Drgająca powieka

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...tylko wtedy kiedy chodzę drgają mi palce ręce nogi ale najgorzej dokuczają mi łydki wtedy kiedy siedzę leżę one cały czas mi pracóją jest to widoczne kilkanascie lat temu ukasił mnie kleszcz własnie był mały i nie było rumienia w szpitalu pobrali krew i płyn rdzeniowo mózgowy wynik ok..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...bo kończyny dolne mi drgają. Siedzenie - koszmar - kurczą się mięśnie karku i klatki piersiowej. Leżenie - jak na poduszce powietrznej, która pulsuje. Najchętniej spałabym przez cały czas bo wtedy nie ma cierpienia. Tyko, że zasnąc trudno. Nawet hydroxyzyna nie pomaga. Nie daję rady..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...i ręce jakby trochę drgają, w nogach też uczucie słabości od pośladków no i ciężko wziąść głębszy oddech. Marzena hej kochani nie odzywalam sie nie dlatego ze jest mi dobrze i mam wszystkich cierpiacych gdzies.nie mialam za bardzo czasu.a co do zdrowia to czuje sie dobrze nareszcie nie..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...palce u rąk. Czuję wtedy drgające nerwy. Boję się, że to coś poważnego. Czy to ustąpi gdy pozbędę się napięcia nerwowego i stresu? Mam już same nejgorsze wizje. P.S Jeśli ktoś kiedyś miał tremę i trzęsły mu się np. nogi to powienien zrozumiec o co mi chodzi - tylko u mnie to jest bez..