Drętwienie pleców

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...pozatym mam okropne bóle i drętwienia skóry. na rezonasie zdrętwiała mi cała skóra głowy plecy i pośladki. mam jakąś dziwną nadwrażiwość skóry a na tych stołach jest twardo. nogi mi drętwieją po 10 minutach jak leże na płasko nawet w łóżku i są lodowate - coś mam nie tak. nie wytrzymam i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...dolegliwości jak: - drętwienie rąk i czasem stóp, w szczególności rano jak się budzę, - tak jakby drętwienie serca i jego kłucie, - bóle w klatce piersiowej na wys. mostka i tak jakby za mostkiem od strony pleców ( okropne - mam ich dość ), - duszności ( płytki oddech, czasem myśle ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...objawy, takie jak, nagłe drętwienie lewej strony ciała, pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 213

.. ...głowa trzesę się, mam drętwienia twarzy bóle pleców ech:( Fabienne nic Ci sie nie stanie,zapewniam. Nati o jakim badaniu mowisz??????????? Moni jak dzis sie czujesz? Dorotko gdzie jestes serce moje? Witam Was w niedzielny poranek! TOMEK - całkowicie Cię rozumiem .U mnie ataki również..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...serce, z przodu z tyłu drętwienie pleców w okolicy serca, przerabane. moze to to. witaj, sprawdź poziom potasu we krwi ( badanie tanie ) potas spada po wysiłku, kawie, stresie powoduje objawy właśnie takie, jak u Ciebie. Kasia@a5.pl Damian. nie łącz tego z amfetaminą. po prostu - zatruwa..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...odpowiedzi Jeśli chodzi o drętwienie,palców u rąk a szczególowo opisując pierwszych trzech począwszy od kciuka to powiem ci co mi lekarz zalecil i na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona,przez dwa lata cierpialam na bol i drętwienie nie moglam spać.Od trzech miesięcy czuję się jak..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...uczucie jakby mrowienia/drętwienia pleców oraz jakby ucisk szyi... nie wiem jak to opisać, skręt szyi w prawo czy lewo powoduje ból ( jakby ucisk tętnic ) i stąd moje pytanie czy to też może być wina stresu nerwów ?? Mam 20 lat i tak jak kolega mieszkam i pracuję zagranicą więc..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...sercem także jak by drętwienie na plecach w okolicy serca bóle w klatce zaczeły mi sie takie w nocy ataki zdarzać cześciej wstawałem i cały sie częsłem zaczełem także częsciej mieć szczekościski jedyne co mi pomagało to gdy wypiłem czułem sie dobrze i nic mi sie nie działo zaczełem..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...oslabienia i czasmi drętwienia prawej nogi po tygodniu do tego doszla prawa ręka. Po dwóch tygodniach doszedl także ból prawej strony pleców. Co to może być? I czy jest to poważne? ( ból glowy nie wystepuje ) Nie wiem co to jest ale u mnie jest podobnie. Jeśli byłeś u lekarza to daj znać..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...względu na to mrowienie i drętwienie. Takie objawy daje kilka chorób, które trzeba wykluczyć. Skoro masz też - jak ja - bóle pleców z utrudnionym oddychaniem, to możesz mieć też coś z kręgosłupem, jakąś neuralgię, która uciska na nerw i stąd ból i mrowienia oraz drętwienia. Mnie pomagają..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno...

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...zaczęłam odczuwać lekkie zdrętwienie pośladków a po jakimś czasie pojawiał się ból. aby przerwać te tortury - musiałam wstać i trochę pochodzić i te dolegliwości ustępowały. od jakiegoś czasu zaczęło to jakby postępować. drętwieje mi skóra na plecach - jak dłużej opieram się o coś..

Tężyczka, co robić?

.. ...siedział. Zmęczenie, czasem zdrętwienie pleców. I ból w klatce piersiowej. Dziś właśnie wstałam z dość mocnym bólem na wysokości mostka, który rozchodził się trochę na boki. Nie jestem w stanie się teraz ruszać, głównie rękoma, schylać się, wykręcać, głęboko oddychać, bo boli bardziej...