Drętwienie rąk w ciąży jak

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...rąk. Jest to bolesne, drętwienie zaczyna się mniej więcej od łokcia i obejmuje nadgarstek i palce. Najbardziej dokucza mi to nocą, budzę się z bólu kilkakrotnie i rozmasowuję ręce. Co to może być i co z tym robić? Bardzo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie... Witaj: )..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w okolicy krzyżowej,mam rożne nieduze choroby, ale nerwica je potęguje za każdym razem do rozmiarow zawału. przeszlam zakazenie helicobacter i mam teraz nieżyt żołądka, oczywiscie więc kolejna..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie brała, ale myślę,że lepiej będzie jak zwiększę dawki po porodzie. do tego dopada mnie dół, strach przed tym jak urodzę, czy nie spotkam się z jakimś złym traktowaniem bo jestem stara i..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł, potem go..

Nerwica w ciąży - Str. 184

.. ...dolegliwości ciażowe; drętwienie rąk, bole w podbrzuszu, kregoslup siadl mi totalnie, drogę ktora normalnie idzie się w 10 minut, ja się w ogole nie wybieram bo nie dojdę. jak chcę siku to natychmiast i oczywiscie depresja, zmęczenie i poczucie bezsensu i niechęci. chciałabym zeby już..