Drętwienie w głowie

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład połowiczy. Naukowcy z Collegium Medycznego im. Alberta Einsteina w Nowym Jorku przebadali 6.102 pacjentów cierpiących na migreny oraz 5.243 osób, u których nie stwierdzono tych ciężkich bólów głowy. Uczestnicy..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...pozatym mam okropne bóle i drętwienia skóry. na rezonasie zdrętwiała mi cała skóra głowy plecy i pośladki. mam jakąś dziwną nadwrażiwość skóry a na tych stołach jest twardo. nogi mi drętwieją po 10 minutach jak leże na płasko nawet w łóżku i są lodowate - coś mam nie tak. nie wytrzymam i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...Niektórzy z nas piszą o drętwieniach karku, uczuciu ciężkości w głowie, otępieniu, zabużeniach równowagi, drętwieniach kończyn, a nawet języka. Nie wspomnę już o newrwicach histerycznych, w których dochodzić może nawet do czasowej utraty wzroku! A wszystko na tle nerwicowym właśnie. Jaka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 170

.. ...kijem przywalił w żebra. Drętwienie twarzy mam czasami. Pozdrawiam Witajcie wszyscy .Chyba mnie dopadnie ten * * gorszy dzień * * W nocy nie mogłam spać a od samego rana kręci mi się w głowie.Najgorsze jest to ,że zwymiotowałam 15 minut po zjedzeniu tabletek i teraz nie wiem czy wziąć..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...strasznie wzrosło, czyłam drętwienie policzków i żuchwy, robiło misie niedobrze, już chciałam z sali wybiegać, ale postanowiłam, że bede myśleć ze nic mi nie jest i powtarzałam sobie to w kółko i rzeczywiście przeszło, ale pozostał ten ucisk w głowie, który czuję do teraz, jest to ak nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 545

.. ...pieczenie w mostku, drętwienie lewej strony ciała,bezsenność : - ( A już było dobrze na serducho brałam potas i magnez ... wszystko było ok. Zrobili mi Echo serca ok, wszystkie wyniki krwi też ok!!! Bóle głowy podobno są od kręgosłupa...mają mnie położyć do szpitala aby zrobić rezonas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...czy objaw choroby ), drętwienie rąk, duszności, zaciskanie gardła + ból spowodowany tym podrażnieniem i wypustkami ( co przypisałem sobie pod żylaki przełyku występujące przy chorobach wątroby ), senność, niechęć do życia, brak jakiejkolwiek radości i satysfakcji, mimo sukcesów..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...podobnie już od 4 lat drętwienie a bynajmniej uczucie sztywnienia w karku trzeszczenia w kręgach uczucia drętwienia twarzy całej głowy jakby mózgu tak to po prostu odczuwam jakby coś chodziło mi po włosach,twarzy dziwne swędzenia na początku było to nie do zniesienia mam 27 lat a..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...brakuje tchu,drżenie i drętwienie ręki,nerwobóle,bóle głowy,swędzenie skóry.Odstawiłam hormon 2 tyg.temu i nie wiem jak sobie radzić.Codziennie dopada mnie atak paniki,biorę rudotel i chyba wybiorę sie do psychiatry,bo jestem bezsilna.Chciałabym wreszcie żyć normalnie,na luzie,a tak..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...niepokoju połączone z drętwieniem ręki, lekkimi drgawkami i kołataniem serca. Byłam u lekarza i miałam zrobione EKG ale nic nie wykazało co teraz?? Witam. Mam podobną sytułacje. Będąc w pracy zasłabłam o ile można to tak nazwać. zaczeło kręcić mi się w głowie serce waliło jak opentane...

Dodatkowe skurcze - Str. 235

.. ...badania - na spokojnie - drętwienie ręki i wsyztskie inne twoje objawy j atakze miąłm plus ból za łopatką przy obojczyku, brak tchu itd - a serce oragnicznie mamz drowe tylko ta arytmia:( Głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!! hej. dzięki za słowa wsparcia ; - ) staram się to ogarnąć ale..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...unerwiony tak daje w tyłek i drętwienia rąk i duszności i brak tolerancji na wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić..

Zespół tachy-brady

.. ...holter do tego mdlenia drętwienie lewej ręki zawroty głowy.Nie jest wesoło bo pech chce że jestem leworęczna więc przy rozruszniku będzie ciężko,ale wierzę że dam radę pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia grazja powiedz że jesteś leworęczna wtedy to montują po prwej str : )..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co mi jest. Obejrzał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 63

.. ...noce, kołatanie serca, drętwienie skóry na całej głowie, uczucie ścisku gardła no i oczywiście wrażenie jakbym miał za chwilę wykitować. Mało tego!!! Zacząłem dostawać napadów jakiej delirki całych rąk i klatki piersiowej - nie potrafiłem widelca w ręku utrzymać!!! Normalnie jak jakiś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - słaby wzrok jakby za mgłom potem przechodzi :( - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...idzie magnezu. Miałam drętwienia kończyn, dłoni, twarzy - zwłaszcza warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...zaraz znów czuje te drętwienia i ból głowy.Mam 4,5 letniego synka którego kocham nad życie i boje się że jestem poważnie chora ale to może właśnie wmawiaine.Teraz zaczne prace to może bedę miała mniej czasu na myślenie o tym jak nie przejdzie to pójde do lekarza wtedy.Juz tęsknie za..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...problemy zawroty głowy drętwienia rąk np po wysiłku lub następny dzień po alkocholu.Problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.4 lata temu miałem rezonans i jakieś zmiany demienializacyjne ale ponoć nie istotne - neurolog.Czy to może odcinek szyjny? Witam.Mam 28 lat,od jakiegos miesiaca..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...zawału serca łącznie z drętwieniem szczęki.Drzenie mięsni mam na okrągło i co jakiś czas problemy z żołądkiem.Obecnie mieszkam we Wloszech z moją dziewczyną i niby jest wszystko ok ale bóle głowy nie do wytrzymania.Praktycznie 24h na dobę.Dostaem w aptece NAPROKSEN SODU ( w Polsce..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...lewej i prawej stronie, drętwieniem lewej ręki, zawrotami głowy, ogólnym uczuciem słabości, niemożnością złapania oddechu. Pojechałem na izbę, gdzie wykonano podstawowe badania w kierunku sprawdzenia stanu serca ( ekg, enzymy krwi, troponina itp. ) Wszystko wyszło idealnie, jedynym..

Drętwienie palców

.. ...i na drugi dzień te drętwienie sie nasiłiło do drugiego palca obok i kawałek dłoni wewnętrznej.Wtedy zaczełam czytac różne objawy chorób w internecie,tych np.śmiertelnych i to tak strasznie weszło mi w głowe że teraz jest ze mna kiepsko.Byłam u trzech lekarzy z tego jeden stwierdził że..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...mroczki przed oczami, drętwienie rąk , nie mogłam poskładać słów w zdanie, po jakiś 20 minutach dochodziło do wymiotu, potem wszystko wracało do normy ale zostawał potworny ból głowy no i parę tygodni temu ten ból głowy utrzymywał sie przez 8 godzin, potem było mi potwornie zimno i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów, ciągłym podjadaniem i odchudzaniem się, nudnościami, myślami samobójczymi i alienacją we własnym pokoju..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo badań w tym kierunku i dalej je robię. Też mało wychodzę z domu, tylko jask musze. Po drodze wiele razy przeżywam gehenne, modle sie wtedy lub odliczam od 100 w tył i tak w kółko. Rozumiem Was, bo to jest..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...bóle głowy, sporadyczne drętwienia różnych części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...nerwicy? mam tak jak Wy drętwienie, drżenie mięśni, silne bóle i zawroty głowy. ... tylko, że mam 16 lat, żadnych problemów, dobrze radzę sobie ze stresem. Czy może to być spowodowane dietą wegetariańską ( od4 lat )? Czy może zbyt szybkim trybem życia? Codziennie kończę zajęcia po 19 (..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...ja też miałam kiedyś drętwienie rąk i nóg i zaburzenia widzenia, okazało się,że to nerwica,ale najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 930

.. ...bardzo często z tym drętwieniem palców dwóch ostatnich i z uciskiem w głowie, to są objawy nerwicy. Niestety. Pozdrawiam Witajcie kochani w słoneczną sobotę: ) U mnie zapowiada się piękny dzionek i chyba troszkę dziś w ogrodzie popracuję. Poza tym mam dzisiaj spotkanie z kupelkami w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1176

.. ...powiedzieć bo tez czułam drętwienie twarzy, ale przyjechało pogotowie i dali mi zastrzyk i mi przeszło, ale miałam takie zaćmienia. Panikowałam wtedy bardzo, krzyczałam, że umieram. Nigdy mi się takie coś nie przydarzyło.Teraz co jakiś czas też mi się tak robi ciepło i i tak w głowie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1179

.. ...ataki, ataki ciepła i odrętwienia? witajcie Sabciu u mnie tak jak u ciebie wczoraj mnie dopadło wieczorem.Od rana czułam ucisk w głowie a do wieczora się tak nakrecilam że dostane wylewu i coś tam jeszcze .Az mnie dopadło dretwienie ciała brak oddechu podskoczyło ciśnienie i puls.Trwało..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1187

.. ...chwyciło mnie to cholerstwo drętwienie nóg ból w klatce piersiowej ucisk w gardle trwało to godzinę ale dałam rade to opanować .Okazało się że ból głowy jest od kręgosłupa . czasem jesteśmy zbyt mocno wsłuchani w swój organizm * i doszukujemy się różnych chorób a po pewnym czasie..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i dłuższy. Ostatni, miesiąc temu znacznie mocniejszy..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno...

Nerwica w ciąży - Str. 233

.. ...w klatce piersiowej, drętwienia, mdliło mnie, zawał normalnie, wzorcowy, jak zwykle u mnie, teraz jestem osłabiona i kręci mi się w głowie, powinnam wybrać się do lekarza i wziac dodatkowe leki jakieś, ale karmie małego piersią i sama go nie odstawię, bo ledwo chodzę,zresztą jak radzic..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...bóle głowy ( a także drętwienie kończyn ) jest następstwem nerwicy układu wegetatywnego. U okulisty również byłam, gdyż pogorszyło mi się widzenie z daleka ( wszystko jest nieostre, jak przez źle ustawioną lornetkę ), jednak okazało się, że wzrok mam dobry. Ponieważ wiem, co oznaczają..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...miałam i drętwienie nóg.U mnie była nerwica lękowa,teraz jest lepiej ale leczyłam się 6 miesięcy.Pozdrawiam. Najlepiej jak pójdziesz do lekarza,to z pewnością dowiesz się co Ci dolega,jak zrobisz badania...

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...miałam podobne objawy ( drętwienie w klatce piersiowej, silne zawroty głowy,uczucie jakbym miała zemdleć,mam nogi jak z waty, szybkie męczenie się ) przy licznych dodatkowych skurczach komorowych. Witaj Kasiu!! Mogę Ci powiedzieć, że mi od jakiegoś roku zaczęły się silne bóle głowy,..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...Zawroty głowy,czasem drętwienie niektórych części ciała problemy z oddychaniem szczególnie w nocy odczuwam lęki z dnia na dzień bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się bardzo słaby oraz..

Drętwienie lewej połowy głowy

.. ...pojawiło się u mnie drętwienie lewej połowy głowy najczęściej pojawia się podczas wysiłku ( psychicznego ) lub podczas kłótni z żoną lub w innych stresowych sytuacjach do tego muszę dodać że podczas zasypiania moje ciało czasami sie tak zatrzęsie że potem ze strachu nie potrafię zasnąć...

Ciągłe zawroty głowy

.. ...to są bardziej takie drętwienia. Wczoraj mialam robiona tomografie komputerowa glowy. Skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu dostalam 2 tygodnie temu. Idz do swojego lekarza, wypisze ci, bo od tego roku tomograf glowy jest refundowany z NFZ. Pozdrawiam Dodam jeszcze, ze tomografie..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...zaczęłam odczuwać lekkie zdrętwienie pośladków a po jakimś czasie pojawiał się ból. aby przerwać te tortury - musiałam wstać i trochę pochodzić i te dolegliwości ustępowały. od jakiegoś czasu zaczęło to jakby postępować. drętwieje mi skóra na plecach - jak dłużej opieram się o coś..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego czubka lub warg, zaburzenia smaku, * bóle gardła, * bóle jąder, * bóle bioder, * bóle i kurcze mięśni, * tiki mięśni twarzy lub innych mięśni, * bóle..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...czoła w okolicy oka ) i drętwieniem ręki i nogi.( również była popuchnięta noga )Dostałam skierowanie do szpitala leżałam tam ok 1 tygodnia i o dziwo wyniki były dobre.Miałam robioną tomografię głowy,oczywiście Ekg( które wyszło bardzo dobre ) ( wyniki dobre )Miałam również badania krwi..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...hmmm... marszczenie?, drętwienie?, napięcie?, jak to nazwać? eh :( nie ma na to nazwy, taki dziwny ala ból po prawej stronie głowy z tyłu jakieś 5cm nad końcem szyji. nieco przechodzi to * coś * gdy skupiam się na hmm... spokoju? byciu tylko sobą? odczuwaniu spontanicznym? bez stresu? w..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...parestezja ( mrowienie, drętwienie, uczucia zmian temperatury lub * przebiegania prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem uczucia..

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...głowy, któremu towarzyszą drętwienie oraz lekkie pieczenie lewej półkuli i lewej części twarzy. Nie robiłam jeszcze żadnych badań, ale boję się, że lekarze mogą stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te powracają zawsze wieczorną porą, w dzień..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...wymiotuję. kał mam rzadki. Drętwienie kończyn. Chodziłem do Neurologa, Psychiatry i nic nie pomagało. Psychiatra stwierdził że to nerwica dał leki i dalej to samo, żadnej poprawy nie było widać a chodziłem przez 6 mies. Byłem już 2 razy w szpitalu. Rok temu napisali mi na karcie..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał o czymś..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach. Wcześniej w 2008 roku koniec czerwca po sesji zawroty głowy...

Drętwienie głowy, twarzy, osłabienie, ogólna nie chęć do wszystkiego

.. Witam. Mam prośbę może ktoś potrafi mi powiedzieć czy to nerwica. Od pewnego czasu odczuwam dziwne uczucie w głowie coś jakby dretwienie co za tym idzie ogólne osłabienie i wrażenie jakbym miała zemdleć..Wcześniej podobny problem miałam kiedy miałam problemy z uszami( korek w uchu )ale teraz uszy mam już..

Zawroty głowy i * drętwienie *dłoni

.. Witam! mam powazny problem:( moja babacia ma nadcisnienie tetnicze problemy z sercem i wątrobą.od pewnego czasu dokładnie chyba odtrzech miesiecy kilkarazy dziennie * dretwieją * ( ona twierdzi ze czarnieją ) jej ręce. do tego dochodza czeste zawroty głowy a my niewiemy co jej moze dolegac,babcia ma 72lata..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest..

Nastoletnia nerwica - Str. 23

.. ...bardziej dokuczliwe. Drętwienie twarzy, duszności, kłucia, bóle głowy, lęki, hipochondria, zaburzenia wzrokowe, niska samoocena, zmienne nastroje... Na razie to tyle. Ale co będzie potem? Chciałabym pójść z tym do lekarza, ale moja Matka stwierdzi, że próbuję na siebie zwrócić uwagę albo..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 34

.. ...znalazł, drzenie rąk, drętwienie nóg, ajak mam silne nerwy to nawet usta mi cierpną. Wiem że głównym sprawcą tego jestem ja sama, ale mąż dokłada drugie tyle i moja pięciolatka też potrafi mnie dobić. Pozdrawiam Cię, milca Witaj na naszym forum. Pisz i pytaj co cię dreczy a w miarę..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy najważniejsze jest to , żeby..

Objawy neurologiczne

.. ...tydzień skarżyłem się na drętwienie tyłu głowy, palpitacje serca, szuranie, cykanie w szyi ( mam wrażenie, że w miejscu gdzie łączy się kręgosłup z czaszką ). Wylądowałem najpierw u lekarza rodzinnego, potem u neurologa. Miałem podstawowe badanie neurologiczne. Diagnoza: nic mi nie jest,..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...stop gardło i krtań Drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) Sztywność karku Do wszystkich objawów się przyzwyczaiłem i nauczyłem się z nimi żyć , oprócz drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) , strasznie mi to przeszkadza i nie daje żyć ,na początku po roku..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...się sztywnienie karku, drętwienie twarzy w okolicach nosa i ust, drętwienie końca palców u rąk, oraz drętwienie stóp. Do tych objawów miałam kilka ataków podobnych do padaczki, z tą różnicą, że byłam przytomna i wiedziałam co się wokół mnie dzieje. W trakcie takiego ataku mam wrażenie,..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...ciśnienie mierzone po drętwieniu rąk( słabość przechodziła po 15 - 20 minutach ) 120/90 - byłam zdenerwowana, 100/80 - byłam spokojna nie chorowałam na nic poważniejszego ( zwykłe choroby dziecięce ) jednak jestem mało aktywna, większość czasu spędzam w domu. zaraz po drugiej wizycie w..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...mi jakiś zastrzyk i drętwienie już puściło. W karetce powiedzieli mi że to może być nerwica. W sumie mam dosyć stresowe sytuacje ostatnio, ale boje się że może się to nawrócić. Po tym zdarzeniu wybrałam się do lekarza, on powiedział, że to może być też tarczyca, kazał zrobić badania krwi..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam..

Drętwienie Lewej Ręki

.. Czytam wasze forum, bo tak jak każdy z Was mam problem z tą cholerną nerwicą. Zaczęło się przypadkiem najbardziej w miej oczekiwanym momencie...uderzenia gorąca do głowy,pocenie się dłoni,drżenie całego ciała, zawroty w głowie . Dotarłam do psychiatry dostałam leki ,które pomagają choć ostatnio dokucza mi..

Wyniki Krwi

.. ...połaczony z wysokim tętnem, drętwieniem lewej ręki i lekkimi zawrotami głowy. Lekarz ocenił że mogło to być spowodowane przedawkowaniem kofeiny, opisywałem ten problem na forum. Otrzymałem lokren 20 1/2 tabletki rano + potas. Serce bije już idealnie, nie męcze się, ćwiczę kilka razy w..

Drętwienie mięśni, mdłości

.. ...tygodniu... Otóż, mam drętwienie mięśni codziennie, mdłości po posiłku ( też praktycznie codziennie ) czasami podwyższone ciśnienie ( mam 25 lat, a ostatnio górne ciśnienie skoczyło mi na 150, choć czasami problemy z ciśnieniem mi się zdarzały wcześniej ) i czasami zawroty głowy i..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. Witam. Mam na imię Karolina i moim wielkim problemem są od pewnego czasu - mrowienie twarzy, głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...Dusznosci,ból w mostku, drętwienie rąk głównie lewej , pocenie się etc. ale od dwóch dni piecze mnie po lewej stronie szyi i przy ziewaniu gdy mam skręconą głowę w prawą strone łapie mnie dziwne uczucie to znaczy czuje że się napinają mięśnie i mam trudności z oddychaniem gdy przerwe..

Co To moze byc??

.. ...pomocy, moze to jakas nerwica czy cos? nie wiem ;/ Pewne objawy, które wymieniłeś sugerują udanie się do neurologa. Zwłaszcza bóle głowy, mrowienia i drętwienia oraz szum w uszach. Trzeba by zrobić CK głowy...

Błagam o pomoc..

.. ...okolicach karku ) - drętwienie podniebienia i nosa ( pojawia się szczególnie w sytuacji patrzenia na jasne kolory, światło ) - silny puls w tylnej, części głowy, zwłaszcza u dołu ( objaw często pojawia się w pozycji leżącej, często ma na niego wpływ światło, nie jest stały ) - rozstępy..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...dochodzi mi jeszcze drętwienie lewej ręki wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale jak sobie przypominam to zawsze drętwiała mi lewa ręka ( dłoń )plus do tego teraz niedawno doszło mi drętwienie ust i ból brzucha bardziej chyba nudności niż ból i strasznie mi się chce pić wtedy i jak..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...stało, ale tego typu drętwienia zaczeły się pojawiać coraz częściej ( czasami kilka razy w ciągu nocy ). Z tego co zaobserwowałam to nie kwestia * podgięcia * ręki w trakcie snu bo wiele razy budziłam się w pozycji wykluczającej to. Z biegiem czasu zaczęły drętwieć mi również stopy...

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...iż tak jak w temacie drętwienia mam od 16 miesięcy. Mowa tu o drętwieniu rąk i nóg i cierpnięciu. Z reguły jak zmienię pozycję to drętwienie ustaje, byłem wiele razy u neurologa i internisty. Ostatnio bawiłem się w klubie stwierdziłem że się zmęczyłem i usiadłem na chwile i w pewnym..