Drętwienie szczeki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...ból głowy, depresja, drętwienie rak? Kolejne leki i kolejne złudnie rozwiązane problemy... a problem pierwotny wciąż istnieje i nie daje o sobie zapomnieć. I jeszcze kilka podpowiedzi... Moim pierwotnym problemem jest brak pewności siebie i niedowartościowanie. Oczywiście na co dzień..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...czytam o tych Waszych drętwieniach to uświadamiam sobie, że mnie też kiedyś coś takiego spotkało:( Trwało bardzo krótko, ale zdrętwiała mi ręka ( miałam wrażenie, że nie mam kości ) i policzek. Bardzo się przestraszyłam, a następnego dnia odczuwałam jeszcze takie nieprzyjemne mrowienia w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...trzęsienie, duszenie, drętwienie, kołatanie itp ) często kończące się wizytą pogotowia byłyby jeszcze do zniesienia, ale trwające kilka dni duszności nasilające się przy wyjściu z domu, dławienie w gardle z każdą chwilą spędzoną dłużej poza domem, lęk przed zostaniem samej nawet na pare..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...dolegliwości jak: - drętwienie rąk i czasem stóp, w szczególności rano jak się budzę, - tak jakby drętwienie serca i jego kłucie, - bóle w klatce piersiowej na wys. mostka i tak jakby za mostkiem od strony pleców ( okropne - mam ich dość ), - duszności ( płytki oddech, czasem myśle ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...podobnie już od 4 lat drętwienie a bynajmniej uczucie sztywnienia w karku trzeszczenia w kręgach uczucia drętwienia twarzy całej głowy jakby mózgu tak to po prostu odczuwam jakby coś chodziło mi po włosach,twarzy dziwne swędzenia na początku było to nie do zniesienia mam 27 lat a..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 87

.. ...nieciekawie: mrowienia twarzy, drętwienie rąk, rwanie barku itd. Objawy się nasilają wraz z dużymi wahaniami ciśnienia atmosferycznego Masakra juz mi rece odpadaja ja jak prasuje to zawsze dolka lapie pierwszy atak mialam przy prasowaniu :/ jeszcze na dodatek szef mojego chlopaka mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i uczucie „zwężenia się gardła i ucisk w szyi”, przez to dziadostwo nie mogę spać, doszukuje się w tym nerwicy , chyba dlatego ze od czasów kiedy jeszcze tetrowe pieluchy nosiłem sajgon..

Arytmia serca?

.. ...czasem szumy w uszach, drętwienie lewej ręki - krótko mówiąc objawy zawałowe. Od listopada 2008 do pamiętnego dla mnie maja 2009 roku , mam tak naprawdę wycięty kawałek życia, sam nie wiem jak dałem rady w tym okresie jeszcze pracować. Z dnia na dzień coraz bardziej zmniejszająca się..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...pomagały. Miewałam silne drętwienia rąk,potworne skurcze łydek/szczególnie w nocy,problem z sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach. Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd. Coś było nie tak.Czułam,że leki nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...czy miewacie czasami drętwienia palców, szczególnie chodzi mi o palce lewej dłoni.Od czego to macie, jeśli tak? U mnie jest to drętwienie najmniejszego palca - najczęściej, lub wszystkich palców dłoni lewej. Chciałabym dodać, że pracuję przy komputerze przez 8 godzin, więc możliwe, że od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...lat mam bóle serca, drętwienia szczeki i ręki, kołatania serca, mam napady drgawek i zimna, a ostatnio bardzo sie pocę w nocy, jestem osłabiona i wykończona, wypadaja mi włosy. Zrobiłam ostatnio badanie krwi, wszystko OK. Nie wierze że mam nerwicę. czuję że jestem bardzo chora. Objawy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...was objawy włącznie z drętwieniem kończyn i twarzy. Trwało to kilka lat - co doprowadziło do nadciśnienia tętniczego. Przez przypadek zacząłem pić na początku lat 90 wodę mineralną zawierającą bardzo dużo magnezu - była to woda lokalna, ale to szczegół. Zauważyłem po pewnym czasie /po 2..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...towarzyszyło temu lekkie odrętwienie i mrowienie rąk. Szczególnie lewej. Zdarzyło się mi to kilka razy. Trwało to kilka minut, a potem wszystko wróciło do normy. Zastanawiam się czy było to związane ze stresem czy może powinnam jednak pójść do kardiologa?? Przede wszystkim do Cloe.Mozesz..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...odpowiedzi Jeśli chodzi o drętwienie,palców u rąk a szczególowo opisując pierwszych trzech począwszy od kciuka to powiem ci co mi lekarz zalecil i na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona,przez dwa lata cierpialam na bol i drętwienie nie moglam spać.Od trzech miesięcy czuję się jak..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i prowadzeniem domu ). Zażywam Betalok Zok..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...oraz co najgorsze to drętwienie karku powiązane z osłabieniem chwilowych jak i uczuciem mdlenia. Czy to nerwica czy jednak powinienem się udać do specjalisty na szczegółowe badania zwłaszcza krwi? Aha, nie wiem czy ma to znaczenie ale w czerwcu tego roku złapałem w lesie z 6 kleszczy?..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...sercem także jak by drętwienie na plecach w okolicy serca bóle w klatce zaczeły mi sie takie w nocy ataki zdarzać cześciej wstawałem i cały sie częsłem zaczełem także częsciej mieć szczekościski jedyne co mi pomagało to gdy wypiłem czułem sie dobrze i nic mi sie nie działo zaczełem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 967

.. ...typu uciski na głowę, drętwienia poszczególnych części ciała, dziwne lęki, które pojawiały się w najmniej oczekiwanych momentach. Od okresu około pół roku czuję się fatalnie…Zacząłem chodzić po różnych lekarzach: internista, gastrolog, kilka razy laryngolog, neurolog i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1152

.. ...w gardle niestety na drętwienie nóg nie pomagają.O tej porze roku czuje się gorzej niż latem myślę że aura ma na nas dłuży wpływ .Aktualnie leczę się lekami bez recepty ale nie wiem czy to się nie zmieni.Leki psychotropowe brałam gdy wyszłam ze szpitala po najgorszym ataku jakim..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1153

.. ...czułam się dobrze żadnych drętwienie nóg.Nie wiem czy to zasługa sedatif pc który zaczęłam brać czy po prostu miałam dobry dzień.Pozdrawiam wszystkich ciepło a szczególnie choruszki życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Witajcie. U mnie humorek troszkę lepiej. Madziu ja prawię się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1171

.. ...niedobór i stąd to odrętwienie.Okropne jest to uczucie bo jak bym miała kawałek nieswojej nogi.Jak ktoś z was miał coś takiego to napiszcie.Dobranoc. witajcie zyjje jeszcze magda zacytuje slowa mojej mamy ,ktora gdy bylem maly mowila zem poeta tylko glowa nie ta.... mowila jeszcze ze..

Lęki, dreszcze, srach przed snem, omdlenia

.. ...kładłam się spać odczułam drętwienie rąk i stóp zamknęłam oczy i miałam wrażenie że łóżko mnie wciąga dosłownie. Wstałam zszokowana i brakowało mi tlenu choć oddychałam bardzo głęboko. Chodziłam w kółko jak nienormalna. w Końcu upadłam i powiedziałam zapłakanemu ojcu że umieram...

Boję się o swoje życie

.. ...bardzo krótkotrwałe, drętwienie palców w lewej dłoni. Dyskomfort w klatce piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami kłucie w formie nerwobóli przenosiło się na lewy bark. Nadpobudliwość wynikająca z..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w okolicy krzyżowej,mam rożne nieduze choroby, ale nerwica je potęguje za każdym razem do rozmiarow zawału. przeszlam zakazenie helicobacter i mam teraz nieżyt żołądka, oczywiscie więc kolejna..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...Zawroty głowy,czasem drętwienie niektórych części ciała problemy z oddychaniem szczególnie w nocy odczuwam lęki z dnia na dzień bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się bardzo słaby oraz..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...z wizyta u lekarza, drętwienie rąk,dziwna drętwota twarzy, problemy z mówieniem i ze wzrokiem. Odkąd biorę leki jest lepiej, choć jeszcze zdarza mi się wizyta na pogotowiu. Czeka mnie jeszcze wizyta u kardiologa, by wykluczyć problemy z sercem, które tez moga byc przyczyna mojego..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...nerwowość - zatykanie uszu - drętwienie - jeszcze do niedawna ( teraz minęło ) bezsenność - jeszcze do niedawna budzenie się w nocy z wielkim lękiem - skaczące oko i inne elementy - wzdychanie Najgorzej jest przy zmianie pogody ze słonecznej na pochmurną lub gdy długo śpię i jak jadę w..

Drętwienie nóg

.. ...też się zdażały takie drętwienia w nogach i rękach. Czy byłaś przebadana kardiologicznie??( szczegółowo ). Takie rzeczy mogą się dziać od kręgosłupa, ale ja bym zaczął jednak od spraw z sercem. Co lekarze na to??? zlecili jakieś dodatkowe badania?? Zawsze se mówie że nic nie bieze się z..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...podduszanie w dołku jarzmowym, drętwienie pod żuchwą, kłopoty z przełykaniem śliny i wiele innych - to wariuje układ współczulny. Co do kłucia to lekarze powiedzieli mi, że jest to na tle nerwowym, drętwienia rąk i usztywniony kark to również objawy typowe dla nerwicy. Acha, jeszcze..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 54

.. ...trzęsionka, zawroty głowy, drętwienie kończyn,dreszcze, zimno, gorąco, słabo i różne, wredne takie. Przekonałam się już drugi raz,że tak to działa.Cały czas mówię o depresj lękoweji/ nerwica, to znów inne paskudtwo, choć podobne/.Pierwszy raz wzięło mnie po miesiącach * pełnej gotowości..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał o czymś..

Dretwienie po lewej stronie klatki piersiowej i arytmia serca

.. ...pewnego czasu odczuwam drętwienie w dolnej części po lewej stronie klatki piersiowej. Szczególnie jak przełykam ciepły posiłek. Coraz częściej mam takie dziwne zabuzenia pracy serca aż do uczucia takiej błogości - zasłabnięcia. Mam kardiomioopatię przerostową i prowadzę bardzo energiczny..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...piersiowej i lewa reka jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi:..

Silna nerwica - Str. 2

.. ...klatce,towarzyszą temu drętwienie szczeki ,bóle ramion i karku.Co ja moge sobie wtedy myślec ,tylko jedno,że to serce i cos tam jednak jest nie tak mimo tych wszystkich badań i dobrych wyników.wspomnę jeszcze ,że musze przy moich dziwnych bólach co jakiś czas odwiedzić lekarza aby..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest..

Poważny problem z nerwami przy nerwicy oraz objawy

.. ...takie jak ból głowy, drętwienie rąk - szczególnie nad ranem i czasami w nocy kiedy śpię. Ogólnie to chcąc sobie pomóc szukaqłem objawów na google i to mnie za kazdym razem coraz bardziej dobijało. Już różne choroby sobie przypisywałem. Na poczatku było kołatanie serca - więc zawały,..

Bóle wewnętrznej kości biodrowej i drętwienie palców u stopy

.. Witam od kilku dni boli mnie od wewnatrz kosc biodrowa, bole - dretwienie stopy szczegolnie duzego palca. Czasami tez boli łydka. Co to moze byc ?? zbadaj krew - poziom mocznika,OB morfologię z rozmazem ,klirens kreatyniny,badanie ogólne moczu.Jutro rano zrób te badania,a po południu - do lekarza z..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...mam dziwne mrowienie i drętwienie w lewej ręce od łokcia z dłonią włącznie!!! i czuję lekkie osłabienie w tym miejscu!!!! czy to jest jeden z objawów nerwicy??? proszę napiszcie jakie mogą być jeszcze objawy nerwicy!!!! z góry dziękuję niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub..

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...na czole i chwilowe drętwienie wargi na to wskazują. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jutro idę do lekarza. Witam! przyłącze sie do rozmowy .otóz u mnie 4 lata temu zdiagnozowano łagodne wypadanie płatka zastawki mitralnej. leczyłęm sie przestałem i tak to trwa do dzisiaj .zawsze myslalem..

Bardzo prosze Was o pomoc!

.. ...Głównie chodzi mi o drętwienie rąk, ból serca i duszności. To pierwsze szczególnie podczas prowadzenia auta. Przyznam, że do najbardziej spokojnych nie należę i jak się zdenerwuję to potrafię długo dusić w sobie całą nerwową sytuację. Miałem robione ECHO i EKG, badania krwi i moczu oraz..

Wyniki Krwi

.. ...połaczony z wysokim tętnem, drętwieniem lewej ręki i lekkimi zawrotami głowy. Lekarz ocenił że mogło to być spowodowane przedawkowaniem kofeiny, opisywałem ten problem na forum. Otrzymałem lokren 20 1/2 tabletki rano + potas. Serce bije już idealnie, nie męcze się, ćwiczę kilka razy w..

Błagam o pomoc..

.. ...okolicach karku ) - drętwienie podniebienia i nosa ( pojawia się szczególnie w sytuacji patrzenia na jasne kolory, światło ) - silny puls w tylnej, części głowy, zwłaszcza u dołu ( objaw często pojawia się w pozycji leżącej, często ma na niego wpływ światło, nie jest stały ) - rozstępy..