Drętwienie prawej

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...duszności, nudności, drętwienie, szybkie bicie serca, poczucie, że zaraz się zwariuje ) to objawy wywołane stresem i jeśli wykluczyliśmy inne choroby ( np. tarczycy ), to naprawdę nie ma się czego obawiać - to minie, jeśli sobie sami pomożemy. Pomogły mi też medytacja, wyciszenie, chęć..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 636

.. ...może to być przyczyną drętwienia rąk. Ale uwaga - może to być także sygnał, że z naszym serduchem cos nie tak. Zaleca się robienie echo serca. Ekg to naprawde przeżytek już. Gdy wszystkie badania okaża się w porządku, najprawdopodobniej cierpimy na nerwicę. Chociaż szczerze nie jest to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 703

.. ...witam mam takie dziwne drętwienie od skroni przez policzek do szczęki i pod uchem, dziwne uczucie w głowie przeważnie po jednej stronie raz polewej a raz po prawej ,czasem uczucie spustoszenia w głowie boje sie że zwariuje i będe nie poczytalna od tej nerwicy czy jest to możliwe?mam już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, i czesciowy blok prawej odnogi pęczka Hisa ale lekarze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...znaleźć nic na temat drętwienia całej strony - u mnie to jest akurat prawa. Kolejarz napisz do mnie na gg 3253391 nie ma dużej różnicy wiekowej między nami więc warto pogadać. No Kochani weteranką to chyba jestem ja.Liczę sobie 55 lat a nerwicę lękową mam od dziecka.Leczono mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 36

.. ...Amizepin, magnez na drętwienie niby : ) i witaminki. Stres potrafi wykończyć człowieka jak widać. Planuje psychoterapię, może ziółka zacznę pić na uspokojenie. Bo te wszystkie lekarstwa to tylko profilaktyka a tak na prawde wszystko siedzi w naszych umysłach powiązanych bądź co bądź z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Arytmia serca?

.. ...czasem szumy w uszach, drętwienie lewej ręki - krótko mówiąc objawy zawałowe. Od listopada 2008 do pamiętnego dla mnie maja 2009 roku , mam tak naprawdę wycięty kawałek życia, sam nie wiem jak dałem rady w tym okresie jeszcze pracować. Z dnia na dzień coraz bardziej zmniejszająca się..

Dodatkowe skurcze - Str. 69

.. ...zaczyna się w momencie drętwienia, najpierw lewa ręka potem prawa, jakby jedno kolano. po czym drugie i na końcu twarz. Zaczynam sie trząść, masakra! Za pierwszym razem zabrała mnie karetka podano jakies kroplówki, za jakiś czas na szczęście koszmar znikł. Pobrano mi krew, jakieś badanie..

Choroby serca związane z adrenaliną

.. ...zmianami tętna a także drętwienia rąk, które występowały po jeździe ( najczęściej rozpoczynały się 2 dni po jeżdzie i trwały później ) a nie w trakcie. Były to objawy nerwicy serca. Dojście do tej diagnozy zajęło mi prawie dwa lata wcześniej były to podejrzenia wielu innych chorób - co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...bóle,duszności,pieczenia,uderzenia gorąca,drętwienia,raz puls na 110 a raz na 50 jak leżę itp.Po 2 latach badań i wizyt na pogotowiach że niby mam zawał dałem się przekonać lekarzom że to nerwy i refluks bo nasz przełyk jest naprawdę mocno unerwiony i daje właśnie takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...się zapalę. Do tego drętwienie prawej ręki. Wzięłam validol, potem mentowal ( to wszystko ma miętowy baardzo smak więc daje uczucie ochłodzenia ) i jakoś przeszło. Mam nadzieję, że większych bóli nie będzie. Moja domowa lekarz powiedziała, że w ciąży organizm działa inaczej i możliwe, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...wróciło kłucie serca i drętwienie lewej ręki i nogi. Pozdrawiam Witajcie Tak u kardiologa byłam prywatnie bo niestety musiałabym czekać do stycznia na wizytę przez NFZ. Jednak była to uczciwa lekarz - nie naciągnęłam mnie na żadne niepotrzebne badania ( EKG miałam zrobione przez NFZ..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 254

.. ...w sercu, duszności, drętwienia rąk, a przede wszystkim ten okropny lęk. Jednak chcę Wam na święta napisać coś pozytywnego. To forum znam od paru lat i czasem pisę, a czasem tylko czytam. To naprawdę wspaniała i pokaźna grupa wsparcia. Poczytajcie od początku, a znajdziecie tu wiele..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...serce, z przodu z tyłu drętwienie pleców w okolicy serca, przerabane. moze to to. witaj, sprawdź poziom potasu we krwi ( badanie tanie ) potas spada po wysiłku, kawie, stresie powoduje objawy właśnie takie, jak u Ciebie. Kasia@a5.pl Damian. nie łącz tego z amfetaminą. po prostu - zatruwa..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 17

.. ...pojedynczych włókien mięśni i drętwienia też masz, złenapięcie mięśniowe kończyn? acha i przy boreliozie to następują pogorszenia i poprawy mniej więcej co 2 tygodnie... Gosiu wydaje mi się, że jak ty masz tylko te fascykulacje i nie nasz słabych rąk czy nóg albo duszności a i neurolog..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...rozpoczął się mój koszmar - drętwienie prawej kończyny połączone z rwaniem mięśni. Rehabilitacja metodą Ackermana nie przyniosła poprawy, ortopedyczne - naświetlanie lampą solux, ultradżwięki, magnetronic, prądy diadynamiczne, ćwiczenia korekcyjne - pogorszenie objawów. Obie nogi zaczęły..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...przypadku dochodzą jeszcze drętwienia, bóle mięśniowe, kurcze mięśni i wrażenie osłabienia mięśni z gorszą tolerancją wysiłku. Miałem robione 3 EMG w ciągu 2 lat - wyniki w normie. Płyn m - rdz - prawidłowy. Dodatni ( w klasie IgG ) wynik na boreliozę. Mimo 3 miesiecznego leczenia - brak..

Problemy z sercem?

.. ...Miałem ten sam problem - drętwienie całego ramienia, zimniejszą dłoń w stosunku do prawej, bóle międy sercem a ramieniem( uczucie ciepła, mrowienia ). Zrobiłem badania krwi, ekg a nawet echo serca. Wszystkie badania wykazały że ...jestem zdrowy. Stwierdziłem, że coś jest może nie tak z..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...w głowie przeszło na drętwienie prawej strony i słabości dodam że nie było przerwy, ataki były codziennie. Pierwszy napad trwał jakieś 2 tygodnie. po 2 tygodniach przerwy zaczęły się znowu. 3 dni temu w szkole poczułem że robi mi się słabo gdy wróciłem do domu od godziny 18 powróciły mi..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...zaraz znów czuje te drętwienia i ból głowy.Mam 4,5 letniego synka którego kocham nad życie i boje się że jestem poważnie chora ale to może właśnie wmawiaine.Teraz zaczne prace to może bedę miała mniej czasu na myślenie o tym jak nie przejdzie to pójde do lekarza wtedy.Juz tęsknie za..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...po porodzie ).w nocy drętwienie kończyn i od tych zawrotów jest mi słabo ( trfarja cały czas ). mialam robione rezomans, tomografie glowy, doplera. i wszystko dobrze, azawroty nie mijają. Witam, mam podobne problemy co opisywała już wcześniej monika wiadomo co to jest i co w leczeniu..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...rąk. Jest to bolesne, drętwienie zaczyna się mniej więcej od łokcia i obejmuje nadgarstek i palce. Najbardziej dokucza mi to nocą, budzę się z bólu kilkakrotnie i rozmasowuję ręce. Co to może być i co z tym robić? Bardzo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie... Witaj: )..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i prowadzeniem domu ). Zażywam Betalok Zok..

Czy to może być nerwica?

.. ...kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w tej ręce, nie umiem tego opisać, lewej nie czuję a tą czuję. Do tego dołączył niewielki ból w klatce piersiowej, w górnej części. Jak głęboko oddycham lub jak..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...powtórzyć. hjaro, problem z drętwieniem kończyn przeważnie występuje gdy jest coś nie tak z kręgosłupem szyjnym.Często zdarza się, że kręgosłup jest w złej pozycji podczas snu, stąd prawdopodobnie budzenie się w nocy i drętwienie. Musisz zadbać o lepszy sen. Po pierwsze zacznij od..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...co spowodowało silne drętwienie kończyn dolnych. Po dwóch tygodniach lekarz odstawił nowy lek a kazał wrócić do concor cor 2,5. Co to dało, dretwienie ustąpiło ale mam codziennie rano opuchnięte nogi, raz prawą raz lewą. Lekarz zmniejszył dawkę concor cor do 1,25. Sytuacja bez zmian..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...uczucie jakby mrowienia/drętwienia pleców oraz jakby ucisk szyi... nie wiem jak to opisać, skręt szyi w prawo czy lewo powoduje ból ( jakby ucisk tętnic ) i stąd moje pytanie czy to też może być wina stresu nerwów ?? Mam 20 lat i tak jak kolega mieszkam i pracuję zagranicą więc..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...lewej i prawej stronie, drętwieniem lewej ręki, zawrotami głowy, ogólnym uczuciem słabości, niemożnością złapania oddechu. Pojechałem na izbę, gdzie wykonano podstawowe badania w kierunku sprawdzenia stanu serca ( ekg, enzymy krwi, troponina itp. ) Wszystko wyszło idealnie, jedynym..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...rade...najbardziej denerwuje mnie drętwienie:( i te sino - pomarańczowe plamy na dłoniach i stopach. ~Agunia, możesz powiedzieć, co z tym teraz robisz? Co psychiatra Ci powiedziała? Ja od 6 lat leczę się na fenomen Reynaulds, dziś okazało sie, że to chyba raczej nerwica naczyniowa, ale..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...oslabienia i czasmi drętwienia prawej nogi po tygodniu do tego doszla prawa ręka. Po dwóch tygodniach doszedl także ból prawej strony pleców. Co to może być? I czy jest to poważne? ( ból glowy nie wystepuje ) Nie wiem co to jest ale u mnie jest podobnie. Jeśli byłeś u lekarza to daj znać..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. Po nagłym ruchu szyi poczłam ból op jej prawej stronie lecz kompletnie inny niż ból miesni. uczucie jakby rwący się materiał. nie wiem nawet ja go okreslić. po kilku minutach ustąpiło lecz mimo iz minął juz tydzień ból powraca ( z mniejsza częstotliwością jest teraz raczej ćmiący, tepy, czesto lekki lecz..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka godzin. Podczas..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 65

.. ...miałam nawet połączone z drętwieniem ręki,żuchwy i języka i miałam taki przechodzący błysk w oku...tzw.migrena z aurą,totalnie potrafi wymęczyć,dlatego lecę się położyć,bo wzięłam tabletkę przeciwbólową. Buzia przesyła Buzialki wszystkim dziewczynom!! : * Hej Buzia. Fajnie ze wpadlas.Ale..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie zapalenie miesnia sercowego a na dodatek kiedys przy badaniu moja lekarka stwierdzila że nadaje sie do położenia do szpitala bo prawdopodobnie mam zapalenie miesnia sercowego lecz na drugi dzień zostałam wypisana ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...jakbym był w śnie , drętwienia nóg , rąk , zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie jakąś chorobę , jakiegoś raka , bóle jelit .. no naprawdę można tak wymieniać ... piszę bo chcę się pochwalić , że te wszystkie objawy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1153

.. ...czułam się dobrze żadnych drętwienie nóg.Nie wiem czy to zasługa sedatif pc który zaczęłam brać czy po prostu miałam dobry dzień.Pozdrawiam wszystkich ciepło a szczególnie choruszki życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Witajcie. U mnie humorek troszkę lepiej. Madziu ja prawię się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1274

.. ...mężem......ale może to drętwienie to brak magnezu w organizmie, ale dobrze, że ma skierowanie na badanie to się wyjaśni sprawa. Nie denerwuj się, będzie dobrze : ) Mała - geniu, u mnie też dzisiaj lało jak z cebra, już od 5 rano. Alergię też mam, na pyłki traw, już od 30 lat, próbowałam..

Drętwieje mi broda

.. ...w brodzie tak jakby drętwienie. ale jakąś godzinę temu zaczęło się tak poważnie. Mam już tak zdrętwiałą brodę, że aż mi przeszkadza a po przejechaniu paznokciem prawie nic nie czuje!! pomóżcie proszę co to może byc? Mozesz miec porazenie nerwu jakiegostam - dokladnie nie wiem.Zarzywaj..

Drętwieje mi noga

.. ...drętwienie - mrowienie. Co może być, jak temu zapobiec? czekam na odp. samo przejdzie kolega po koronarografi mial podobny incydent i jeszcze powluczyl noga i terz przeszlo prawdopodobnie moze naruszony nerw..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...samo złapało lecz bez drętwienia ust. Chłopak już w ten sam dzień mnie przepraszał więc nie miałam czym się denerwować. W poniedziałek w szkole znów to samo, we wtorek to samo, raz krócej raz dłużej ale z około 30min się trzęsłam, poszłam do neurologa bo dużo osób twierdziło że to Epi..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...objawy jakie wymieniłeś. Drętwienie prawej ręki a bardziej kciuka występuje u mnie z rana po przebudzeniu.Powiedz rodzicom i do lekarza. Z sercem nie ma żartów. Musisz zrobić echo i nie daj się odprawić z kwitkiem, bo oni muszą zrobić ci wszyskie niezbędne badania. Ja nie mam wady..

Bezurazowo opuchnięty palec prawej dłoni - czy to może być zakrzepica?

.. ...rozcieram je wtedy i drętwienie przechodzi. mam lekką nadwagę ( to może też być istotna wiadomość ) przy wzroście 171 cm ważę około 82 kg... to przez to że zbyt bardzo kocham słodycze... jeśli potrzeba odpowiedzieć na jeszcze jakieś pytania odpowiem... LICZĘ, ŻE KTOŚ POMOŻE MI I..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...bezsenność, nerwice, drętwienie i cierpnięcie kończyn, Rwa kulszowa, RZS, ograniczenie ruchomości w stawach, hemoroidy, problemy z moczem lub z wypróżnianiem, choroby przewlekłe, u kobiet; nieregularne i bolesne miesiączki, cysty torbiele szyjki macicy, problem z zajściem w ciąże ( chore..

Drętwienie trzech palców u prawej dłoni

.. ...zastanawiam się czy moje drętwienie może być przyczyną kłopotów z barkiem? byłam z bakiem u lekarza zanim pojawiło się drętwienie miałam robione tylko zdjęcie rtg na którym wyszło tylko że mam jakieś przejaśnienia torbielowate.Jeden lekarz powiedział że mam zmiany zwyrodnieniowe a drugi..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...pojawia, odczuwam dziwne drętwienie lewej ręki i drobne bóle na całej jej długości. Nie przejmowałbym się tym zanadto, gdyby nie to, że od wczoraj prawie mi ten ból nie przechodzi, a pojawia się w sytuacjach kiedy poczuję jakikolwiek skok adrenaliny. Dodam, że ostatnie dni nie spałem za..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. Witam Moja babcia od dłuższego czasu cierpi na ból kręgosłupa od części biodrowej. Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...podduszanie w dołku jarzmowym, drętwienie pod żuchwą, kłopoty z przełykaniem śliny i wiele innych - to wariuje układ współczulny. Co do kłucia to lekarze powiedzieli mi, że jest to na tle nerwowym, drętwienia rąk i usztywniony kark to również objawy typowe dla nerwicy. Acha, jeszcze..

Czy nerwica jest groźna?

.. ...ok!. Ja również miałem drętwienia ręki i bóle glowy o różnym nasileniu i charakterze ( czasem przez kilka dni z rzędu prawie bez przerwy ). Jednakże gdy zadałem sobie trochę trudu, by nie poddawać się bezsilnie strumieniowi moich chorych myśli, to po kilku dniach było prawie wszystko..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...hmmm... marszczenie?, drętwienie?, napięcie?, jak to nazwać? eh :( nie ma na to nazwy, taki dziwny ala ból po prawej stronie głowy z tyłu jakieś 5cm nad końcem szyji. nieco przechodzi to * coś * gdy skupiam się na hmm... spokoju? byciu tylko sobą? odczuwaniu spontanicznym? bez stresu? w..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...czasem również odczuwam drętwienie rąk... Proszę pomóżcie... Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że EKG było w porządku... Z góry dziekuję... Należy zrobić zdjęcie RTG kręgosłupa.Jest za mało danych do oceny,prawdopodobną przyczyną może być nerwica. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale..

Nerwica lękowa - wasze porady

.. ...zaczeły sie codzienne drętwienia, kołatania serca oraz straszne dusznosci. Najprawdopodobniej jest to własnie nerwica lękowa nie moge sobie z tym poradzic nie było juz od roku dnia kiedy bym sie dobrze czuł , nie było dnia kiedy bym sie cieszył zyciem.Mam dopiero 20 lat a psychicznie..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę..

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...ból w okolicy mostka, drętwienie lewej ręki, duszności i strasznie mocne bicie serca. Zaczęłam od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, który zlecił mi zrobienie EKG, na którym pojawiła się jakaś nieprawidłowość, więc dostałam skierowanie do kardiologa, któy zrobił mi ECHO SERCA i z..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. Witam serdecznie, piszę tutaj ponieważ mam wątpliwości co d prawidłowego funkcjonowania układu krążenia. Otóż od pewnego czasu około 2 lat czuję częste kłucie pod prawą łopatką, brakuje mi czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu )..

Drętwienie kończyn spowodowane niedociśnieniem?

.. ...mojej mamie ona też ma drętwienia...czy to może być groźne dla mojego życia?? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam... Na Twoim miejscu sprawdzilbym kregoslup.Jak ?Kolyska na podlodze.Kolana pod brode,dlonie obejmuja kolana.Kiwasz sie w poziomie /z boku na bok/lub w..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...wymiotuję. kał mam rzadki. Drętwienie kończyn. Chodziłem do Neurologa, Psychiatry i nic nie pomagało. Psychiatra stwierdził że to nerwica dał leki i dalej to samo, żadnej poprawy nie było widać a chodziłem przez 6 mies. Byłem już 2 razy w szpitalu. Rok temu napisali mi na karcie..

Nadużywanie alkoholu i papierosów a rozedma płuc

.. ...Najbardziej mnie zastanawia to drętwienie ręku i buraczkowa twarz. Radziłabym wizytę u neurologa. Pozdrawiam i życzę dużo siły i hartu ducha w tej walce. Sabinko,w wolnej chwili napisz do mnie na gg,chciałabym Ci opowiedzieć historię mojego taty.Pozdrawiam dziewczyny dziekuje wam za..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...nieogarnięcie - skurcze, czasem drętwienie nóg - dziwne pulsowanie w żyłach Dostałem skierowanie - laryngolog ( słuch, błędnik - OK ) badanie krwi ( OK ), neurolog przepisał Aspargin 3x1 tab., Memotrophil 2x1 tab. ( nie podając konkretnej przyczyny objawów , po tygodniu poczułem poprawę,..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...straszne zawroty głowy i drętwienie twarzy. Neurolog przepisał mi jakieś tabletki i narazie ustąpiło. Staram się nie denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tak dalej pójdzie prawdopodobnie zwariuję. Duza w tym wina internetu. Człowiek naczyta się o dolegliwościach i objawach i..

Reanimacja po zawale mięśnia sercowego

.. ...nasiliły do tego doszło drętwienie prawej ręki po godzinie 12 w południe otrzymałem telefon z szpitala że ze względu na pogorszenie stanu zdrowia zostaje przewieziony do innego szpitala na oddział intensywnej opieki medycznej tam dopiero uzyskałem informację na temat stanu zdrowia ojca..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...rozrywki z tym, że doszło drętwienie trzech palców prawej ręki. Ból zlokalizowany jest na przegubie... Nasila się podczas wyprostowania i zginania ręki jak i jej przekręcaniu. Od czwartku jestem na apo - naproxen. Od wtorku mam stany podgorączkowe, a w czwartek wstając rano już 38..

Sinienie rąk, drętwienie, uczucie puchniecia rąk od środka

.. Mam 25 lat. Trzy miesiace temu poraz pierwszy strasznie zsinialy mi ręce.Najpierw zaczelo sie od reki prawej uczucie puchniecia od srodka,pozniej reka zrobila sie sina az od palcow ,do karku...i za chwile przeszlo do reki lewej.Trwalo to moze z 5 minut. Ale od tego czasu ,prawie co drugi dzien mam wlasnie..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..

Migotanie przedsionków, czy lekarze postepują właściwie

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie i mrowienie w kończynach i twarzy. Nauczyłem się rozpoznawać dość nieźle nieprawidłowości, poprzez badanie pulsu, i pomiary ciśnienia - za pomocą pomiaru ciśnienia ( tradycyjnym aparatem+stetoskop ) potrafie zmierzyć nie tylko ciśnienie, ale na podstawie..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. Witam. Jestem na forum pierwszy raz. Chciałabym się z wami podzielić moimi objawami, może ktoś z Was miał jakieś podobne dolegliwości i udzieli mi porady. Do lekarza co prawda wybieram się w poniedziałek, ale warto przeczytać wasze odpowiedzi. Często dretwieją mi ręce i nogi, do takiego stopnia że nie mogę..

Ucisk w potylicy

.. ...twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo tego nie boli i powiększone * coś * ( prawdopodobnie migdał )po lewej stronie gardła oraz zwężone dziurki w nosie,które utrudniają oddychanie. Odczuwam..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...to zaraz czuję jakieś drętwienia,mrowienia,bóle,robi mi sie słabo i zaczynam panikowac.Wkręcam sobie,ze to jakaś choroba neurologiczna typu SM,czy kardiologiczna typu zakrzepica... Te mysli sprawiaja,ze zaczynam panikowac,a stres jeszcze bardziej nasila te objawy... Jakiś czas temu już..

Powracający ból mostek szyja

.. ...lewej ręki i porannego drętwienia dłoni bjawy były podobne do nerwicy serca czy też braku magnezu zareagowałem na to zarzywając magnez i sytuacja siępoprawiła.się nistety jakieś 3 tygodnie temu sytuacja się pogorszyła wylądowałem u lekarza z ciśnieniem 160/105 i bólem klatki.( lewa..

Drętwienie palców u nóg po przebudzeniu

.. ...przebudzeniu czuję ogólne drętwienie palców u nóg [ u prawej i lewej ] oraz bolesne skurcze . Ktoś wie co to może znaczyć ?? może ,choć nie musi ,to być od kręgosłupa lędżwiowego.Ważne jest na jakim łóżku śpisz,może w częsści lędżwiowej masz dołek na łóżku i kręgosł€ się..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 34

.. ...znalazł, drzenie rąk, drętwienie nóg, ajak mam silne nerwy to nawet usta mi cierpną. Wiem że głównym sprawcą tego jestem ja sama, ale mąż dokłada drugie tyle i moja pięciolatka też potrafi mnie dobić. Pozdrawiam Cię, milca Witaj na naszym forum. Pisz i pytaj co cię dreczy a w miarę..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...tygodni mam problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...Dusznosci,ból w mostku, drętwienie rąk głównie lewej , pocenie się etc. ale od dwóch dni piecze mnie po lewej stronie szyi i przy ziewaniu gdy mam skręconą głowę w prawą strone łapie mnie dziwne uczucie to znaczy czuje że się napinają mięśnie i mam trudności z oddychaniem gdy przerwe..

Problemy z ciśnieniem i lekkim drętwieniem

.. Witam, od wczoraj zauważyłem, że moja prawa strona ciała jest lekko zdrętwiała, to znaczy, że czuję ją całą, nie mam mrowienia tylko takie jakby pieczenie i czuję że nie mam nad nią całkowitej władzy. Wczoraj gdy to się zaczęło miałem ciśnienie 150/110 i puls 153, później ciśnienie zjechało mi do mojego..

Czy to jest nerwica

.. ...tego odczuwam tak jakby drętwienie lewej ręki i lewej stopy ( przez cały dzień ) mam tez drżenie rąk raz mi zimno a raz gorąco jak bym miala gorączkę do tego trwa to kilka godzin czasem nieśpie całą noc niepotrafie zasnoc wypijam sobie meliske ale niedziala i tak siedze i męczę sie..

Moje objawy

.. ...ból w lewej pasze, - drętwienie najmniejszego palca u ręki w nocy ( czasem lewa ręka, czasem prawa ), - kłucie w serca ( co jakiś czas i utrzymuje się przez kilka dni, ostatnio kuło mnie gdy zmieniałem pozycje leżąc ), - ciężkie oddychanie, - przez jakiś czas drgała mi dolna powieka u..