Drętwienie nosa

Cierpnie mi twarz

.. ...mówisz. U mnie występuję drętwienie wargi, jaki i miejsc w okolicach nosa. Jesteś muzykiem, ja również - gram na pianinie. I wiesz, tak sobie myślę, że czasami może za bardzo odbieramy, zbyt głęboko odczuwamy niektóre sprawy. Obserwując ludzi, zaczynam jednak wierzyć, iż nie ma w tym..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...się sztywnienie karku, drętwienie twarzy w okolicach nosa i ust, drętwienie końca palców u rąk, oraz drętwienie stóp. Do tych objawów miałam kilka ataków podobnych do padaczki, z tą różnicą, że byłam przytomna i wiedziałam co się wokół mnie dzieje. W trakcie takiego ataku mam wrażenie,..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. Witam. Mam na imię Karolina i moim wielkim problemem są od pewnego czasu - mrowienie twarzy, głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już..

Błagam o pomoc..

.. ...okolicach karku ) - drętwienie podniebienia i nosa ( pojawia się szczególnie w sytuacji patrzenia na jasne kolory, światło ) - silny puls w tylnej, części głowy, zwłaszcza u dołu ( objaw często pojawia się w pozycji leżącej, często ma na niego wpływ światło, nie jest stały ) - rozstępy..