Drętwienie ust

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i pośladków, impotencja, oziębienie stóp, a także zaniki mięśniowe. Najpoważniejszymi czynnikami ryzyka choroby są: palenie..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład połowiczy. Naukowcy z Collegium Medycznego im. Alberta Einsteina w Nowym Jorku przebadali 6.102 pacjentów cierpiących na migreny oraz 5.243 osób, u których nie stwierdzono tych ciężkich bólów głowy. Uczestnicy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 20

.. ...omdleń z toważyszącym drętwieniem ust i ogromnym lękiem miałem kilka.Holter nic nie wykazał poza tymi skurczami bo nic się wtedy ze mną nie działo.Lekarze w moim szpitalu nie widzą poważnego schozenia więc zostałem na tych samych lekach.J jednak nie jestem o tym do konca przekonany i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 703

.. ...witam mam takie dziwne drętwienie od skroni przez policzek do szczęki i pod uchem, dziwne uczucie w głowie przeważnie po jednej stronie raz polewej a raz po prawej ,czasem uczucie spustoszenia w głowie boje sie że zwariuje i będe nie poczytalna od tej nerwicy czy jest to możliwe?mam już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze kontakty nie były za częste, bo podobno można się od tego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...paru dni miałam uczucie drętwienia i sztywnienia prawej nogi czułam jakby ona nie należała do mnie i co robiłam? oczywiście znów internet i diagnoza : SR albo zanik mięśni i ze mną jeszcze gorzej...później pomyślałam sobie, że przecież to wszystko występuje u mnie jak się denerwuje albo..

Prof. Walczak - Anin - Str. 2

.. ...minutach zacząłem odczuwać drętwienie na lewej stronie ciała i w ciągu kilku następnych minut miałem już niedowład lewostronny. Wiadomo że w tym momencie nie było mowy o dokończeniu zabiegu i natychmiast go przerwano , podając silne leki bym nie był sparaliżowany do końca życia...

Propranolol - Str. 3

.. ...z aurą, wymiotami, i drętwieniem ust i palców. Lekarz z pogotowia zrobił mi ekg które wykazało dodatkowe skurcze serca i przepisał propranolol 10mg. Odstawiłam TL, zaczęłam zażywać propranolol. Ponieważ ten sam lekarz zalecił mi jeszcze ekg w przychodni, zrobiłam co mówił, po czym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...utraty świadomości, ale z drętwieniem rąk nóg ust i kółko na brzuchu. Przy tym czułam sie słabo i miałam kołatatanie serca. Lekarz określił to jako tężyczkowe objawy. Takie objawy mogą przypominać - padaczkę - stąd eeg - tężyczkę - hipokalemię - PFO - nerwicę póki co stwierdzono u mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...następują dreszcze i drętwienia rąk i nóg,suchość w ustach i wrazenie że za chwile umrę,były chwile że wszystko jakby troche ustępowało ale w ukryciu czekalo na małą słabość żeby zaatakować ponownie,bralam magnez i nadal go biorę ale w koncu trafiłam do lekarza psychiatry żeby sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 152

.. ...tam mi podano, pomału odrętwienie ustąpiło, ale zaczęłam krucjatę po lekarzach. Nikt mi nie powiedział, że to była po prostu hyperwentylacja ( miałam ją jeszcze raz, po około 10 latach, dwa miesiąće po wypadku syna i synowej ( w sumie niegroznym, ale mocno przezyłam - wypadek..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...cięzkowści w palcach - takie drętwienie. Czesc ja mam 27 lat i dziwne leki np. boje sie ze zachoruje na jakas nieuleczalna chorobe np. na raka albo moja corka albo maz albo wogole ze cos zlego sie wydarzy n.teraz od jakiegos czasu boli mnie lewa reka taki sam bol odczuwalam cztery lata..

Ablacja w Poznaniu dr A. Baszko

.. ...temu wystąpiło u niego drętwienie nóg i rąk poczuł się słabo serce uderzało twardo nierytmicznie. po kilkunastu min ustąpilo ale teraz czuje się słabo ciągle jest śpiący nie taki jak wcześniej .Czy to jest normalny stan po ablacji czy są jakieś powody do niepokoju.Bardzo martwię się tym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...was objawy włącznie z drętwieniem kończyn i twarzy. Trwało to kilka lat - co doprowadziło do nadciśnienia tętniczego. Przez przypadek zacząłem pić na początku lat 90 wodę mineralną zawierającą bardzo dużo magnezu - była to woda lokalna, ale to szczegół. Zauważyłem po pewnym czasie /po 2..

Arytmia nadkomorowa z omdleniami

.. ...omdleń z toważyszącym drętwieniem ust i ogromnym lękiem miałem kilka.Holter nic nie wykazał poza tymi skurczami bo wtedy wtedy nic się ze mną nie działo.Lekarze w moim szpitalu nie widzą poważnego schozenia więc zostałem na tych samych lekach.Ja jednak nie jestem o tym do konca..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...pracy ze studentami czy drętwienia kończyn, czesciej dloni do łokcia - - to moze byc wynik WPW? Czasami w dzień nie jestem w stanie podnieść czajnika, bo nie mam czucia w dłoniach. Nocne wstawanie kończy się upadkami, nogi drętwe zupełnie. W dzieciństwie cz`esto traciłam przytomność,..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze umieram...trafiłam do neurologa, ktory stwierdził że to nerwica lękowa z napadami paniki...zaczełam się leczyć ...pomogł mi neurol, na początku objawy były nadal tak silne ale z..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...co spowodowało silne drętwienie kończyn dolnych. Po dwóch tygodniach lekarz odstawił nowy lek a kazał wrócić do concor cor 2,5. Co to dało, dretwienie ustąpiło ale mam codziennie rano opuchnięte nogi, raz prawą raz lewą. Lekarz zmniejszył dawkę concor cor do 1,25. Sytuacja bez zmian..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. Po nagłym ruchu szyi poczłam ból op jej prawej stronie lecz kompletnie inny niż ból miesni. uczucie jakby rwący się materiał. nie wiem nawet ja go okreslić. po kilku minutach ustąpiło lecz mimo iz minął juz tydzień ból powraca ( z mniejsza częstotliwością jest teraz raczej ćmiący, tepy, czesto lekki lecz..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy...

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...samo złapało lecz bez drętwienia ust. Chłopak już w ten sam dzień mnie przepraszał więc nie miałam czym się denerwować. W poniedziałek w szkole znów to samo, we wtorek to samo, raz krócej raz dłużej ale z około 30min się trzęsłam, poszłam do neurologa bo dużo osób twierdziło że to Epi..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...bóle głowy ( a także drętwienie kończyn ) jest następstwem nerwicy układu wegetatywnego. U okulisty również byłam, gdyż pogorszyło mi się widzenie z daleka ( wszystko jest nieostre, jak przez źle ustawioną lornetkę ), jednak okazało się, że wzrok mam dobry. Ponieważ wiem, co oznaczają..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...zaczniesz brac magnez to drętwienie ręki ustąpi. No skoro jesz mało owoców i warzyw to możesz mieć niedobór witamin co powoduje złe samopoczucie,a co za tym idzie brakuję Ci magnezu to i odczuwasz skurcze.Ja mam 18 lat i w czerwcu dowiedziałam się że mam wypadanie płatka zastawki..

Drętwienie i mrowienie opuszka kciuka

.. Witam cztery dni temu a dokładniej w piatek doznalem mocnego stłuczenia okolic nadgarstka na izbie przyjęć lekarz ( ortopeda ) założył mi częściowy gips. na drugi dzien poczulem takie lekkie mrowienie w opuszku kciuka z kazdym dniem mrowienie a raczej juz dretwienie sie nasilalo ani na chwile nie ustepuje. W..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...klatce piersiowej i drętwienie paców lewej dłoni. Nie mam pojęcia czego to są objawy. Czy ktoś może mi pomóc? zacznij brac magnez a dretwieni powinno ustąpić tak przynajmniej było w moim przypadku, Witaj! Skąd wiesz, że są to nerwobóle, czy zostało to zdiagnozowane? Drętwienie palców..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...Miałem * kłucia * i drętwienia lewej ręki aż paluszków jak miałem 22lata. Ale to było stresowe .zmieniłem wówczas firmę i dolegliwości ustąpiły. Są różne przyczyny takich stanów. Hej Paulina! mam takie same objawy.U mnie ciągnie się to już 1,5 miesiąca.Miałam robione 2 razy ekg,rtg..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...zaczęłam odczuwać lekkie zdrętwienie pośladków a po jakimś czasie pojawiał się ból. aby przerwać te tortury - musiałam wstać i trochę pochodzić i te dolegliwości ustępowały. od jakiegoś czasu zaczęło to jakby postępować. drętwieje mi skóra na plecach - jak dłużej opieram się o coś..

Drętwiejąca ręka, ale nie nerwica

.. ...waży wiecej niż 2 kg drętwienie nie ustępuje czasami jest słabsze czasami silniejsze ostatnio zranilem się w palec i nawet nie poczułem bólu a wydaje mi sie ze z tygodnia na tydzien jest gorzej gdzie mam sie zgłosic z czymś takim ps.( wszystkie badania na magnez potas itd. wyszły mi..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. Witam Moja babcia od dłuższego czasu cierpi na ból kręgosłupa od części biodrowej. Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...oddychaniu ), nudności i drętwienie kończyn. czasem łączy się z tym lekki ból brzucha i rozwolnienie. byłem u kardiologa i po badaniu ( usg, ciśnienie i ekg ) powiedział, że to pewnie z przemęczenia, przepisał mi izoptin i pramolan, które zażywam od około 20 dni, ale niestety objawy nie..

Drętwienie palców u stóp

.. ...czasu mam problem z drętwieniem palców u stóp. Początkowo odczuwam mrowienie w palcach, a następnie palce samoczynnie * zaplatają * się jeden na drugi. Tracę wtedy czucie w stopach. Mam problem z ustaniem. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale odczuwam również kłucie w klatce piersiowej..

Nadciścienie i drętwienie dużego palca u nogi

.. ...masażystę.pewnie porządne wkładki ortopedyczne by ci się też przydały.po masażach kręgosłup zaczyna się regenerować i prostować drętwienia ustąpią a z czasem i ciśnienie się unormuje. - pozdrawiam w.b.!..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 11

.. ...mieć mrowienie nóg rąk, drętwienie, a nawet tracić przytomność. Ja to wypróbowałam, jak jeżdziłam autem i czułam że źle oddycham na moment zakrywałam usta i nos szalikiem oddech się uspokajał i ja nie napędzałam w strachu. Wiecie ja czasami to bardziej boję się ludzi, że odkryją moją..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...straszne zawroty głowy i drętwienie twarzy. Neurolog przepisał mi jakieś tabletki i narazie ustąpiło. Staram się nie denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tak dalej pójdzie prawdopodobnie zwariuję. Duza w tym wina internetu. Człowiek naczyta się o dolegliwościach i objawach i..

Drętwienie palca

.. ...rower po pewnym czasie drętwienie ustąpiło - przestało się pojawiać. Miałem też epizod z drętwieniem paluchów obu nóg po kilku intensywnych dniach pracy łopatą, którą zmuszony byłem wykonywać okazjonalnie. Z początku nie zauważyłem momentu wystąpienia pierwszych objawów. Kiedy objawy..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 34

.. ...znalazł, drzenie rąk, drętwienie nóg, ajak mam silne nerwy to nawet usta mi cierpną. Wiem że głównym sprawcą tego jestem ja sama, ale mąż dokłada drugie tyle i moja pięciolatka też potrafi mnie dobić. Pozdrawiam Cię, milca Witaj na naszym forum. Pisz i pytaj co cię dreczy a w miarę..

Drętwienie lewej strony od połowy ust do nogi

.. ...dobrze, aż tu nagle: drętwienie lewej dłoni ( takie cierpnięcie ), zaburzenia mowy ( nie mogłem zapanować nad językiem ( przypominało jakbym był pijany ), drętwienie przechodzilo stopniowo po całej lewej stronie do ust włącznie ale dokładnie do połowy ust i w dół bark, miednica, noga,..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...się sztywnienie karku, drętwienie twarzy w okolicach nosa i ust, drętwienie końca palców u rąk, oraz drętwienie stóp. Do tych objawów miałam kilka ataków podobnych do padaczki, z tą różnicą, że byłam przytomna i wiedziałam co się wokół mnie dzieje. W trakcie takiego ataku mam wrażenie,..

Zdiagnozowano u mnie Panic Attack*Co dalej?

.. ...rękach które przeszło w drętwienie aż do zaciśnięcia palców bez możliwości wyprostowania ich,Łapałem powietrze jak karp wyjęty z wody a po chwili zauważyłem trudności z mową.Wezwana karetka zabrała mnie do szpitala gdzie najpierw dolegliwości zaczęły ustępować by po jakimś czasie przejść..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...teraz niedawno doszło mi drętwienie ust i ból brzucha bardziej chyba nudności niż ból i strasznie mi się chce pić wtedy i jak wstaje to kręci mi się w głowie i ogólnie jest mi słabo i to zdarza mi się 2 razy w miesiącu zawsze jak się położę to mi przechodzi po 2 3 godzinach dodam jeszcze..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...jak zmienię pozycję to drętwienie ustaje, byłem wiele razy u neurologa i internisty. Ostatnio bawiłem się w klubie stwierdziłem że się zmęczyłem i usiadłem na chwile i w pewnym momencie zaczęło mi jakby przeskakiwać serce, najpierw poszedłem do toalety obmyć twarz - nic nie pomogło..