Drętwienie uda

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...wspomnę o bólu głowy czy drętwieniu ręki ale dobrze że lęków nie mam chociaż. Wybaczcie że piszę tak nieskładnie ( wiadomo - wino ), ale pomyślałam że wyskrobie parę słów do Was i jakoś to z siebie zrzucę. Chciałam Was zapytać... Czy Wy ( tak jak ja... ) macie problem z wagą a raczej jej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...sktraju sił...czuje drętwienie...cierpniecie jakby,kurczenie...robi mi się słabo..jest caly czas.Nie wierzę w cuda,chciałbym poczuć się choć trochę lepiej,być choć trochę zrozumianym przez lekarza a nie totalnie olanym..Proszę kogokolwiek o jaką informację namiar na dobrego..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...przygody, objawy itd. To drętwienie podczas drugiego ataku : ) ) ) tylko moja 1 ablacje niestety nie udana : ) czekam teraz na 2 7 grudnia : ) ) ) Staszek , pozdrawiam, dawno mnie nie było, troszkę zajęta jestem : ) ) No ja właśnie od tygodnia zaczęłam się czuć fatalnie, codziennie mam..

Niskie tętno

.. ...i powiedz mu o tym. Drętwienia nie są raczej od serca, ale mogą byc przepowiednią udaru. Dużo o tym czytałam. Mam 31 lat i pół roku temu przeszłam udar. Wymioty nudności i niemożność koncetracji plus drętwnienie moze ( ale oczywiście nie musi ) być tzw TIA czyli przejściowy udar...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...sktraju sił...czuje drętwienie...cierpniecie jakby,kurczenie...robi mi się słabo..jest caly czas.Nie wierzę w cuda,chciałbym poczuć się choć trochę lepiej,być choć trochę zrozumianym przez lekarza a nie totalnie olanym..Proszę kogokolwiek o jaką informację namiar na dobrego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co mi jest. Obejrzał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...myśli, duszenie w gardle, drętwienie kończyn, zanikają chęci spotykania się z innymi, robienia to co się lubi, wkręcam sobie filmy, że choruje na coś innego, że umrę... raz jest lepiej a raz gorzej wydaję mi się, że z tą chorobą to już do końca życia się będę męczył ale cóż * c * est la..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...terzaz też właśnie mam drętwienie policzka i neuralgię, biorę leki amizepin lub neurontin, średnio pomagają, może idź do innego lekarza, jesteś młody musisz się ratować , trzymam kciuki i pozdrawiam, a weszłam na tę stronę , bo w niedzielę moja matka miała udaale mam nadzieję że z tego..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...oraz co najgorsze to drętwienie karku powiązane z osłabieniem chwilowych jak i uczuciem mdlenia. Czy to nerwica czy jednak powinienem się udać do specjalisty na szczegółowe badania zwłaszcza krwi? Aha, nie wiem czy ma to znaczenie ale w czerwcu tego roku złapałem w lesie z 6 kleszczy?..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...rade...najbardziej denerwuje mnie drętwienie:( i te sino - pomarańczowe plamy na dłoniach i stopach. ~Agunia, możesz powiedzieć, co z tym teraz robisz? Co psychiatra Ci powiedziała? Ja od 6 lat leczę się na fenomen Reynaulds, dziś okazało sie, że to chyba raczej nerwica naczyniowa, ale..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się ból przy pozycjach pionowych obciążających go (..

Nerwica czy chore serce? w co mam wierzyc?

.. ...samo teraz mam takie drętwienie twarzy z lewej strony od skroni aż po szyje że już myśle że to udar albo wylew tylko dziwne jest to że innym z taką chorobą potrafie to wytłumaczyć a sobie nie czasem mam już dosyć a o zawale ja też przeczytałam że w moim wieku można go mieć i już sobie..

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...głowy, któremu towarzyszą drętwienie oraz lekkie pieczenie lewej półkuli i lewej części twarzy. Nie robiłam jeszcze żadnych badań, ale boję się, że lekarze mogą stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te powracają zawsze wieczorną porą, w dzień..

Pogrubione ściany serca

.. ...piersiowej i chwilowe drętwienie rąk. Udałem się więc do specjalisty. Po wykonaniu echa serca, okazało się że mam pogrubione ściany lewej komory serca ( 140% normy ). Dostałem również zwolnienie z treningów na 3 miesiące. Chciałbym wiedzieć czy jest to coś poważnego i czy u sportowców..

Silny ból za mostkiem.

.. ...że potem czułem jakby drętwienie ale równie dobrze mogło to byc ze strachu. Czy trzeba sie udac do kardiologa? CZesc.A ty dziewczyny chyba nie masz? I za duzo bawisz sie siusiokiem a jesteś bardziej nerwowy albo masz odczucie że boisz się że umrzesz ?? Wystarcza wstępnie wizyta u..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam..

Błagam o pomoc..

.. ...okolicach karku ) - drętwienie podniebienia i nosa ( pojawia się szczególnie w sytuacji patrzenia na jasne kolory, światło ) - silny puls w tylnej, części głowy, zwłaszcza u dołu ( objaw często pojawia się w pozycji leżącej, często ma na niego wpływ światło, nie jest stały ) - rozstępy..