Drętwienie policzka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...czytam o tych Waszych drętwieniach to uświadamiam sobie, że mnie też kiedyś coś takiego spotkało:( Trwało bardzo krótko, ale zdrętwiała mi ręka ( miałam wrażenie, że nie mam kości ) i policzek. Bardzo się przestraszyłam, a następnego dnia odczuwałam jeszcze takie nieprzyjemne mrowienia w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...strasznie wzrosło, czyłam drętwienie policzków i żuchwy, robiło misie niedobrze, już chciałam z sali wybiegać, ale postanowiłam, że bede myśleć ze nic mi nie jest i powtarzałam sobie to w kółko i rzeczywiście przeszło, ale pozostał ten ucisk w głowie, który czuję do teraz, jest to ak nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 703

.. ...witam mam takie dziwne drętwienie od skroni przez policzek do szczęki i pod uchem, dziwne uczucie w głowie przeważnie po jednej stronie raz polewej a raz po prawej ,czasem uczucie spustoszenia w głowie boje sie że zwariuje i będe nie poczytalna od tej nerwicy czy jest to możliwe?mam już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 921

.. ...się stanie.Znowu mam drętwienia policzka,coś mi siedzi w gardle,wszystko mnie boli i zastanawiam się co się stanie i kiedy to sie stanie.Pogłębia to się jeszcze bardziej,moja córka wspomina,że boi sie spać w ciemności,że ciągle ma uczucie,że ktos ją goni,miewa złe sny.Śniła ostatnio..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...karku.Ostatnio doszło drętwienie policzka i rąk .Najgorsze jest to ze towarzyszy mi wieczny niepokuj ze umre i zostawie moją 18 letnią córkę samą .Zaczeło się rok po ciężkim wypadku samochodowym i akurat wtedy mąż postanowił mnie puścić kantem !!!Byłam oczywiście u wielu lekarzy i..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...terzaz też właśnie mam drętwienie policzka i neuralgię, biorę leki amizepin lub neurontin, średnio pomagają, może idź do innego lekarza, jesteś młody musisz się ratować , trzymam kciuki i pozdrawiam, a weszłam na tę stronę , bo w niedzielę moja matka miała udaale mam nadzieję że z tego..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...wysiłku fizycznym odczuwam drętwienie lewej częsci twarzy,a także lewej górnej części stopy.Czy to może być problem wieńcowy?Mam 33 lata.Czytałem też że możliwe jest iz to problem natury nerwicowej. Jeśli ktoś wie coś na podobny temat proszę o pomoc. Witaj, miałam podobny problem, tylko..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...mieć dziwne uczucie drętwienia/mrowienia lub pieczenia lewego policzka. Na początku sporadyczne potem coraz częstsze. I tak przez tydzień. W kolejny weekend w sobotę czułem się strasznie zmęczony, brak koncentracji, bardzo lekkie drętwienie lewej ręki i policzka, uczucie bycia pijanym. W..