Drętwienie warg

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...idzie magnezu. Miałam drętwienia kończyn, dłoni, twarzy - zwłaszcza warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego czubka lub warg, zaburzenia smaku, * bóle gardła, * bóle jąder, * bóle bioder, * bóle i kurcze mięśni, * tiki mięśni twarzy lub innych mięśni, * bóle..

Cierpnie mi twarz

.. ...mówisz. U mnie występuję drętwienie wargi, jaki i miejsc w okolicach nosa. Jesteś muzykiem, ja również - gram na pianinie. I wiesz, tak sobie myślę, że czasami może za bardzo odbieramy, zbyt głęboko odczuwamy niektóre sprawy. Obserwując ludzi, zaczynam jednak wierzyć, iż nie ma w tym..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...stop gardło i krtań Drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) Sztywność karku Do wszystkich objawów się przyzwyczaiłem i nauczyłem się z nimi żyć , oprócz drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) , strasznie mi to przeszkadza i nie daje żyć ,na początku po roku..

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...na czole i chwilowe drętwienie wargi na to wskazują. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jutro idę do lekarza. Witam! przyłącze sie do rozmowy .otóz u mnie 4 lata temu zdiagnozowano łagodne wypadanie płatka zastawki mitralnej. leczyłęm sie przestałem i tak to trwa do dzisiaj .zawsze myslalem..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. Witam. Mam na imię Karolina i moim wielkim problemem są od pewnego czasu - mrowienie twarzy, głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już..