule, bolą nogi i drętwieją - objawów jest dużo. witam wszystkich, buszowałam po necie bo też mam coś z sercem, weszłam na to forum i... przeraziłam się, bo chyba mam to, co Wy :( . 5 lat temu trafiłam do szpitala, bez powodu zaczeło mi walić serce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...wróciło kłucie serca i drętwienie lewej ręki i nogi. Pozdrawiam Witajcie Tak u kardiologa byłam prywatnie bo niestety musiałabym czekać do stycznia na wizytę przez NFZ. Jednak była to uczciwa lekarz - nie naciągnęłam mnie na żadne niepotrzebne badania ( EKG miałam zrobione przez NFZ..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...wysiłku fizycznym odczuwam drętwienie lewej częsci twarzy,a także lewej górnej części stopy.Czy to może być problem wieńcowy?Mam 33 lata.Czytałem też że możliwe jest iz to problem natury nerwicowej. Jeśli ktoś wie coś na podobny temat proszę o pomoc. Witaj, miałam podobny problem, tylko..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1171

.. ...niedobór i stąd to odrętwienie.Okropne jest to uczucie bo jak bym miała kawałek nieswojej nogi.Jak ktoś z was miał coś takiego to napiszcie.Dobranoc. witajcie zyjje jeszcze magda zacytuje slowa mojej mamy ,ktora gdy bylem maly mowila zem poeta tylko glowa nie ta.... mowila jeszcze ze..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...miałam podobne objawy ( drętwienie w klatce piersiowej, silne zawroty głowy,uczucie jakbym miała zemdleć,mam nogi jak z waty, szybkie męczenie się ) przy licznych dodatkowych skurczach komorowych. Witaj Kasiu!! Mogę Ci powiedzieć, że mi od jakiegoś roku zaczęły się silne bóle głowy,..

Duszność, drętwienie, wewnętrzna słabość, czy to nerwica?

.. I kilka razy dziennie czuje taka wewnetrzna slabosc ( jakby mnie cos wypelnialo, takie wewnetrzne cisnienie ). do tego czuje ucisk w gardle i tak jakby z tylu szyi. robi mi sie niedobrze ( ale nie wymiotuje ). dretwieja mi rece i nogi. zwykle mam nieco podwyzszone cisnienie ( 140/80 ), ale zdarza sie, ze..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..