Drętwienie po alkoholu

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało..

Dwupłatkowa zastawka aortalna a alkohol

.. ...z powodu neuralgii, drętwienie ręki ... ale jeszcze mam dobrą wydolność fizyczną i ciśnienie ( ciśnienie mam dobre jak astronauta - 135/80 ). W tym roku chodziłem po górach. Wlazłem na Śnieżkę,a potem z papcia do Karpacza. Poza tym mam tętniaka aorty - jest podejrzenie rozwarstwienia,..

Duszenie się - Str. 43

.. ...zaraz umrzeć:do tego drętwienie rąk i senność ( a mam dopiero 24 lata ). Nie palę, nie piję alkoholu ale za to ostatnio przesadziłam z energy drinkami ( szkoła, praca i życie rodzinne - jedna kawa nieraz nie starcza ) i boję się że to one sieją spustoszenie w moim organizmie. Chociaż po..

Drętwienie mięśni po alkoholu

.. Witam! Mam dość dziwną przypadłość. Po spożyciu alkoholu niezależnie od ilości i stężenia drętwieją mi mięśnie, dość gwałtownie i nawet boleśnie. O ile ta sytuacja nie ma miejscu przy spróbowaniu pierwszy raz danego rodzaju alkoholu to przy kolejnych już występuje. Może ktoś się orientuje co to może być?..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...gęstnieje! Przyczyny drętwienia rąk to niedokrwienie a może nawet zakrzepica. Pilnuj aby na drugi dzien rozrzedzic swoja krew odp. lekami które powinien przepisac ci lekarz po konsultacji... no i niestety nie mozna pić za duzo bo rujnujemy własny organizm i obciązamy bardzo serce,..

Nadużywanie alkoholu i papierosów a rozedma płuc

.. ...Najbardziej mnie zastanawia to drętwienie ręku i buraczkowa twarz. Radziłabym wizytę u neurologa. Pozdrawiam i życzę dużo siły i hartu ducha w tej walce. Sabinko,w wolnej chwili napisz do mnie na gg,chciałabym Ci opowiedzieć historię mojego taty.Pozdrawiam dziewczyny dziekuje wam za..