Drętwienie prawej strony

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 703

.. ...witam mam takie dziwne drętwienie od skroni przez policzek do szczęki i pod uchem, dziwne uczucie w głowie przeważnie po jednej stronie raz polewej a raz po prawej ,czasem uczucie spustoszenia w głowie boje sie że zwariuje i będe nie poczytalna od tej nerwicy czy jest to możliwe?mam już..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...znaleźć nic na temat drętwienia całej strony - u mnie to jest akurat prawa. Kolejarz napisz do mnie na gg 3253391 nie ma dużej różnicy wiekowej między nami więc warto pogadać. No Kochani weteranką to chyba jestem ja.Liczę sobie 55 lat a nerwicę lękową mam od dziecka.Leczono mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...bardzeij oraz uczucie zdrętwienia w prawej skroni. mam w niej czucie, ale jest jakby przydrętwiała, im bardziej się denerwuje tym to jest gorzej, Znów zaczynam myśleć , ze mam jakiegoś guza tak jak było to przed wizytą u neurologa i rezonansem, mam na tym punkcie fobie, zaczynam..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...w głowie przeszło na drętwienie prawej strony i słabości dodam że nie było przerwy, ataki były codziennie. Pierwszy napad trwał jakieś 2 tygodnie. po 2 tygodniach przerwy zaczęły się znowu. 3 dni temu w szkole poczułem że robi mi się słabo gdy wróciłem do domu od godziny 18 powróciły mi..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...zaraz znów czuje te drętwienia i ból głowy.Mam 4,5 letniego synka którego kocham nad życie i boje się że jestem poważnie chora ale to może właśnie wmawiaine.Teraz zaczne prace to może bedę miała mniej czasu na myślenie o tym jak nie przejdzie to pójde do lekarza wtedy.Juz tęsknie za..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...po porodzie ).w nocy drętwienie kończyn i od tych zawrotów jest mi słabo ( trfarja cały czas ). mialam robione rezomans, tomografie glowy, doplera. i wszystko dobrze, azawroty nie mijają. Witam, mam podobne problemy co opisywała już wcześniej monika wiadomo co to jest i co w leczeniu..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...oslabienia i czasmi drętwienia prawej nogi po tygodniu do tego doszla prawa ręka. Po dwóch tygodniach doszedl także ból prawej strony pleców. Co to może być? I czy jest to poważne? ( ból glowy nie wystepuje ) Nie wiem co to jest ale u mnie jest podobnie. Jeśli byłeś u lekarza to daj znać..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. Po nagłym ruchu szyi poczłam ból op jej prawej stronie lecz kompletnie inny niż ból miesni. uczucie jakby rwący się materiał. nie wiem nawet ja go okreslić. po kilku minutach ustąpiło lecz mimo iz minął juz tydzień ból powraca ( z mniejsza częstotliwością jest teraz raczej ćmiący, tepy, czesto lekki lecz..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...pojawia, odczuwam dziwne drętwienie lewej ręki i drobne bóle na całej jej długości. Nie przejmowałbym się tym zanadto, gdyby nie to, że od wczoraj prawie mi ten ból nie przechodzi, a pojawia się w sytuacjach kiedy poczuję jakikolwiek skok adrenaliny. Dodam, że ostatnie dni nie spałem za..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...hmmm... marszczenie?, drętwienie?, napięcie?, jak to nazwać? eh :( nie ma na to nazwy, taki dziwny ala ból po prawej stronie głowy z tyłu jakieś 5cm nad końcem szyji. nieco przechodzi to * coś * gdy skupiam się na hmm... spokoju? byciu tylko sobą? odczuwaniu spontanicznym? bez stresu? w..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..

Ucisk w potylicy

.. ...twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo tego nie boli i powiększone * coś * ( prawdopodobnie migdał )po lewej stronie gardła oraz zwężone dziurki w nosie,które utrudniają oddychanie. Odczuwam..

Powracający ból mostek szyja

.. ...lewej ręki i porannego drętwienia dłoni bjawy były podobne do nerwicy serca czy też braku magnezu zareagowałem na to zarzywając magnez i sytuacja siępoprawiła.się nistety jakieś 3 tygodnie temu sytuacja się pogorszyła wylądowałem u lekarza z ciśnieniem 160/105 i bólem klatki.( lewa..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...tygodni mam problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...Dusznosci,ból w mostku, drętwienie rąk głównie lewej , pocenie się etc. ale od dwóch dni piecze mnie po lewej stronie szyi i przy ziewaniu gdy mam skręconą głowę w prawą strone łapie mnie dziwne uczucie to znaczy czuje że się napinają mięśnie i mam trudności z oddychaniem gdy przerwe..

Problemy z ciśnieniem i lekkim drętwieniem

.. Witam, od wczoraj zauważyłem, że moja prawa strona ciała jest lekko zdrętwiała, to znaczy, że czuję ją całą, nie mam mrowienia tylko takie jakby pieczenie i czuję że nie mam nad nią całkowitej władzy. Wczoraj gdy to się zaczęło miałem ciśnienie 150/110 i puls 153, później ciśnienie zjechało mi do mojego..